Poznalam Tego wspanialego, empatycznego lekarza podczas operacji w 2008r. operacje przeprowadzil dr J. Radziszewski ale Obaj Panowie stanowili doskonaly duet polecam chorym z podejrzeniem nowotworu tez wybieram sie na konsultacje, bylam juz kilka razy badana po operacji jelita grubego.

Dr Sopyło rozpoznał u mnie wypadanie odbytnicy.Nie miał wątpliwości,że kwalifikuję się do operacji,której by się podjął.Zakres operacji i metodę uzależniał od dodatkowych badań.Diagnoza była błędna i aż trudno uwierzyć ,że p.dr nie rozpoznał polipa wychodzącego z guzka okołoodbytniczego.Żaden z niego proktolog!!!

Pan dr Rafał Sopyło to lekarz z powołania. Miałam okazje poznać dra przed operacja mojej mamy w szpitalu przy ul. Wawelskiej. Pan dr dokładnie wyjaśniał sposoby i metody leczenia. Jego podejście do pacjenta jest bardzo profesjonalne. W trakcie pobytu w szpitalu dużo czasu poświęcał pacjentce, okazywał dużo empatii, wszystko spokojnie tłumaczył. Moja mama była bardzo wdzięczna. Ta drogą chcemy podziękować za opiekę i szczerze polecić innym tego specjalistę .

Doskonały specjalista, ciepła osobowość, empatyczne podejście do pacjenta, dokonała logistyka w ustawieniu wszystkich badań diagnostycznych, świetny operator. U mnie brakowało go w opiece pooperacyjnej, ale tylko dlatego, że następnego dnia wyjechał na urlop.

Po prostu mistrz w swoim fachu. Cierpliwy, ciepły, opiekuńczy a zarazem energiczny. Wyjaśnia, tłumaczy i udziela informacji na każde pytanie. Pomimo licznych obowiązków zawsze znajduje czas dla pacjenta. Jeśli podejmuje się leczenia to daje z siebie 200%. Nie mogłam trafić na lepszego lekarza. Gorąco polecam.

Na dr. Sopyło , trafiłem przypadkiem. Dzisiaj po 2.5 roku mogę powiedzieć, że uratował mnie życie. Był to nowotwór jelita grubego, gdzie jeden z guzów zajmował, około 90% jelita. Dzisiaj jeżdżę na rowerze po ok.50-70 km. dziennie i jestem b. sprawny. Nie chodzę na kontrole, ani nie poszedłem na chemię po operacji. Zmieniłem totalnie dietę. Nie jadam mięsa, słodycze , tylko czekolada gorzka. Życzę chorym, żeby mieli to szczęście i trafili na dr. Sopyło. Jest to lekarz o wyjątkowym talencie i profesjonalista jakich mało w tym zawodzie.

operacja hemoroidów metodą longo, pan doktor wszystko mi wyjaśnił, opowiedział jakie są rzeczywiste plusy i minusy metody, a po samym zabiegu służył osobistym wsparciem i poradami