lekarz Rafał Szyller

Ginekolog, Seksuolog

Nazywam się Rafał Szyller i jestem lekarzem ginekologiem. Prowadzę własny Gabinet Ginekologiczny w Częstochowie.

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od ...

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od 2015 roku posiadam specjalizację jako Seksuolog Kliniczny. Cały czas kształcę się jako lekarz gin. estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny aparat krio chirurgiczny, dzięki czemu bezboleśnie zamrażam nadżerki, usuwam kłykciny kończyste i brodawczaki HPV.

Posiadam aparat USG i wykonuję wszystkie zabiegi, które zwykle wykonuje się w szpitalnych gabinetach zabiegowych.

Najlepszy ginekolog jakiego poznałam. Trzecią ciąże prowadziłam u dr szylera mimo że mieszkam już od 3 lat w Tarnowskich Górach. Ogromny zasób wiedzy, delikatność i troska. Przemiły człowiek. Tu , na śląsku nie znalazłam Takiego Lekarz jak dr Szyler. Trzeba być typowym roszczeniowcem,albo konsultować się u dr GOOGLE żeby coś złego Powiedzieć o dr szyller. Panie doktorze, a może to koledzy już tak bardzo Pana nie cierpią,bo nie potrafią być ludźmi. Nadal co roku kontroluję się u dr Szylera Żeby o tym człowieku coś złego powiedzieć trzeba być chorym frustatem... ...

Nadal co roku kontroluję się u dr Szylera
Żeby o tym człowieku coś złego powiedzieć trzeba być chorym frustatem...
Pozdrawiam Pana Doktorze, proszę się nie przejmować wariatkami.
To kolejki przed Pana gabinetami oceniają Pana najlepiej
Ania

Byłam pacjentką doktora przez 7 lat, prowadził moją ciążę bez komplikacji jednak ostatnie 2lata to istny dramat podczas wizyt! Brak usg przez 3 lata mimo informacji o planowanej kolejnej ciąży, brak jakichkolwiek badań, leczenie WSZYSTKICH infekcji i problemów magicznymi globulkami doktora, które nie są skuteczne, totalne zaniedbanie ze strony doktora, to wszystko doprowadziło do niedrożności jajowodów i skomplikowanego i dodam że baaaardzo kosztownego leczenia u innego lekarza!

Dr.prowadził moją ciążę. Jedyny i największy zarzut,to ten,że nie pracuje w żadnym szpitalu. Wiedzę o porodach ma czysto teoretyczną. Bezpieczniej bym się czuła przy lekarzu,który jest na bieżąco jeśli chodzi o porody. Przez dwa lata wizyt nie spotkało mnie nic niepokojącego ze strony tego lekarza jednak kolejną moją ciążę będzie prowadził specjalista mający praktykę w szpitalu

Fachowiec, godny polecenia, swietny kontakt z dziecmi. Nie rozumiem negatywnych wpisow, pewnie frustratka.

Bardzo dobry lekarz. Mało takich osób pozostało w dzisiejszych czasach. Pan Doktor zaopiekował się mną w połowie ciąży kiedy poprzedni lekarz w obliczu delikatnych komplikacji nie wiedział co robić i odwrócił się ode mnie. Bardzo się cieszę, że trafiłam w ręce pana doktora Szyllera i teraz mam upragnionego synka. Do doktora chodzę nadal i pomaga mi zawsze, nawet przy innych problemach zdrowotnych, zawsze służy radą i nigdy mnie nie zbywa. Oby częściej można było spotkać takich lekarzy- dobrych ludzi. Polecam pana doktora z czystym sumieniem.

Chodziłam do pana doktora na NFZ na ul.Księżycową i zawsze był miły, rzetelny a ja byłam zadowolona z wizyty.Jednak przyjmowane są tam tylko 3 pacjentki nie zapisane na wizytę codziennie.Co stanowi kłopot bo o godzinie 7.00 był już komplet pacjentek.Obecnie chodzę do doktora prywatnie i nieprawdą jest że bierze dużo kasy .Jest cierpliwy dokładny i dowcipny. Według mnie jest dobrym lekarzem.Wizyta u niego nie jest krępująca.Godny polecenia.

Mam mieszane uczucia, bo z jednej strony chodzę do doktora odkąd w Częstochowie mieszkam i to był pierwszy fajny ginekolog którego spotkałam,ale z drugiej strony trochę się zawiodłam w czasie ciąży na doktorze. Pod sam koniec, w 9 miesiącu doktor tak jakby przestał się interesować moją ciążą. Na wizycie ciągle słyszałam "kiedy pani urodzi?", nie wykonał mi USG pod koniec ciąży... W końcu poszłam do innego lekarza prywatnie i decyzji nie żałuję. Nie wiem, może to z nadmiaru obowiązków trochę dr Szyller mnie zaniedbał? Jednak po ciąży chyba będę dalej do niego chodzić...

Wspaniały lekarz. Prowadził moją ciążę (na NFZ) i wszystko było w porządku. Można o wszystkim porozmawiać, nie naciąga pacjentek na prywatne wizyty, badanie nie jest koszmarem, atmosfera nie jest krępująca. Miły i sympatyczny człowiek, niesamowicie inteligentny :)

Kiedy przeczytałam, że podobno doktor ciągnie kasę to musiałam zareagować. Całą pierwszą ciążę chodziłam do doktora do gabinetu na księżycowej. Zawsze, mimo nawału roboty doktor znalazł czas dla każdej pacjentki. Gdy w celu potwierdzenia drugiej ciąży zgłosiłam się do gabinetu w przychodni, faktycznie nie było jak mnie wcisnąć w trakcie godzin pracy pana doktora. Ale i na to znalazł się sposób, ponieważ pan doktor przyjął mnie poza godzinami pracy w gabinecie usg, gdzie potwierdził ciążę. Niestety okazała się powikłana i tylko dlatego, że wizyty musiałam odbywać mniej więcej co dwa tygodnie doktor zaproponował mi wizyty w prywatnym gabinecie, bo jak powiedziała położna "nie ma opcji żeby tak często ustalać wizyty na NFZ".
Doktor jak na mój gust nie bierze dużo za wizyty prywatne i wiem, że inni lekarze żądają dużo więcej za wizytę.
Poza tym ma duże poczucie humoru, jest bardzo delikatny w trakcie badania i jak ktoś napisał "nie boi się NFZ" bo zleca wszystkie potrzebne badania bez zbędnego zastanawiania się co na to NFZ.
Polecam doktora w 100%

Uwielbiam pana doktora, niestety zbyt wiele pacjentek też go uwielbia i czas oczekiwania na wizytę jest okropnie długi. Jednak raz bardzo potrzebowałam konsultacji i pielęgniarka wcisnęła mnie :-). Pan doktor jest przemiły i dowcipny ale co najważniejsze wszystko tłumaczy i jest bardzo cierpliwy.