dr n. med. Rafał Szymczak

Endokrynolog

Sylwia

19.02.2016

Polecam dr Szymczaka.Jestem pod opieką tego lekarza od ponad dwóch lat.Odpowiednie podejście,odpowiednie dawki hormonów tarczycy.Czuję się świetnie i to jest najważniejsze.

21.01.2012

Kompetentny, miły, godny polecenia lekarz.

Kompetentny, miły, godny polecenia lekarz.

21.11.2011

Ja jestem zadowolona z opieki lekarza. Był on lekarzem prowadzącym na oddziale i poświęcił mi wystarczająco dużo czasu. Wszystko wytłumaczył i powiedział co dalej. Naprawde polecam

27.01.2011

Byłam u tego lekarza w zdrowej kobiecie i nie zgodze sie z opinią poprzedniczki.Zanim trafiłam do doktora byłam u 5 endokrynologów i wszyscy byli zgodni co do mojej choroby oprocz dr,Szymczaka.Jestem juz po jednej operacji,ale po 18 latach mam znow guzy tarczycy zaden lekarz nie podejmie sie kolejnej operacji dopoki nie bedzie zyciu zagrazac a ten lekarz mnie zobaczył odrazu powiedział ze musze isc pod nóż i nawet dokładnie nie przegladajac przebiegu mojej choroby.
Ja swoje o on swoje.Nie polecam!

28.10.2010

Lecze się krótko u tego Lekarza, ale naprawdę dr nauk med. Rafał Szymczak jest godny polecnia, wysłucha, wytłumaczy i przede wszytkim leczy. Rewelacja. Takich Lekarzy potrzebujemy!

Rewelacja. Takich Lekarzy potrzebujemy!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Wrocław"?

Kościuszki 108a lok. 20
ulica Miernicza 5
Dzierżoniów
Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"

Wrocław

KARDIOMEDICAL - PORADNIE KARDIOLOGICZNE Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Filia Nr 1 we Wrocławiu
ulica Legnicka 55/1
Wrocław
Wojewódzkie Centrum Medyczne "Dobrzyńska"
Dobrzyńska 21/23
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarzy Rodzinnych Wierzbicka - Oknińska & Gołyńska - Boba Lekarska Spółka Partnerska
Stobrawska 2
MAMED