lekarz Rafał Ufnalewski

Ginekolog

Anonim

26.10.2016

Nie da się wyleczyć pacjenta gdy leczy się objawy a nie przyczynę. Brak badań dotyczace przyczyn nieprawidlowosci , brak badan sprawdzajacych kurację czy jest skuteczna. W ciemno następny hormon. To nie leczenie to zgaduj zgadula . Straszenie guzem , bezplodnoscia !!! Na jakiej podstawie ???

Dariusz

19.09.2013

Razem z żoną zostaliśmy skierowani do lekarza pierwszego kontaktu bo drugi nam nie wyszedł. Ciężki przypadek. Póżniej zostaliśmy przekierowani do doktora Rafała z polecenia i jest świetnie. Diagnoza w pełni trafiona. Zadowolony mąż Dariusz wraz z rodziną.

Joanna

19.09.2013

Byłam bardzo zaskoczona jak miła może być wizyta u ginekologa. Badanie było przeprowadzone bardzo dokładnie i bez pośpiechu. Wysłuchał moich często średnio sprecyzowanych obaw, traktował mnie poważnie i wykrył w USG to, czego inni lekarze nie dostrzegli. Doktor jest bardzo taktowny i szarmancki. Kiedy juz ubrana dochodziłam do jego biurka wstał i poczekał aż ja usiądę, dopiero sam usiadł, po czym wszystko powoli i dokładnie wyjaśnił. Wspaniały człowiek i lekarz z powołania.

savageman novision

12.12.2012

Polecam Pana Rafała, prowadził dwie ciąże żony. Bardzo profesjonalne podejście do wykonywanego zawodu. Miły, uprzejmy oraz godny zaufania.

Anonim

18.02.2012

Bardzo rzetelny lekarz.Widać że pracuje z powołania a nie dla pieniędzy.Bardzo mi pomógł.Mogę go polecić w 100 procentach.Koleżanki które chodzą do doktora też go chwalą.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

southampton klinika saxon

lek. med.