dr n. med. Rafał Zagalak

potwierdzam opinie poprzedników....pełen profesjonalizm i pełne zrozumienie obaw pacjenta...wszystko pięknie szczegółowo wyjaśnione krok po kroku...czeka mnie jeszcze wizyta w gabinecie ale pójdę tam bez obaw..polecam w 100%,,,

lekarze konkretni wiedza co robia i sie zna na rzeczy takze na asystentki nie mozna powiedziec zlego slowa no i sa bardzo ladne :))))szczerze polecam !!!!

Bardzo sympatyczny, miły człowiek. Poprzedni dentysta wymyślił mi kilkanaście ubytków, a ten po prostu powiedział które są najpilniejsze. Nie naciąga na zbędne zabiegi, na miejscu ma bardzo profesjonalny sprzęt. Świetne podejście do pacjenta. Polecam!

Polecam kazdemu kto sie boi dentysty,jest profesjonalista w tym co robi,ma bardzo dobre podejscie do pacjenta.Jego zawod jest jego pasją,jest bardzo dobry w tym co robi!

Super lekarz, super cała klinika Galenica...Cała kadra profesjonalna..W gabinecie panuje super atmosfera....Lekarze takie mają podejście do pacjenta,że człowiek zapomina o strachu...Przed zabiegami lekarze długo tłumaczą co będzie robione....Nie naciągają na żadne ''zbędne'' zabiegi, nie wymyslają co trzebaby zrobić....Ja mam pełne zaufanie, nie wyobrażam sobie wizyt w innym gabinecie.....Sylwia M.

Na początku zostałam bardzo niesympatycznie przywitana przez asystentkę a potem było prawie godzinne opóźnienie. Na wizytę Doktor miał bardzo mało czasu i nie zrobił mi tego co chciałam.

Zdecydowanie polecam tego stomaloga, przeżyłam kilka feralnych wizyt u nieprofesjonalnych dentystów a ten Pan okazał się profesjonalista w 100%. Jest delikatny, wyjaśnia co robi, analizuje problem, i bardzo dokładnie leczy zęby. Ja robiłam u niego kanałówkę i nie policzył mi za plombę, gdyż była nowa, zrobiona przez innego lekarza. Tak, więc śmiało mogę go polecić bo jest na maxa profesjonalny i nie jest naciągaczem jak inni.