lekarz Rafał Zdun

Dr Zdun to najlepszy ginekolog- położnik z jakim się spotkałam. Prowadzi moją kolejną ciążę od początku. Delikatnie bada, rewelacyjnie i wnikliwie odczytuje USG, gdy coś zauważy sprawdzi 3 razy, uspokaja i tłumaczy nie siejąc niepotrzebnie paniki. Zawsze wszystko wyjaśni na ile trzeba, odpowie na każde pytanie. Super mi dobrał dawkę hormonów, endokrynolog już nie był potrzebny :) Doktor interesuje się pacjentką, jest zawsze pod tel. w razie pilnej konsultacji. Zainteresowanie w połączeniu z dużą wiedzą i kompetencjami. Polecamy!

Jestem na kilka dni przed porodem. Ciąża od samego początku prowadzona u dr Zduna. Jestem bardzo zadowolona. Dostałam odpowiedź na wszystkie pytania, nie tylko te zadawane na wizytach, ale też smsowo i telefonicznie. W prawdzie Doktor mówi bardzo szybko i czasem trzeba prosić o powtórzenie ;) ale można się do tego przyzwyczaić. Na każdej wizycie było robione usg, zawsze wszystkie badania w odpowiednim terminie. Przypominał nawet o takich drobiazgach jak krem na rozstępy! Wiem, że nie ma gwarancji, że z porodem trafię na Jego dyżur w szpitalu, ale bardzo bym chciała.

Polecam. Bardzo dobry lekarz!!! Kompetentny, zawsze dostępny pod telefonem. Lekarz z powolania!!!

Polecam w 100% doktora Zduna. Byłam parę dni temu z mocnym bólem, przyjął mnie po telefonie i absolutnie nie odczułam, żeby przyjmował na ilość. Badania wykonał mocno profesjonalnie i duży plus, że ma u siebie USG. Podejście ma jak najbardziej pozytywne. Myślę, że może był to pierwszy mój raz u doktora, ale napewno nie ostatni.

kobiety unikajcie tego lekarza dalekim lokem

kobiety unikajcie tego lekarza dalekim lokem

Lekarz, który patrzy na ilość PLN, a nie na jakość wizyty. Od lat byłam pacjentką i nie miałam do tej pory żadnych zastrzeżeń. Doktor Zdun prowadził moją ciążę od samego początku i wszystko byłoby ok, gdyby nie jego zachowanie w chwili przyjęcia mnie do szpitala w Wołominie. Pomimo, iż byłam jego pacjentką prywatną, nie zajął się mną w żaden nadzwyczajny sposób. W niedziele wieczorem przyjął mnie na patologię ciąży i po 22.00 zawinął się do domu. Rano zostałam wezwana na poródówkę i od godz 7.20 do godz. 19.00 usiłowali wywołać u mnie poród naturalny, co zalecił dr Zdun mówiąc "będziemy próbowali urodzić naturalnie" dał do zrozumienia, że będzie czuwał nad wszystkim. Byłam zdziwiona, że nie ma go w tym czasie w szpitalu, więc zadzwoniliśmy do niego, na co on powiedział, że on jest po dyżurze i musi odpocząć i tyle było rozmowy z nim. Nieważne, że duża masa dziecka (ponad 4200), nie ważne, że brak akcji porodowej itp. Mało tego... przez pierwsze dwie godziny musieliśmy wysłuchać narzekań i komentarzy Pana Ordynatora na samego Zduna i jego prywatne pacjentki, które tylko wywalają kasę na wizytę i niby opiekę nad ciążą, po czym trafiają tutaj i nagle po Zdunie ani śladu, podejmuje jakieś swoje decyzje dotyczące porodu i pacjentek, po czym znika ze szpitala w pogoni za pieniądzem i zrzuca całą odpowiedzialność na swoich kolegów z pracy i tu przyznaję całkowitą racje Panu Ordynatorowi. Nawet po porodzie nie zajrzał do mnie, pomimo iż leżałam prawie tydzień po cc, a Dziecko urodziło się z wrodzoną wadą, której "super lekarz Zdun" nie wykrył, pomimo comiesięcznych wizyt (wada jak najbardziej możliwa do wykrycia, szczególnie podczas USG 4D, które miałam wykonane trzy razy i NIC!!!). Także lekarz kiepski i równie kiepski sprzęt jakim dysponuje, lub też tak dokładnie bada, myśląc o tym, żeby szybciej, bo przecież kolejka pod drzwiami i świeży pieniądz u drzwi. Tak jak mówiłam, nie zainteresował się ani mną, ani moją Córeczką, która została przewieziona do Instytutu w Warszawie, o czym wiedział cały oddział, a jak zapewne się domyślam i sam Zdun wiedział, tylko po co się interesować, jak nikt mu za to nie zapłaci? Żenada i nic więcej. Nigdy więcej spotkania z tym człowiekiem.. STANOWCZO ODRADZAM!!

Dr. Zdun jest lekarzem którego warto polecić. Widać że jest to lekarz z powołania. Ma czas, jest wyrozumiały i dba o pacjentkę. Warto polecam.

Gorąco polecam dr Zduna. Prowadził moją ciążę, zawsze był pod telefonem, zawsze gdy coś się działo doradzał co mam robić. Nigdy nie zbagatelizował żadnego problemu ani żadnej drobnostki nie przeoczył. Moją ciążę monitował bardzo często, na koniec ciąży miałam wielowodzie i to dzięki właśnie dr Zdunowi zawdzięczam życie mojego dziecka, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim znajomym mi kobietom dr Zduna bo jest lekarzem bardzo dobrym i na bardzo wysokim poziomie. Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję. 18.11.2011r.

18.11.2011r.

Lekarz godny polecenia, pacjent czuje się że jest pod fachową opieką. Kompetentny, uprzejmy polecam najlepszy lekarz.

Od 10 lat jestem jego stałą pacjentką. Prowadził moje 2 ciąże, w tym jedna z poważnymi komplikacjami. Odwiedziłam wielu ginekologów i w rezultacie zawsze ostatecznie trafiałam do Niego.Jest bardzo skrupulatny i dokładny w kwestii badań i usg w trakcie ciąży.Delikatny podczas badania,potrafi stworzyć luźną atmosferę i nie czuje się, że jest się u lekarza.Kompetentny i profesjonalny, zawsze pod telefonem, albo oddzwania.Na minus: szybko mówi, ale można się przyzwyczaić :), mało czasu poświęca na wizyty ok. 10-15 min.,zdarza mu się mieć humory, ale to jak każdy lekarz.Na pewno nie zmienię lekarza i polecam każdemu.