Rafał Żelanowski

Ostrów Wielkopolski
51,643810417,83216420 606 74 66 49

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.55
11 opinii

Fałsszywy czlowiek niesięe na psychiatri a okłamywani ludzi i braniu od nich pieniędzy zbytnio zaangażowany w polityke a psychiatrie i pacjentów ma gdzieś.

Beznadziejny psychiatra nie umie rozmawiać słuchać tylko pacjenta dopasowuje do swojej wizji o nic nie pyta tylko daje diagnoze nie wiadomo na jakiej podstawie skoro nie wysłuchał pacjenta psychiatra powinien mieć serce i zrozumienie ten tego nie ma. zrozpaczona pacjentka

bardzo dobry specjalista leczę się u niego 4 miesiące nie mogłam w nocy spać jestem nerwowa,biorę doxepin

Leczę się u Pana Żelanowskiego od dłuższego czasu i nie mam żadnych zastrzeżeń co do leczenia.Jest bardzo miły,uprzejmy,odpowiada na każde pytanie i w sposób bardzo prosty,kierując się przykładami wszystko tłumaczy.Także te negatywne opinie na jego temat trochę mnie dziwią,gdyż nie spotkałam się z nieuprzejmością jak dotąd z jego strony.Także z czystym sumieniem mogę polecić.

lekarz Żelanowski to bardzo dobry lekarz umie rozpoznać chorobe i dostosować leki dla zdrowia pacjenta i jego kieszeni nie jest wyzyskiwaczem i bardzo dziękuję mu za to podniósł mnie na duchu już nie jeden raz bo jest lekarzem mojego Męża

Możliwe, że w prywatnym gabinecie za pieniądze ma inne podejście do pacjenta, ale w szpitalu - trudno to opisać. Nigdy nie spotkałem się z tak niewłaściwym podejściem do pacjenta. Mój ojciec trafił do szpitala w ciężkim szoku po przeżyciu kataklizmu. Przez trzy dni dostawał tylko zastrzyki usypiające, a nikt z nim nie rozmawiał, żadnej pomocy psychologicznej. Był w coraz gorszym stanie. Pan żelanowski miał pretensje do mamy, że go odwiedza. Powiedziała, że całe życie są razem, a poza tym nakłoni go do jedzenie, bo nie chciał jeść. Pan Żelanowski na to odpowiedział, że człowiek może dwa miesiące przeżyć bez jedzenia. Po zabraniu ojca do domu na własne żądanie (po ciężkich walkach) jego stan od razu się poprawił. Niestety pozostał mu uraz psychiczny do szpitali. Nigdy nie dowiedzieliśmy się jakie zastrzyki dostawał w szpitalu, lekarze to utajnili.

Ma bardzo dobrą opinię wśród pacjentów w porównaniu z innymi lekarzami ostrowskimi o tej profesji. Dużo czasu poświęca pacjentowi. Polecam.

miałam problem z synem, trafnie zdiagnozował jego chorobę,jego terapia i odpowiednio dostosowane leki pomogły w krótkim czasie dojść synowi dojść do siebie,

Kiepsko ustawia leki, właściwie to chyba stawia na początku nie trafne diagnozy, dopiero później dochodzi do sedna sprawy (a pacjent się męczy) Za bardzo zaangażowany w politykę a nie w sprawy pacjenta. Generalnie miły i uprzejmy ale z ustawianiem właściwego trybu leczenia są problemy a zapisywane leki są tylko od "pewnych" firm choć w aptece jest mnóstwo tańszych zamienników.

Człowiek dobierał mi leki przez ponad dwa lata, rozumiem że ten proces musi trwać ale dwa lata to raczej za długo (chodziło chyba o dojenie kasy). W prywatnym gabinecie jest miły dopóki się płaci. Zmieniłem lekarza i w trakcie starania o rentę z komisji trafiłem na konsultacje właśnie do pana Żelanowskiego jako konsultanta Zus, i wtedy już nie był taki miły i uprzejmy jak za pieniądze zostawiane w jego gabinecie (chociaż dobrze wiedział w jakim jestem stanie psychicznym). Przez jego opinię sprawa renty znalazła swój finał w sądzie gdzie temat wygrałem. Więc wygląda na to że stawia nie trafne diagnozy i po prostu mówiąc wprost - ciągnie kasę z pacjenta.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny