lekarz Rafał Żelanowski

3,4
3,1

IGOR

13.12.2015

Totalna porażka.To jest polityk czy psychiatra? W moim przypadku pogorszył sprawę niż poprawił, niestety.

Klaudiusz

13.10.2014

Fałsszywy czlowiek niesięe na psychiatri a okłamywani ludzi i braniu od nich pieniędzy zbytnio zaangażowany w polityke a psychiatrie i pacjentów ma gdzieś.

07.03.2014

Beznadziejny psychiatra nie umie rozmawiać słuchać tylko pacjenta dopasowuje do swojej wizji o nic nie pyta tylko daje diagnoze nie wiadomo na jakiej podstawie skoro nie wysłuchał pacjenta psychiatra powinien mieć serce i zrozumienie ten tego nie ma. zrozpaczona pacjentka

20.11.2012

bardzo dobry specjalista leczę się u niego 4 miesiące nie mogłam w nocy spać jestem nerwowa,biorę doxepin

16.08.2012

Leczę się u Pana Żelanowskiego od dłuższego czasu i nie mam żadnych zastrzeżeń co do leczenia.Jest bardzo miły,uprzejmy,odpowiada na każde pytanie i w sposób bardzo prosty,kierując się przykładami wszystko tłumaczy.Także te negatywne opinie na jego temat trochę mnie dziwią,gdyż nie spotkałam się z nieuprzejmością jak dotąd z jego strony.Także z czystym sumieniem mogę polecić.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Ostrów Wielkopolski"?

ul.Okólna
konsylium