1,8
2,2
2,1

Jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora i polecam w swoim zyciu nie spotkałam tak dobrego lekarza z tak dobrym podejściem do pacjenta wszystko przekazuje Chodze do niego na Wirek i zawsze wychodzę uśmiechnięta a przede wszystkim ze świadomością ze dobrze dobrane leki mnie wyleczą Tak samo pytałam o antykoncepcję hormonalna i doktor profesjonalnie nie zapisał pierwszych lepszych tabletek i zlecił badania krwi - takie podejscie się szanuję

przyjechałem na nocna świąteczna pomoc medyczna na zamkowa ok 3 w nocy z okropnym bólem głowy niemalże łzy leciały mi po policzkach doktor wypisał mi leki po których wykupieniu niemal natychmiast dręczące mnie od kilku dni bóle (a byłem już z nimi u lekarza rodzinnego który nir zrobił nic). doktor zalecił mi również wizyte u neurologa i pytał nawet czy jestem w stanie wrocic do domu zainteresowany pacjentem i jego stanem zdrowia polecam kazdemu kto znajdzie się w ciężkiej sytuacji i dziekuje

przyjechałem na nocna świąteczna pomoc

Na pierwszą wizytę ginekologiczną wybrałam szpital w Biskupicach i bardzo się przed nią denerwowałam. Jednak doktor Zubowicz podszedł do mnie spokojnie i wytłumaczył jak dziecku, co powinnam robić. Niemalże całe nerwy ze mnie zeszły. Badanie było bolesne, ale doktor opowiadał opowieści z jakichś dalekich podróży, o swoim psie i córce... Dzięki tym opowieściom mogę powiedzieć przeżyłam! Na każdą następna wizyte też przyjdę do Zubowicza, bo te zniechęcające komentarze nie mają NIC wspólnego z moim doświadczeniem! Ogrom wiedzy przeplata się z lekkim roztargnieniem i humorem - czego innego od lekarza oczekiwać?

Dramat. Lekarz przyjął mnie w Szpitalu w Zabrzu do porodu i odbierał poród. Byłam o 16, po mnie przyszła jeszcze jedna Pani, lekarz wyszedł i skomentował że "masakra...zaraz leci mecz...". Wszedł do łazienki Pani, która również czekała na przyjęcie na porodówkę mówiąc że ileż można się przebierać! Wychodząc nie zamknął za sobą drzwi - łazienka jest na korytarzu gdzie przechodzi dużo osób. Na informacje, że jeżeli nie urodzę to będę musiała mieć wywołany poród za kilka dni z uwagi na powiększony układ moczowy u dziecka skomentował "a to coś przeszkadza?" I nie widział w ogóle problemu, nie wiedział o co chodzi i dlaczego tak.
Podczas porodu spadło tętno dziecka i musiał podjąć szybko decyzję - nagle wyszedł z sali. Położne nie widziały o co chodzi. Cały poród mówił coś do siebie pod nosem, położne patrzyły na nas i było im głupio za jego zachowanie. Ostatecznie trzeba bylo założyć vacuum żeby wyciągnąć dziecko - dwa razy nie potrafił tego zrobic aż w końcu przyszedł inny lekarz i wykonał to prawidłowo. Cały czas zachowywał się strasznie chamsko, bardzo niewyraźnie mówił, w ogóle nie patrzał w moją stronę. Przy zażywaniu rany krocza ciągle coś komentował, ostatecznie musieli mnie uśpić bo robił to w tak niedelikatny sposób. Nie polecam i mam nadzieję że nie będę miała z nim nic do czynienia.

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Doktor oddaje wraznie człowieka dla którego pacjent to kara . Potwierdzam brak szacunku dla pacjenta zero poszanowania i bolesne badanie

Lekarz tragedia jakaś .I taki człowiek przyjmuje i ma prace z ludźmi obrażony na cały świat ..za karę się u niego siedzi w gabinecie ! Nie interesuje go nic tylko telefon i tyle niezadowolony z życia wyrąbane ma na to co ci dolega byle wypisać receptę z antybiotykiem i do domu uciekaj bo mu się juz nie chce do piekarni do pracy tam chociaż z klientami nie musi mieć kontaktu brak słów wywalic go !ludzie powinni się zbuntować i pisma dać by przymusowo wyrzucić go bo jak się do niego idzie to aż się odechciewa a dziś na niego z bólem trafiłam ale 3razy dałam mu szanse nigdy więcej wole jechać do szpitala jak by innego lekarza nie było i czekać 5h niż do niego !nigdy więcej

Wizyta w Zabrzu ul. Zamkowa, nocna opieka medyczna. Podczas wizyty kiedy żona zaczęła mówić z jakim problemem pojawiła się w przychodni Pan „ doktor” oświadczył, żeby się streszczała bo on nie ma czasu. Po łaskawym wysłuchaniu odpowiedział : „no boli i?”. Podczas wizyty był opryskliwy, bezczelny, dało się odczuć, ze dyżur dostał za karę a każdy pacjent to intruz. Pomijam fakt wyglądu Pana „doktora”- ten zostawiał wiele do życzenia, brak maseczki w trakcie całej wizyty. Nie polecam. Pierwszy raz spotkałem się z tak niekompetentnym lekarzem, chociaż lekarz to za dużo powiedziane, bardziej pasowałoby felczer. Współczuje pacjentom tego Pana.

Dałam po jednej gwiazdce, choć uważam, że to i tak za wiele. Tak bezczelnego, niekompetentnego i aroganckiego człowieka jeszcze nie spotkałam. Mam w sobie dużo cierpliwości i jestem wykształconą osobą, ale to z czym się spotkałam przeszło moje najśmielsze wyobrażenie o tym, jak niski może być poziom standardu usługi. Ta osoba nie pomogła mi w niczym, obrażała mnie przez cały czas trwania (kosmicznie krótkiej) wizyty i na koniec wystawiła błędnie (!) recepty, przez co pani w aptece nie mogła ich zrealizować. Odradzam kontakt z tym osobnikiem, bo na pewno nie można go nazwać lekarzem. Jestem w trakcie przygotowania skargi do Rzecznika Praw Pacjenta oraz Okręgowej Izby Lekarskiej, takich spraw nie można zostawiać - ktoś kiedyś może przez to stracić życie.

Gdyby można było dać zero gwiazdek to tak bym zrobiła. Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak bezczelnym lekarzem, który moim zdaniem nie posiada wiedzy i umiejętności do wykonywania zawodu.

Tylko nie do tego lekarza. Pacjenta traktuje jak intruza który zabiera jego cenny czas, nie słucha , nie przeprowadza wywiadu. Arogant który potrafi spytać się w drzwiach czy zajmę mu dużo czasu bo on jest zmęczony.Omijajcie go wielkim łukiem. Swoją drogą, ciekawe kto go zatrudnia i dopuszcza do pacjentów.