lekarz Rajab ali Khosh Rouz Ablouei

Chodziłam do tego pana wiele lat temu na NFZ, personalnie jest OK, raczej miły. Pogorszyła mi się wzrok i poprostu potrzebowałam okularów, co tu dużo mówić,problem chyba powszechny. Doktor zbadał,wystawił skierowanie na szkła. W sumie bez żadnych konkretnych porad i zaleceń poza sztandarowym, że napewno przesiaduje godzinami przed telefonem i komputerem( Co akurat prawdą nie było bo preferowałam czytanie książek). W tamtym momencie okulary miały być tylko do czytania i oglądania TV, ale jak to bywa zostały że mną na stałe;) po czasie zastanawiam się czy można było tego uniknąć przy odpowiedniej profilaktyce. Wizyta kilka lat później, o dziwo pamln nigdy nie kazał zgłaszać się na wizyty kontrolne, a teraz wiem jak ważne to jest... i co tu mówić, sama po sobie wiedziałam że wada postępuje i jest gorzej, ale pan stwierdził, że absolutnie nie i wada stoi od kilku lat w miejscu(sic!). Szkoda że nie było to zgodne z prawdą. Udałam się do sklepu optycznego aby zmienić te szkła i dopiero tam Pani(której bardzo dziekuje) pomogła mi i uświadomiła, że mój wzrok naprawdę się pogarsza i wyrobiłam mi nowe mocniejsze szkła abym mogła lepiej funkcjonować. Dodam jeszcze że miałam przyjemność udać się do tego pana raz jeszcze, ale prywatnie(bo na nfz bym się nie doczekala) u tam nagle mój wzrok w jego ocenie przestał być taki idealny - powiedział że wada wieksza(szkoda że nie dostrzegł tego w wizycie na nfz) i stwierdził astygmatyzm o którym też nigdy nie było mowy a badal mnie również przecież na NFZ kilkukrotnie. Oczywiście w tym przypadku też pozostałam bez żadnych zaleceń i pomocy bo celem wizyty było uzyskanie tylko zaświadczenia, którego siłą rzeczy zachowując się etycznie nie powinien mi wystawić jeśli wyszły problemy. No ale 150zl nie moje i zaświadczenie jest. Ogólnie pan miły ale co z tego jeśli jako lekarz średni, widać przepaść między tym co powie prywatnie a co na NFZ. Ocenianie wady wzroku przez pryzmat komputer, telefon,tv jest słabe bo jak wiadomo jest wiele innych czynników też, no. źle dobrane oświetlenie. W takim przypadku oczekuje konkretnej porady lekarskiej jak dbać o wzrok przy niesprzyjających warunkach. Także nie polecam tego pana, wiem że w ściu innego wyboru za bardzo nie ma niestety. Ja sama napewno z usług tego pana już nigdy nie skorzystam, mimo to że jest miły poprostu dbając o siebie i swój wzrok i swojej rodziny wolałabym oddać się w ręce innego lepszego profesjonalisty.

Syn po wyjsciu od doktora byl bardzo zadowolny - co dla mnie jest bardzo istotne gdyz nie kazdy lekarz nadaje sie do pracy z dziecmi. I co najwazniejsze -doktor nie stosuje tygodniowego zakrapiania atropina!!! Juz na pierwszej wizycie znamy wade wzroku :) Bardzo polecam pana doktora.

Wspaniały lekarz,który uratował oko mojej córce. Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Rzeczowo tłumaczy co i jak a w razie wątpliwości tłumaczy wszystko bardzo zrozumiale dla każdego człowieka. Polecam pana doktora bo warto korzystać z tak fachowej opieki. Dziękuje panie doktorze za dobre serce :) pozdrawiam Małgosia i Agata :)

Dziękuje panie doktorze za dobre serce :)
pozdrawiam
Małgosia i Agata :)