lekarz Rajmund Arkuszyński

2,6
2,6
2,5
2,5

Pan jest nie miły. Nie można się doprosić o jakiekolwiek skierowanie na badania. Nie da nic wytłumaczyć tylko od razu wyraża swoje zdanie i koniec gadki. Nie polecam. Nic nie tlumaczy. Pretensje ze się w ogóle przyszło na wizyte. Masakra.

ja jestem zadowolona z wizyty u niego,byłam w przychodni verbena<rawa maz> gdzie przyjmuje,szczerze polecam,wszystko dokładnie wytłumaczone ;-)

odradzam,leżąc w szpitalu był bardzo chamski, niegrzeczny. jak robił mi usg i spytałam o płeć to zaczął krzyczeć, że skoro to moje dziecko to powinnam wiedzieć, na to ja swoje zdanie i łaskawie mi powiedział.ten lekarz jest miły pod warunkiem ,że chodzi się do niego prywatnie.

odradzam,niemiły i krzkliwy.nie wzbudza zaufania,

odradzam,niemiły i krzkliwy.nie wzbudza zaufania,

Ten właśnie lekarz prowadził mi obie ciąże. Jestem zadowolona z wizyt u niego. Nie było problemu jak zapomniałam o wizycie a nawet miałam naszykowane zwolnienie. Jak bym była jaszcze raz w ciąży to napewno do tego lekarza bym poszła.

jest chamski pacjentki nie interesują go tylko pieniądze

jest chamski pacjentki nie interesują go tylko pieniądze

Nie polecam tego lekarza. W czasie gdy leżałam w szpitalu nie interesował się pacjentkami, był opryskliwy i chamski

Trzeba mieć szczęście, żeby nie czekać w kolejce.

Trzeba mieć szczęście, żeby nie czekać w kolejce.