lekarz Rajmund Cieślicki

2,6
2,7
2,4
2,4

Nie polecam. Omijać szerokim łukiem ! Bardzo zarozumiały lekarz z lekceważącym podejściem do pacjenta i występujących objawów. Przed przeprowadzeniem RTG od razu wywróżył mi operację !!! A na końcu nawet się nie pokazał, wysłał inną osobę aby przeprowadzić resztę formalności. Widać praca pana doktora bardzo męczy. Przykro, że brakuje lekarzy i specjalistów uprzejmych, chcących nieść pomoc, takich z powołaniem, opanowanych, potrafiących cierpliwie wytłumaczyć, takich poprostu ,,do ludzi" !!!

Dr Cieślicki nie powinien leczyć ludzi, ponieważ nie uczy się na błędach, stawia złe diagnozy. Jest zbyt zadufany w sobie i zarozumiały, aby posłuchać jakie ma pacjent objawy np. po wypadku, aby na tej podstawie postawić właściwą diagnozę, co jest kluczowe dla leczenia. Oszczędza na badaniach państwowych. Zrobił mi operację, jak się okazuje na czuja, na podstawie nieczytelnego RTG. Błędna diagnoza, błędna operacja, leczenie. Gdyby nie inny ortopeda i kolejna operacja, to pewnie teraz nie chodziłabym Ostrzegam każdego, komu zależy na zdrowi, aby omijał go szerokim łukiem i nie eksperymentował na sobie. Zdrowie mamy jedno.

Gabinet, w którym obecnie przyjmuje ten lekarz znajduje się w Łańcucie. Lekarz jest wyjątkowo nieuprzejmy. Doprowadził do szewskiej pasji nie jednego pacjenta, który przebył w celu uzyskania pomocy. Fachowość jego trudno ocenić, gdyż sposób odnoszenia się do pacjenta powoduje zazwyczaj przerwania wizyty. Traktuje pacjenta jak zło konieczne. Dorosłego pacjenta straszy wsadzeniem w gips jak małe dziecko diabłem. Nie stosuje, a wręcz neguje nowoczesne metody leczenia (ortezy). Wniosek: nigdy więcej wizyt u tego lekarza - stanowczo odradzam!!!!!!!!!!!!!!!

Dr Cieslicki to znakomity specjalista, kompetentny, sprawny, profesjonalny I sympatyczny. Jestem Jego pacjetka 10 dni po zabiegu rekonstrukcji I plastyki stawu skokowego. Zabieg przeprowadzil dr Cieslicki w szpitalu w Tarnobrzegu. Jestem swiadoma dlugiego procesu powrotu do pelnej sprawnosci , ale dzieki znakomitcie wykonanemu zabiegowi jestem pewna, ze trod rechabilitacji bedzie tylko kontynuacja trodu dr Cieslickiego. Bardzo dziekuje "kadrze" oddzialu ortopedii szpitala w Tarnobrzegu za troskliwa opieke pooperacyjna, a dr Cieslickiemu za zainwestowany w moj staw skokowy czas, wiedze I operatorska sprawnosc!! Szczerze polecam !!

Szczerze polecam !!

Nie polecam. Przed zabiegiem dużo tłumaczy, ale nie znosi pytań, które wytrącają go z zaplanowanego słowotoku. Po zabiegu wszystko ma być dobrze, bo jeśli pacjent na coś się poskarży zostaje obarczony winą za zły przebieg rehabilitacji. Na moje uwagi, że kolano po artroskopii jest w coraz gorszej formie powiedział, że w tej sytuacji zastanawia się czy słusznie zrobił podejmując się leczenia mojej nogi. Zatkało mnie! Zmieniłam lekarza i po roku pojawiła się nadzieja na poprawienie tego co lekarz Cieślicki zepsuł. Nigdy więcej.

To wspaniały i oddany lekarz.Polecam Wiesław P.

To wspaniały i oddany lekarz.Polecam Wiesław P.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, w szpitalu w tarnobrzegu miałem robioną artroskopie a nastepnie rekonstrukcje wiazadel w kolanie. po kilku miesiacach od operacji okazalo sie ze mam nadal zerwane. Zdecydowanie odradzam tego specjaliste, mi kolano zepsuł całkowicie.

Operował mi staw biodrowy i to był mój błąd

Operował mi staw biodrowy i to był mój błąd

Rewelacja!!! w 2002 przeprowadzil artroskopię mojego lewego kolana.Scenariusz rysował się czarny bo sztuczny staw kolanowy.Do dzisiaj chodzę i mam sie dobrze gdyby nie fakt że 1 wrzesnia 2010 przewróciłam się tam nieszczęśliwie że upadłam na oba kolana.Ucierpiało moje lewe operowane po mistrzowsku przez Pana doktora Cieślickiego kolano. Teraz wszystko robie żeby to on ten uraz zobaczył bo tylko jemu wierzę.Polecam jako lekarza i czlowieka dla pancjenta.