Rajmund Piwowarczyk

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
15 opinii

Kompetentny,rzetelny, poświęca duzo czasu, słucha z uwagą. Każdy czuje się jakby on był najważniejszy. Polecam. Pomógł mi w ciężkiej depresji, teraz wracam do życia i mam plany- chce misiężyć!!!!! Dziękuję

Najlepszy psychiatra u jakiego byłam.Cudotwórca nie lekarz!Porozmawia,nie patrzy na zegarek,z poczuciem humoru.Rozumie i potrafi wysłuchać jak również doradzić aa także przepisać dobre leki.POLEECAM!

Pierwsza wizyta była Ok, po drugiej mam mieszane uczucia. Lekarz miły, uprzejmy wzbudza zaufanie.

Super lekarz!!!!! Panie doktorze pozdrawiam Pana serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego .

Ten Pan jest człowiekiem. Bardzo ludzkim człowiekiem! Teraz mało jest takich ludzi, bez względu na grupę zawodową i społeczną.A sukces zawodowy osiągnął, wystarczy przeczytać jak pacjenci go cenią i szanują. Zyczę Panu dużo zdrowia.

byłem w ciężkiej depresji . Jedna wizyta skierownie do szpitala na dłuższy pobyt. Wróciłem do normalnego życia ,pracuję

Bardzo dobry lekarz psychiatra. Wzbudza zaufanie, rzetelny, poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba.Nie patrzy na limity NFZ tylko na pacjenta i jego potrzeby.Byłam w dużej depresji, miałam myśli samobójcze, nie chciało mi się żyć, a dzięki Panu doktorowi świat nabrał dla mnie nowych barw, czuję się świetnie. Bardzo ludzki lekarz, widziałam jak dał pieniądze na autobus innemu pacjentowi, bo nie miał czym wrócić.

Super lekarz, wyrozumiały cierpliwy i kompetentny. Zawsze ma czas i przyjmuje każdego, kto potrzebuje pomocy. Mi pomógł gdy byłam w dołku i kaażdy mnie zbywał tylko lekami, a Pan doktor poświęcił mi tyle czasu i dał telefon, gdyby coś się działo złego. Polecam z całego serca

Jestem na TAK. Konkretny Facet - polecam

Takich lekarzy jak Pan doktor powinno byc wiecej, ten lekarz jest cierpliwy, wyrozumiały, zawsze potrafi wysłuchać jak żaden inny psychiatra, jestem pełna podziwu dla niego za to, ze pracuje w tylu miejscach i pomimo zmęczenia nigdy nie okazuje swoich humorków jak inni lekarze, chodze do niego od roku i nie zamieniłabym go na żadnego innego doktora. POLECAM WSZYSTKIM TEGO PSYCHIATRĘ !!!!!!!!!!!

Zaje***sty lekarz, rozmawia się z nim jak z kolegą, kompetentny, uprzejmy, solidny i wzbudzający zaufanie specjalista. Polecam każdemu!

Kompetentny, dyskretny, ma podejście do pacjenta. Zainteresowany pacjentem, jego chorobą, a nie limitem z NFZ. Przyjmuje każdego, kto potrzebuje pomocy, bez względu na czas pracy.Pomógł mi, choć wszyscy inni uważali, że "udaję" i nic mi nie jest. Dzięki Panu doktorowi pracuję, czuję się świetnie - wróciłam do życia. Dziękuje bardzo.

wzbudza zaufanie, jest miły i jest dla pacjenta a nie odwrotnie

cholera ten facet mi pomogl kiedy wszyscy sie odwrocili wspanialy czlowiek super lekarz wszystkiego najlepszego w zyciu pryawatnym i zawodowym nie ma raka wszystko oki panie doktorze pozdrowienia dla pani ordynator wracam do zycia w krotce podziekuje panu osobiscie jestem dumny ze moglem napisac to jako pierwszy Marcin

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny