lekarz Raqeeb Dabwan

Neurolog

2,6

Rzetelny specjalista , godny polecenia , podchodzi do ludzi z empatią. Postawił mnie na nogi, dobrał odpowiednie leki. Wie co robi. Komu zależy na zdrowiu będzie słuchał i stosował się do leczenia.

Nie polecam strasznie nie miły i arogancki człowiek. Mimo że pracuje w szpitalu to mijać go szerokim łukiem.

Raqeeb DABWAN to czlowiek nie majacy wiedzy wogole a neurolog z niego żaden. Moze i jest mily to tylko pozoy trzyma sie stanowiska !!! omijac go szerokim lukiem zwykly personel w szpitalu ma wieksza wiedze jak On.

to napewno nie jest neurolog. a już wystawia wyrok na człowieka . panie niby doktorze to nie sm, a bolerioza neuro.

ŚWIETNY LEKARZA!!!!!!!!! NIC DODAĆ NIĆ UJĄĆ...!!! POLECAM !!!!! Bardzo miły, kompetentny, nie olewa pacjentów, WYKAZUJE OGROMNĄ CHĘĆ POMOCY!!

Nie polecam strasznie nie miły i arogancki człowiek będę to wszystkim w mieście powtarzał unikajcie go jak ognia odradzam

Świetny specjalista, godny polecenia. Świetnie zajął się moja babcią. Kompletnie nie rozumiem tych negatywnych opinii (może to kunkurencja?)

Leczenie szpitalne. Lekarz jak najbardziej ok. robi to co ma robić.Miły dla pacjenta . Nie rozmiem tylko tych którzy najeżdżają na niego. Jeśli coś im nie pasuje niech idą do innego lekarza i chętnie przeczytam opinie .

Czy mógłbyś lub mogłabyś wytłumaczyc dlaczego uważasz ze jest zły i przebiegły bo bardzo mnie to interesuje?

To jest bardzo zły i przebiegły człowiek.

To jest bardzo zły i przebiegły człowiek.