prof. dr hab. Hady Razak Hady

Jakiś czas temu przypadkowo trafiłam do prof. Hady'ego i dziękuję losowi, że trafiłam na takiego lekarza. Profesorze, dziękuję za wszystko, co było i z ufnością czekam na to, co będzie. Życzę wszelkiego dobra!

Najlepszy lekarz w Polsce. Gdy nikt nie chciał mi pomóc to Pan Doktor podjął się ciężkiej operacji. Nigdy mu tego nie zapomnę

Dosłownie uratował Pan życie mojemu tacie operacją bariatryczną. Wg mnie jest Pan najlepszym specjalistą w rejonie. Polecam z całego serca.

. . . . .. . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ..

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Bardzo miły lekarz, dodaje pacjentowi wiary i nadziei. Pogodny, wesoły, a jednocześnie podchodzi bardzo profesjonalnie do zawodu. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc.

Wspaniały lekarz, operował mnie dwukrotnie za pierwszym razem na woreczek a następnie miałam robioną resekcję żołądka obie operacje odbyły się bez komplikacji. Czuję się doskonale, dziękuję bardzo Panie Doktorze

Dr Hady operował mi tarczycę w łapach. Na pierwszej wizycie, po zbadaniu, dokładnie opowiedział mi na czym będzie polegał mój zabieg i udzielił odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Tak więc idąc na operację wiedziałem wszystko na ten temat. Jestem 3 tyg. po zabiegu, czuję się b.dobrze, nie mam żadnych dolegliwości i powikłań. Dr Hady przeprowadził zabieg perfekcyjnie. Po niecałej dobie po operacji mogłam już chodzić, a po 4 dniach normalnie jeść(praktycznie wszystko). Jest świetnym chirurgiem, a na dodatek niezwykle kontaktowym i miłym człowiekiem. Dr. poleciła mi moja endokrynolog, która powiedziała, że nie słyszała o powikłaniach po operacji tarczycy przeprowadzonych przez dr, a i znajomi którzy przeszli ten zabieg powiedzieli to samo. Moim skromnym zdaniem dr Hady jest najlepszym chirurgiem od operacji tarczycy w regionie.

Super gość...polecam.Takich ludzi jest bardzo mało w naszym społeczeństwie Dzieki dr

Wielu lekarzy, szczególnie tych małomiasteczkowych powinno brać przykład z dr Razak Hady