Regina Franczak

Położna

2,6
2,7

Nie jest zbyt sympatyczna kobieta ,do wszystkich podchodzi ozieble ma gdzies pacjentki i ich potrzeby!

Na oddziale spędziłam prawie miesiąc,po cięciu ces.były komplikacje a potem"czekałam"na moje dziecko.Napatrzyłam sie,pani Regina zawsze była dla nas,nigdy nie krzyczała czy była nieuprzejma,z troską patrzyła jak nie radziłyśmy sobie z karmieniem,pomagała,rozmawiała.Te słowa,które tu piszecie krzywdzą ją.Mam nadzieję,że trafiły kwiaty do p.Reginy,które zostawiłam.Wogóle atmosfera na oddziale jest bardzo miła,wszystkie położne zasługują na uznanie za poświęcenie i ciężką pracę.Doceńmy to i sprawiedliwie oceniajmy ludzi.

Jako facet chciałbym dołączyć do negatywnych opinii o tej ha!położnej! Byłem świadkiem jak bezczelnie zwracała się do pacjentki (odwiedzałem żonę w szpitalu) kiedy wyszła wszystkie panie tam leżące nie miały dobrego zdania o niej były oburzone jej zachowaniem. Mam nadzieję że ta pani położna przeczyta te opinie i się zastanowi bo o czymś to świadczy temat. W mojej żonie do dnia dzisiejszego wzbudza negatywne emocje. Apel do przyszłych mam kiedy traficie na nią nie dajcie się tak poniżać!!!

Apel do przyszłych mam kiedy traficie na nią nie dajcie się tak poniżać!!!

Mino że rodziłam 2 lata temu, to dalej mam traumatyczne przeżycia związane z tą osobą. Zero pomocy, zero empatii, wiecznie nie zadowolona. KObiety, matki po porodzie traktowała jak zwykłe gówniary. Straszne... Ile tej pani zostało do emerytury?

straszna kobieta. zero empatii, współczucia, zrozumienie ze strony tej połoznej. najgorsze jest to, ze wzbudza strach i człowiek boi sie do niej podejsc. czy tak powinno byc? koleżanki ktore sie wczesniej wypowiadały pozytywnie o tej położnej chyba trafiły na jej dobry dzień, ja niestety nie mialam tyle szcześcia. dobrze, ze przynajmniej dyżurowala z nia inna połozna i ona jakoś łagodziła sytuacje traumatyczne wspomnienie:(:(:(

Pamiętam z oddziału strach przed dyżurem "siwej" dla innych "wściekłej" siostry.Jej bały się wszystkie kobiety po porodzie ,ich mężowie i odwiedzający,a nawet koleżanki położne.

Bardzo dobra!!!Doswiadczona polozna,kiedy przychodza problemy ze soba czy z dzieckiem,mozna sie jej wyplakac na ramieniu.Zawsze wyslucha,pocieszy i pomoze.

To wspaniała polozna.Pare miesięcy temu byłam na oddziale.MIalam problemy z karmieniem,córcia nie chciala jeść,nawał pokarmu,bolały piersi itd.Gdyby nie p.Regina nie poradzilbym sobie.Cierpliwie uczyla,pomagala mi karmić,pocieszała.Żegnałam sie z nią jak z przyjaciółką!oby więcej takich sióstr!

Prawdziwie "życiowa"położna.Można na nią liczyć w każdej sytuacji.

Prawdziwie "życiowa"położna.Można na nią liczyć w każdej sytuacji.

Ta Pani pomyliła zawody!!! Strasznie zawiodłam się jej osobą położna kojarzy mi się zawsze z miła, życzliwą osobą a tu taka oziębłość do pacjentów z jej strony.