lekarz Remigiusz Konofalski

Laryngolog

2,7

Jednym slowem tragedia. Ostre zapalenie strun glosowych chcial wyleczyc witaminami i syropem na kaszel. Po tygodniu pseudo kuracji pojechalem do specialisty do gorzowa i tam odrazu dostalem silne antybiotyki... Jedno co mi powiedzail to, to ze bede dlugo zyl. Odradzam i pozdrawiam wszystkich

Jestem zadowolony z udzielanych porad. Jest rzeczowy a zarazem kontaktowy z pacjentem - wizyta przebiega w bezkomleksowej atmosferze. Uważam,że jest dobrym fachowcem i mam do niego zaufanie. Właściwie opisując swoje dolegliwości otrzymuję dobrze postawioną diagnozę.Wybieram Go zdecydowanie wśród wielu innych dostępnych w okolicy. Aleksander

Aleksander

MOZE I POSIADA WIEDZE, ALE ZACHOWUJE SIE TAK, JAKBY CHCIAL JAK NAJSZYBCIEJ POZBYC SIE PACJENTA, BO MA INNE SPRAWY NA GLOWIE.CHYBA MA BROBLEM Z OCZAMI, JAKIS ZAROPIALY BYL, A ZONA OKULISTKA!

Byłam u niego z problemem, który męczy mnie od dłuższego czasu- zatoki, katar, ból głosy, nosa. Zlekceważył problem.

nie zdiagnozował wady słuchu powiedział że to "charakter dziecka"

nie zdiagnozował wady słuchu powiedział że to "charakter dziecka"

Bardzo dobry w swojej dziedzinie. Poleciła bym moim znajomym z największą przyjemnością.