dr n. med. Remigiusz Rak

zdecydowanie wiać od Pana Raka!...ja wspominam Pana br.zle ,przeinwestowałam zdecydowanie,pobierał pieniądze nawet za USG które sam wykonywał w szpitalu na Solcu,jak wiedział że rodzę to telefonu nie odebrał,weeckend po dyżurze był zbyt piękny.Szczerze nie polecam.

Szanowne przyszłe mamy i te, które nie miały komlikacji ciążowych, rozumiem Waszą ekscytację. To wspaniałe co przeżywacie! Jednak przestrzegam, lekarz ten ma sprawę sądową, w związku z błędem i zaniedbaniem z przed wielu lat! Tuszując przed Wami bardzo umiejętnie, próbuje ratować swoją pozycję. Niestety w kręgach lekarskich, gdzie przypadek jest znany i publikowany na sympozjach może stanowić poważną przeszkodę w wykonywaniu zawodu. To bardzo poważny przypadek- trauma i nieszczęście dla całej rodziny. Dla lekarzy po fachu znający całe zdarzenie, zdumiewający błąd, najzwyczajniej niedbalstwo. Kobieta trafiająca we wstrząsie krwotocznym tylko cudem przeżywszy, będąc pod opieką dr Raka-! została uznana za kobietę, która prawdopodobnie nie miała opieki lekarskiej- stąd tak dramatyczne następstwa, temu samemu lekarzowi zaginęła cała dokumentacja medyczna historii choroby tej właśnie pacjentki! Miła i sympatyczna aparycja maskuje niestety gigantyczne braki w zakresie wiedzy medycznej. To bardzo ryzykowne wpaść w ręce takiego ignoranta. Trzeba zaznaczyć, że zawód lekarza jest zawodem o najwyższym zaufaniu społecznym! Kobiety ostrzegam, nie dajcie się ponieść emocjom, konsultujcie się z kilkoma specjalistami. Matka ofiary zdarzenia

Pan dr.Rak jest bardzo miłą osobą,potrafi rozmawiać i wytłumaczyć chorobę.

Pan dr.Rak jest bardzo miłą osobą,potrafi rozmawiać i wytłumaczyć chorobę.

a poznalego lekarza leżąc na patologii ciąży na solcu i na położnictwie czepial się wszystkiego,od leżenia na kocu po wyrzucane śmieci upierdliwości nie dorownuje nawet mojej teściowej i chyba zapracował sobie na przydomek "pan foch"bo tak jak się zwracał do połoznych i mlodych lekarzy to naprawde wstyd,żeby lekarz mający o sobie takie mniemianie tak się zachowywal... wstyd i tyle

a poznalego lekarza leżąc na patologii ciąży na solcu i na położnictwie
czepial się wszystkiego,od leżenia na kocu po wyrzucane śmieci
upierdliwości nie dorownuje nawet mojej teściowej
wstyd i tyle

Witam Czy ktoś mógłby mi podać gdzie obecnie prywatnie przyjmuje dr Rak? Lub może jakieś namiary w jakich godzinach można go zastać w szpitalu na Solcu? Jestem w 3 miesiącu ciąży i chciałabym być pod opieką tego lekarza, gdyż moje 2 poprzednie ciąże były trudne do utrzymania i nie chciałabym aby prowadził je przypadkowy lekarz.

Witam

Dr.Remigiusz jest wspaniałym lekarzem w zeszłym roku prowadził mi ciąże zresztą mojej siostrze i znajomym też:) to anioł nie człowiek nawet gdy pojawił sie problem z dzieckiem trzymał na duchu. Ciąże zakończył planowanym cesarskim cieciem gdzie tak naprawdę nie było już miejsc w szpitalu, co dzień przychodził pytał sie jak sie czujemy.Z czystym sercem mogę Doktora polecić innym zresztą sama przy następnej ciąży sie do niego zgłoszę.WIELKI POZYTYW:)

Poznałam dr Raka przypadkiem podczas pierwszej cesarki na Solcu-okazał się być b.wysokiej klasy profesjonalistą-niezwleka z podjeciem decyzji o cesarce do ostatniego momentu-działa celnie,rzeczowo i fachowo.Potem chodziłam do dr Raka prywatnie z drugą ciażą i miałam 100% zaufanie ze wszystko będzie ok a w razie cesarki on będzie wiedział najlepiej co zrobić-zaufanie się opłaciło gdyż mam 2 piękne i zdrowe dziewczynki którym przyjście na świat bardzo ułatrwił Pan Doktor RR. Poza ciążami też miałam pewną przypadłość z którą inny lekarz skierował mnie "pon nóż" a Pan dr Rak ustawił dobre leki i obyło się bez operacji ! moim zdaniem to wspaniały nie tylko lekparz ale i człowiek co musi iść jednocześnie w parze ! POLECAM GDYŻ JEST TO ZŁOTY CZŁWIEK ! Dorota

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Trafiłam do Niego na początku ciąży, kiedy od 2 innych lekarzy dowiedziałam się, że szanse na to, że urodzę dziecko są nikłe. Pan Doktor nie ukrywał, że będzie ciężko, i że może się nie udać, ale powiedział, że zrobi wszystko co się da, żeby jednak się udało. I udało się - dziś jestem mamą rocznego, zdrowego chłopczyka. I nadal jestem pacjentką dr. Raka. Polecam każdej kobiecie, która chce, żeby lekarz otoczył ją wszechstronną, troskliwą opieką. A i wypłakać się można :-)

Dla mnie najlepszy. Perfekcjonista w każdym calu. Dzięki jego podejściu i zaangażowaniu czuję, że zarówno ja jak i moje dziecko jesteśmy bezpieczni. Jedyny lekarz któremu ufam. Prawdziwy profesjonalista.

Doktor był na dyżurze w czasie mojego porodu. Poród zakończył się cesarskim cięciem z uwagi na spadek tętna dziecka. Doktor ujął mnie swoim spokojem i zdecydowaniem. Dzięki niemu moje dziecko urodziło się zdrowe, a ja naprawdę dobrze wspominam poród.Rzeczowy i sympatyczny.