dr n. med. Renata Bajor

Bardzo dobry specjalista, super podejście zarówno do mnie jak i do mojego dziecka. Lekarz z powołania!!!!!!! Wszystkim serdecznie polecam, szczególnie tym, którzy mają dzieci.

Lekarz z powołania!!!!!!!
Wszystkim serdecznie polecam, szczególnie tym, którzy mają dzieci.

Ciągłe narzekanie na to, że NFZ przysyła listy żeby więcej pacjentów przyjmować na fundusz. Trudny język, żargon niemiłosierny. Najgorsze jest to, że robi problemy z dostaniem recepty na okulary, chyba, że zrobi się obok u rodzinnego optyka, oczywiście za odpowiednią cenę...

Od lat chodzę do p. dr Bajor i bardzo ją cenię za sumienność, cierpliwość, empatię i życzliwość. Jest kompetentna. I to niezależnie od tego, czy wizyta była prywatna czy z funduszu. P. doktor jasno tłumaczy, co mi dolega, co mi poleca, jakie leki i w jakim celu. Poza tym spisuje zalecenia na kartce, żeby to wszystko nie "wyleciało" mi z głowy. Jeżeli jest czegos niepewna, kieruje na badania do szpitala. Uważam, że p. dr Bajor to lekarz, którego dziś ze świeca szukać.

Uważam, że p. dr Bajor to lekarz, którego dziś ze świeca szukać.

polecam,bardzo mila lekarka,ma bardzo dobry kontakt i podejscie do dzieci

polecam,bardzo mila lekarka,ma bardzo dobry kontakt i podejscie do dzieci

Chodziłam do pani doktor przez pięć lat i za każdym razem wykonywała takie standardowe badania. Potem zgłosiłam się do kliniki do Katowic na badanie OTC, które mi zleciła i okazało się, że podejrzenie jaskry przez panią doktor zostało wykluczone, ale za to mam zeza nieduży, bo nieduży, ale jest. Pani doktor nie zauważyła go przez tyle lat, pomimo tego, że tam lekarze zauważyli go od razu i okazało się, że kwalifikuje się do operacji. Poza tym była zła na mnie, kiedy powiedziałam jej, że oprawki wybrałam sobie w innym salonie ...

Potem zgłosiłam się do kliniki do Katowic na badanie OTC, które mi zleciła i okazało się, że podejrzenie jaskry przez panią doktor zostało wykluczone, ale za to mam zeza nieduży, bo nieduży, ale jest. Pani doktor nie zauważyła go przez tyle lat, pomimo tego, że tam lekarze zauważyli go od razu i okazało się, że kwalifikuje się do operacji. Poza tym była zła na mnie, kiedy powiedziałam jej, że oprawki wybrałam sobie w innym salonie optycznym niż jej syna, była zbulwersowana i mówiła mi, że na pewno będę tego żałowała. Teraz po operacji szukam nowego okulisty, na kontrolę po operacji wybiorę się do Katowic, nie do niej, bo pewnie usłyszałabym, że wszystko jest w porządku, a wizyta byłaby prywatna... Nie polecam

Witam Serdecznie. Muszę przyznać, że zdziwiony jestem pierwszą opinią na tym portalu dotyczącą pani Doktor Bajor. Jest to bardzo ciepła osoba, lekarz z prawdziwego powołania - oby jak najwięcej TAKICH SPECJALISTÓW!!!!!!!!!! Pełen profesjonalizm i empatia, której nie można by ot tak poudawać. Poczekalnia pełna ludzi, chcących badać się właśnie u Naszej Pani Doktor. Chciałbym również wyrazić swoje uznanie dla pracy pozostałego zespołu - bardzo uprzejmi, grzeczni ludzie, a wszystkie prace okularowe dostawałem zawsze na czas. DZIĘKUJĘ

Pełen profesjonalizm i empatia, której nie można by ot tak poudawać.
Poczekalnia pełna ludzi, chcących badać się właśnie u Naszej Pani Doktor.

od wielu lat ja i moja cała rodzina (a mam dwoje dzieci w wieku 2 i 5 lat)chodzimy regularnie do pani doktor na wizyty z NFZ, nic nie płacimy, ale obsługiwani jesteśmy jak u 'prywaciarza". Pani doktor zawsze miła i cierpliwa. Wyrozumiała nawet dla naszego nerwowego dwulatka. Cały personel serdeczny. Fakt - czasem trzeba czekać na termin, ale to akurat mnie nie dziwi - każdy chce najlepszego leczenia, za które nie musi płacić

bardzo dobry i profesjonalnie podchodzący do sprawy, do badania lekarz. jestem pacjentem tego lekarza już od wielu lat i jestem bardzo zadowolony, zarówno z wizyt prywatnych jak i tych na NFZ. polecam

Moim zdaniem jest to lekarz z powołaniem (a niestety niewielu takich mamy). Pani doktor jest uprzejma, kompetentna, cierpliwa (a w przypadku kilkumiesięcznych dzieci tej cierpliwości potrzeba naprawdę wiele). Dokładnie, zrozumiałym językiem tłumaczy na czym polegają dane schorzenia i szuka różnych rozwiązań w przypadku problemów. Byłam u pani doktor zarówno na wizycie prywatnej jak i publicznej i za każdym razem tak samo dobrze traktowała nas jako pacjentów. Polecam tego lekarza.