lekarz Renata Banaś-Samson

Laryngolog

3,6

Marta

28.10.2015

Leczyłam u tej Pani 5-letnie dziecko. Pani doktor jest uprzejma, wspaniale tłumaczy chorobę i poświęca dużo czasu ( dziwne, że by było inaczej skoro przyjmuje prywatnie). I na tym się kończą zalety. Nie zleca badań, mimo że nie ma pewności zleca zabiegi chirurgiczne, przepisuje drogie leki. Opinia moja oparta jest nie tylko na własnym doświadczeniu ale i innych osób.

18.12.2012

Pani doktor na Pogotowiu ok godziny 1 w nocy, powiedziała mi po 15 minutach przybycia, że mam się wyspać jak kręci mi się w głowie i spada mi mocno ciśnienie i że ona też musi się wyspać!! Nie zbadała mnie, tylko ciągle mówiła że będzie ...

Nie zbadała mnie, tylko ciągle mówiła że będzie niewyspana!
Zachorowałam na SEPSE!!
z pozdrowieniami

13.11.2012

bardzo miła i zdecydowanie dobry lekarz leczyła mnie i córkę jestem zadowolona zawsze mogę na nią liczyć nawet jesli ma dyzur w szpitalu mozna podjechac pani doktor zawsze przyjmie polecam w 100 pozdrawiam Basia

26.07.2012

Konkretna Pani doktor, potrafi tak dobrać leki dla dziecka ,które ma migdałki do wycięcia iż po kilku dniach okazuje się ,że zabieg jest zbędny :) Polecam gorąco :) Teraz z poważnym schorzeniem też tylko jej ufam i wiem ,że dobrze robię :)

16.05.2012

głuchota 70 % na prawe ucho spowodowana częstymi stanami zapalnymi gardła, katarem,zapaleniem zatok, po 5 wizytach i leczeniem ucha całkowite wyleczenie, zaznaczam że lekarz rodzinny skierował mnie na leczenie zapalenia błędnika -mylna diagnoza

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Jastrzębie-Zdrój"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hipokrates" s.c.

Kęty
NZOZ Salus sp. z o.o.
Wrocławska 12a
Jastrzębie-Zdrój
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pogotowie Ratunkowe- Ambulatorium ogólne POZ
ulica Dobrawy 7A
Pszczyna