dr n. med. Renata Banaszczyk

3,2
3,4

Andrzej

22.12.2015

Pani Renata Banaszczyk to jakaś chyba kpina ze ktoś taki tam pracuje w takim miejscu to wstyd dla Gamety!!!!! Nie czuła ochła, wszystkiego człowiek dowiaduje sie w ostatniej chwili albo na korytarzu wizyta odbywa się w milczeniu nie informuje o sposobie leczenia klika tylko na ...

Nie czuła ochła, wszystkiego człowiek dowiaduje sie w ostatniej chwili albo na korytarzu wizyta odbywa się w milczeniu nie informuje o sposobie leczenia klika tylko na kompie i mruczy coś pod nosem.Sumując rok zmarnowany nie wspomnę o kasie.Nie jest warta choć cienia uwagi !!!!

01.08.2013

Polecam Panią doktor. To świetny fachowiec w dziedzinie leczenia niepłodności.Zaczyna od najprostrzych badań ,zabiegów a jak to nie przynosi rezultatów to działa ostro. Ja jestem w ciąży dzięki intuicji Pani doktor

12.10.2012

Pani doktor szybko doprowadziła mnie do upragnionej ciąży. Może nie jest zbyt wylewna ale napewno wie co robi i jest skuteczna. Nigdy nie naciągała na zbędne wizyty ani na niepotrzebne badania. Zawsze można się z nią skontaktować w klinice telefonicznie, odpowie na wszystkie pytania. Polecam

21.10.2011

Pani doktor jest bardzo kompetentna i rzeczowa, ja jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam innym.

12.01.2010

Dzięki Pani Doktor jestem szczęśliwą mamą. Gdyby nie Pani Doktor nadal pewnie błąkałabym się po lekarzach, którzy tylko zlecali różne badania i mówili mi, że absolutnie nie mam szans na dziecko. A u Pani Doktor po niezbędnych badaniach okazało się, że jest szansa na maleństwo. Udało się nam za pierwszym razem i już wiem, że w niedalekiej przyszłości znowu zgłosimy się do Pani Doktor, bo chcemy mieć następne dziecko.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Łódź"?

Agnieszka Szukała

Centrum Medyczne Vimedica