dr n. med.Renata Banaszczyk

9 opinii

01.08.2013
07:30
  • 5

Polecam Panią doktor. To świetny fachowiec w dziedzinie leczenia niepłodności.Zaczyna od najprostrzych badań ,zabiegów a jak to nie przynosi rezultatów to działa ostro. Ja jestem w ciąży dzięki intuicji Pani doktor

12.10.2012
09:26
  • 3
  • 5

Pani doktor szybko doprowadziła mnie do upragnionej ciąży. Może nie jest zbyt wylewna ale napewno wie co robi i jest skuteczna. Nigdy nie naciągała na zbędne wizyty ani na niepotrzebne badania. Zawsze można się z nią skontaktować w klinice telefonicznie, odpowie na wszystkie pytania. Polecam

21.10.2011
23:57
  • 5

Pani doktor jest bardzo kompetentna i rzeczowa, ja jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam innym.

12.01.2010
15:58
  • 5

Dzięki Pani Doktor jestem szczęśliwą mamą. Gdyby nie Pani Doktor nadal pewnie błąkałabym się po lekarzach, którzy tylko zlecali różne badania i mówili mi, że absolutnie nie mam szans na dziecko. A u Pani Doktor po niezbędnych badaniach okazało się, że jest szansa na maleństwo. Udało się nam za pierwszym razem i już wiem, że w niedalekiej przyszłości znowu zgłosimy się do Pani Doktor, bo chcemy mieć następne dziecko.

04.12.2009
22:47
  • 5

NIe rozumiem skąd takie surowe oceny. Dzięki dr. Banaszczyk możemy z mężem cieszyć się naszymi synami (zresztą pewnie nie tylko my). Z tego co zauważyłam jest to lekarz z doskonałą intuicją, o kompetencjach nie wspomnę, mający duże osiągnięcia w leczeniu niepłodności (nie tylko drogą inseminacji, czy in-vitro). Nigdy nie narzekałam na brak porozumienia z lekarzem. Uważam, że jest to lekarz bardzo taktowny. Nigdy nie miałam problemu z porozumieniem się z p. doktor. Wszystko spokojnie tłumaczyła, o wszystkim co dało się przewidzieć informowała wcześniej. Jestem pełna uznania dla Pani Doktor. Polecam ją każdej osobie mającej jakiekolwiek problemy z poczęciem potomka.

display statlastseen stat