dr n. med. Renata Bijata-Bronisz

Pulmonolog

Niestety nie polecam pani doktor. Jest niekompetentna, niemiła. Zdawkowo odpowiada na nurtujące pytania. Radzę rozejrzeć się za innym specjalistom.

Pani "doktor" jest bardzo interesowna. Polecam wyłącznie wizyty prywatne, gdyż tylko wtedy wykazuje się uprzejmością, kompetencją i dotrzymuje przysięgi Hipokratesa. Przy zmianie trybu przyjmowania na kasę chorych Pani "doktor" traktuje pacjenta jak śmiecia, nie pomaga choremu, pozostawiając go samemu sobie.

wspaniała specjalistka-plecam.Kiedy pierwszy raz korzystałem z porady u Pani Doktor miałem zaawansowaną chorobę POCHP,związane z tym trudności w oddychaniu itp.Obecnie mimo zaawansowanego wieku /mam 75 lat/czuję się świetnie.Przy każdej wizycie uzyskuję również poradę w sprawie innych dolegliwości.

Pani doktor jest bardzo kompetentna, miła i uprzejma.

Pani doktor jest bardzo kompetentna, miła i uprzejma.

Ja niestety muszę żle ocenić Panią Doktor, mimo,że jest bardzo miłą osobą.U mnie stwierdziła astmę, a po 5 latach okazało się,że mam POChP.Wiem,że te choroby są bardzo podobne ale dwa lata temu strasznie schudłam i to już była wskazówka na badanie nie tylko spiromertyczne.....

Gorąco polecam ,pani doktor nie ujdzie żaden z objawów choroby nawet jeśli jest to maleńka wysypka ,z lekami też zawsze trafia w dziesiątkę.Kobieta zna się na rzeczy !!!!!!

BARDZO DOBRY LEKARZ CHODZĘ DO TEJ PANI OD CZASU JAK NASTAŁA W ŻNINIE I NIE MAM POD JEJ ADRESEM ŻADNYCH UWAG A WIĘC POLECAM INNYM