dr Renata Ćwiek

Anestezjolog

hehhh... Co tu dużo mówić... Anioł... Kobieta do rany przyłóż... Pomocy nigdy nie odmawia i nie istotne ile Ją to kosztuje. Panie Tomaszu, pogratulować żony!!!

hehhh... Co tu dużo mówić... Anioł... Kobieta do rany przyłóż...
Pomocy nigdy nie odmawia i nie istotne ile Ją to kosztuje.
Panie Tomaszu, pogratulować żony!!!

miałam przyjemność 2 rugi raz mnie znieczulała jestem bardzo zadowolona jest przede wszystkim cierpliwa ja mam ciężki dostęp do żył mimo to udało się wkuć jestem bardzo zadowolona to jest dr najlepsza ciepła serdeczna,uczuciowa i wrazliwa takich lekarzy powinno być więcej grazyna

Lekarz z powołania, dbający o dobro pacjenta, któremu zawsze poświeci swój czas. To dzięki Niej można odzyskać wiarę w lekarzy i przeżyć kojąco ciężki okres pooperacyjny. Osoba wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju.

Lekarz wspaniale opiekujący się pacjentem.Kompetentny i oddany pacjentowi fachowiec.Miałem zaszczyt być pod opieką dr Ćwiek w trudnym dla mojego zdrowia czasie operacji oraz przebywania na sali pooperacyjnej.Dziękuję bardzo za opiekę podczas mego pobytu w Instytucie Reumatologi w Warszawie. Ireneusz M.

Na drzwiach Poradni Leczenia Bólu napis zakazujący używania komórki ,ale tel .p dr dzwoni co chwilę i lekarka odbiera telefony ,rozmawiając z córką,znajomymi ,mężem ,czasami chorymi lekceważąc potencjalnego pacjenta -mnie .Tłumaczy zawile używając medycznego języka .Nie polecam tej pani ,ale z braku tego typu placówek co jakiś czas do niej chodzę .Często jest zdenerwowana,trzęsą się jej ręce ,blokady robi obwieszona biżuterią.

jest najlepszym anastazjologiem mila uprzejma oddana pacjentowi znieczulala mnie do operacji jestem bardzo zadowolona takich lekarzy powinno byc wiecej

Wspaniały lekarz byłam jej pacjentem oddana troskliwa , wspaniały człowiek

Wspaniały lekarz byłam jej pacjentem oddana troskliwa , wspaniały człowiek

Wspaniała doktor zatroskan pełana życzliwości i uperzjmości i z wielkim poświęceniem.