lekarz Renata Dziewanowska

Wspanialy lekarz...uleczyl moje dziecko skutecznie ...mozna jej zaufac...polecam cudowna osoba..dzis syn ma 15 lat i wyrosl na zdrowego chlopa...dzieki wlasnie dr.dziewanoeskiej😊

byłam tydzien na zwolnieniu dostałam leki które nie pomogly nastepne zwolnienie 1 dzien! na 2 dzień choroba wróciła

Od dziecka mnie leczy wiec i swoje dziecko lecze u niej ale szczerze zmienila sie strasznie.Zawsze potrafiła wysłuchac,pomoc,porozmawiac doradzic podejscie do dzieci owszem ma swietne ale duzo spraw bagatelizuje i uwaza ze sie wywyzsza problemy niestety chodzilam wiele razy do niej z prosba o badania robila podstawowe ktore nic nie wykrywaly wiec stwierdzila iz jestem hipohondryczka poszlam przypadkiem do doktor obok i to ona mi wiecej pomogla skupila sie na problemie dzieki niej wiem co mi jest bo to ona mnie skierowala do specjalistow.Byc moze gdyby pani doktor bardziej sie wsłuchała to bym teraz nie miała takich poroblemów ze zdrowiem tym sie zawiodłam na niej bardzo.Ona mi kazala zmienic podejscie do odzywiania i sposob myslenia a okazalo sie ze tyje bo mam problemy z hormonami.Kiedy przyszlam po skier do endokrynologa zanim sie dowiedzialam co mi jest to mowila ze moje owlosienie to defekt kosmetyczny nie miala racji.Mojemu dziecku przpisywała masci i nie uprzedzała ze skutek uboczny moze byc taki ze dziecko ma teraz pelno popekanych naczynek na twarzy i ciele a to niestety udowodniono ze wina tych rzeczy.Bagatelizowala rowniez moje problemy z pajaczkami a teraz mam ich pelno i problemy z zylakami.Bez wszelakich badan moje biegunki i bole brzucha zgonila na jelito wraliwe i nie dala zadnych zalecen procz nie picia gazowanego i jedzenia smazonego a okazalo sie ze to trzustka jest chora.Nie wiem czy po tym moge ja polecic mam swoje lata i chyba czas zmienic lekarza.Mam co do niej mieszane uczucia.

gorąco polecam wspaniały lekarz podejscie do dzieci i rodziców

gorąco polecam wspaniały lekarz podejscie do dzieci i rodziców

Pani Doktor Jest GODNA POLECENIA ze zrozumieniem i ciepłem podchodzi do pacjentów JEST PROFESJONALISTKĄ będąc dzieckiem często u Pani Doktor leczyłem się . POZDRAWIAM Piotr.Kryczkowski

lekarz z powołania! i tyle w temacie:)profesjonalna,uprzejma,wie jak podejsc do dzieci,by dały sie zbadać.zanim zastosuje antybiotyk,probuje innych metod leczenia.wysyła na badanie i do specjalistow bez zadnych problemow.Naprwde godna polecenia!

Super lekarz, szkoda że nie wszyscy są tacy. Zawsze miła i uprzejma oraz pomocna w każdej sytuacji.Polecam gorąco .Ewa Woźniak

Pani dr Dziewanowska jest lekarzem godnym polecenia. Od lat leczymy u niej nasze dzieci. To miła i sympatyczna osoba.

Rewelacyjny lekarz. Godna zaufania. Miła. Konkretna. Z olbrzymią wiedzą i zaangażowaniem. Absolutnie najlepszy lekarz z jakim miałam styczność.

Potrafi być uprzedzona do pacjenta, stwarza problemy, nie potrafi wysłuchać. Robi problemy odnośnie badań. Przedłuża wizyty rodziców z dziećmi, zajmuje jej to bardzo dużo czasu. Nie polecam.