Gdzie przyjmuję

Starogard Gdański
53,961290418,52559150 58 561 35 66

Kalendarz przyjęć
Pon08.02Wt09.02Śr10.02Czw11.02Pt12.02So13.02Nd14.02
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.5/5
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
2 opinie

Mój wnuk Michał(1 rok i 6 miesięcy) ma wysypkę na całym ciele, najgorzej zaatakowaną ma twarz(strupy). Był diagnozowany prywatnie za duże pieniądze. Test wykazał na co jest uczulony. Wyeliminowanie z jadłospisu zakazanych produktów nie przyniosło poprawy. Dziecko trafiło do Akademi medycznej w Gdańsku ( nie wykryto przyczyny). Znajomi polecili nam wizytę u Pani dr, która stwierdziła na pierwszej wizycie, że to jest efekt po szczepienny. Mały jest pod stałą opieką Pani dr i następuje poprawa. Uratowała nam dziecko!!! Jest cudowna i profesjonalna. Polecam!!! Pomaga też dorosłym

Pierwszy raz w moim już nie młodym życiu spotkałam takiego lekarza,lekarz który naprawdę chcę pomóc pacjentom i to robi,ponieważ ma niesamowitą wiedzę o całym organizmie ludzkim.Nie dzieli na laryngologie,gastrologię itd,według Pani dr.organizm jest jeden i organy są zależne od siebie.Jestem zachwycona sposobem leczenie i osiągnięciami w wyleczenia chorych do których ja należę.Dziękuję Pani dr.w imieniu własnym i rodziny.Pacjentka

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny