lekarz Renata Kot-Surma

pani dr jest mila tylko jak ma dobry humor recepty ktore powiny byc pisane na znizke pisze na sto procent

Pani Renata Kot-Surma jest pediatra i lekarzem rodzinnym, znam ja z obu stron i z zadnej nie wykazala sie przez 22 lata ani razu. Kiedy przychodze do niej z dzieckiem nawet jej nie bada, nie patrzy na dziecko, nie odzywa sie, to ja jej mowie jakie mleko pije, czy siada, ile wazy bo Pani Surma nie raczy sie ruszyc. Recept nie ma ochoty wypisywac jesli mozna kupic cos bez znizki w aptece. Wielokrotnie czekalam na nia z dzieckiem w jej gabinecie 20 minut az sie zjawi na minute. Kiedy sama sie do niej zarejestruje nawet nie pyta co mi jest, nie bada. Szczepienia nalepiej te platne,a skierowanie do ortopedy wypisywala mi dwa razy bo nawet nie popatrzyla na karte i zle imie dziecka wpisala a jak przxyszla z tym do niej zeby zmienila zaczela krecic nosem i powiedziala,, ja nie wiem''. Wszystko od laski jak w ogole da sie od niej cos uzyskac to zachowuje sie tak jakby pacjent blagal ja o np. badanie albo skierowanie a ona wspanialomyslnie to zrobi. Szczerze nie polecam, kolezanki ktore chodzily do niej ze swoimi dziecmi pozabieraly je z tego SURMEDU same wariatki, jedna gorsza od drugiej. Nie wspomne o tym, ze jedna z pracujach tam poloznych chciala sadzac 2 tygodniowe dziecko bo nie wiedziala dlaczego placze i jak je uspokoic.

ja po wizytach u pani doktor leczylam dziecko prywatnie za karzdym razem byla zla diagnoza i doktor mowila ze jest dobrze okazalo sie ze dziecko mialo zapalenie oskrzeli niepolecam !!!

Bardzo dobra specjalistka, miła i uprzejma.

Bardzo dobra specjalistka, miła i uprzejma.