lek. med. Renata Leniec

Internista, Kardiolog

jestem pacjentem Pani Doktor od 2012 roku i mam zaufanie tylko do Niej , przemiła dokładna leki dopasowuje super .Dziękuje Pani za Wielką Pomoc dla mnie mojej rodziny i moich znajomych .

Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Po szczegółowym wywiadzie przeprowadziła niezbędne badania i zastosowała leczenie. Jest przemiła otwarta i bardzo cierpliwa do pacjenta. Dziękuję Pani Doktor! 🙂. Polecam wszystkim potrzebującym dobrego kardiologa. Pozdrawiam

Dr Leniec to wspaniały lekarz, serdeczna i cierpliwa osoba wszystko dokładnie tłumaczy. W czasie wizyty czułam się bardzo swobodnie dzięki żeczliwości, którą okazuje Pani Dr swoim pacjentom

Pani doktor jest wspaniała i kompetentna,cudownie podchodzi do pacjenta. Kobieta anioł,aby więcej takich lekarzy było.

Wspaniały Lekarz , bardzo miła , szuka przyczyny choroby bardzo dociekliwa w diagnozie , leczę się 5 lat u p.Doktor i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Najważniejsze Lekarz z powołania , wspaniały Człowiek leczy serce i ma serce.

Bardzo miła , sympatyczna a przede wszystkim kompetentna . Lekarz jakich mało. ZDECYDOWANIE POLECAM.

Bardzo miła , sympatyczna a przede wszystkim kompetentna . Lekarz jakich mało.
ZDECYDOWANIE POLECAM.

Kompetentna, miła, serdeczna. Dlaczego wśród tak wielu lekarzy jest tak mało ludzi jak Pani doktor. Jest rodzynkiem wśród zawodu lekarza.

Przemiła i kompetentna Pani Doktor fachowo i z sercem podchodzi do pacjenta.Dokładnie wyjaśnia przebieg choroby i leczenia.Dla niej czas się nie liczy,poświęca go tyle ile trzeba.Moje serce zbadała z każdej "strony" i co najważniejsze pamięta przebieg choroby pacjenta nawet po roku.Jednym słowem Kobieta Anioł !!! Polecam z całego serca innym pacjentom Panią Dr.Leniec,serdeczną,ciepłą i z powołania niosącą pomoc chorym.

Pani doktor to wspaniala i kompetentna osoba ,jestem mloda osoba aczkolwiek pojawily sie u mnie problemy z sercem Pani doktor zajmowala sie mna jak rowniez innymi pacjentkami na sali z taka serdecznoscia izyczliwoscia ze nie sadzilam ze jest to wogole mozliwe po wczesniejszych kontaktach ze sluzba zdrowia. Pani dr. Nawet zadzwonila do mnie jakis czas po wyjsciu ze szpitala aby zapytac jak sie czuje co uwazam ze jest wprost niebywale......bardzo dziekuje za wspaniala opieke zarowno Pani dr jak i wspanialemu personelowi ,na oddziale panuje przemila atmosfera mysle ze jest to duza zasluga lekarzy .bardzo dziekuje

Ze względu na starszych Rodziców, mam częsty kontakt ze służba zdrowia. Spotkałem do tej pory dwóch lekarzy z powołania: Pania prof. Kuliszkiewicz oraz Panią dr Leniec. Obie z duża wiedzą, zaangażowane, życzliwe i cierpliwe dla pacjenta no i .....z obliczem ludzkim. Pan Arłukowicz niech zobaczy jak te Panie pracują i będzie wiedział jak powinna wyglądać służba zdrowia. Szpital to nie fabryka a lekarz to nie sprzedawca. lizaków.

Szpital to nie fabryka a lekarz to nie sprzedawca. lizaków.