lekarz Renata Paradowska

Dermatolog

Miałam problem z trądzikiem, z każda wizyta na wałach zamiast znaleźć przyczynę dostawałam tetralysal, który niszczył mi wątrobę, okazało się ze mam gronkowca, jednak Pani łaskawa wmawiała mi ze to trądzik zwykły. Zero podejścia

Hm, bardzo dobra lekarz, sumienna, rzeczowa i najważniejsze kompetentna i fachowa. Osoba zdecydowanie godna polecenia dla każdego, empatyczna, śmiało można podjąć u Pani doktor leczenie bez żadnych obaw...Pozdrawiam...

Bardzo niemiła wizyta. Lekarka krzyczy na pacjentów i wcale nie pomaga. Nie chciała wypisać skierowania ani recepty na leki. Nie słucha co pacjent do niej mówi, bo sama wie lepiej. Nie polecam

PRZEZ OKOŁO 10 LAT LECZYŁEM SIĘ U PANI PARADOWSKIEJ NA WAŁACH. DO CZASU KIEDY TRAFIŁEM CHYBA NA KIEPSKI NASTRÓJ, NAGLE OKAZAŁO SIĘ, ŻE LECZONA PRZEZ WIELEL LAT CHOROBA JUŻ NIE JEST PRZEWLEKŁA. ROZUMIEM, ŻE LAKARZE Z NFZ ROBIĄ COŚ W RODZAJU ŁASKI ALE TAK SIĘ NIE GODZI POSTĘPOWAĆ Z LECZONYMI LATAMI PACJĘTAMI. NO CÓŻ TA JEDNA WIZYTA ZAWAŻYŁA NA CAŁEJ OPINII O PANI PARADOWSKIEJ. OGÓLNIE NIE POLECAM, SZCZEGÓLNIE WIZYT NA WAŁACH, OBIE PANIE SĄ DELIKATNIE MÓWIĄC MAŁO PRZYJEMNE, MOŻE PRYWATNIE Z RACJI ZAPŁATY JEST INACZEJ.