lekarz Renata Pejas-Dembowska

perełeczka

14.07.2013

Nie polecam tej ginekolog to nie lekarz lecz rzeźnik,kazała mi usunąć dziecko bo miałam krwiaka i to prawie nie widocznego, a jak się okazało kiedy wyjechałam za granicę do swojego lekarza oczywiście nie polskiego to się okazało,że znikł a moja dzidzia cały czas rośnie i prawidłowo się rozwija! Jeszcze raz powtórze nie polecam tej osoby!!!

28.05.2013

Polecam panią doktor, bardzo miła, sympatyczna, kompetentna,potrafi dbać o swoją pacjentkę zarówno w gabinecie prywatnym jaki i w szpitalu na Prostej. Przychodzi interesuje się, prowadziła moje dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona, chodziłam, chodzę i bedę chodzić do pani Dembowskiej. Gorąco polecam!!!

07.05.2013

Jestem pacjentką od 2001 roku, Pani doktor prowadziła moje 2 ciąże. Jedną córkę rodziłam w Skarżysku 2003 drugą w Kielcach 2010. Chodziłam/chodzę zawsze prywatnie, fakt nieraz trzeba poczekać ale ogromnym plusem jest to że podczas wizyty nie czuje się że trzeba już wyjść bo czas się skończył. Dla mnie była ogromnym wsparciem i czułam ze nie jestem sama. Ja byłam bardzo zadowolona mimo Że mieszkam w Skarżysku wolałam jechać rodzić do Kielc jak Pani doktor się przeniosła do tamtego szpitala. Każdy ma inne potrzeby i upodobania dla mnie to jest idealny lekarz ginekolog. Monika.

26.02.2013

Jest doskonałym lekarzem prowadziła moją ciąże którą w końcówce spędziłam w szpitalu groził mi przedwczesny poród 35 na 36 tydzień, z bardzo troskliwą opieką pani dr, była również podziwiana przez inne pacjentki bo dla pani dr nie ważne czy to jej pacjentka każda miała super opiekę. Jest naprawdę lekarzem godnym polecenia, a jeśli chodzi o kolejki przed wizytą to niestety prawda czeka się dłużej niż jest się umówionym ;)

21.02.2013

A ja szczerze nie polecam Pani dr. Może i jest wspaniałym człowiekiem ale jej sprzęt nadaje się na złom. Prowadziła moją ciążę i nie widziała na USG że dziecko ma bardzo skomplikowaną wadę serca!!! Ale i tak wybór należy do Was.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Skarżysko-Kamienna"?

Urszula Marzec

Łowiecka 22a

Marcin Lewandowski

Dział Ginekologii i Położnictwa Szpital w Skarżysku-Kamiennej

Skarżysko-Kamienna
Gabinet Lekarski Kielce Centrum Zdrowia "Darimed"

Kielce
SZPITAL "TWOJE ZDROWIE" LEKARZE SPECJALIŚCI