lekarzRenata Pejas-Dembowska

51,111646820,8747574601717709
rdembowska@o2.pl

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.4512345
22 opinie

• 1

Nie polecam tej ginekolog to nie lekarz lecz rzeźnik,kazała mi usunąć dziecko bo miałam krwiaka i to prawie nie widocznego, a jak się okazało kiedy wyjechałam za granicę do swojego lekarza oczywiście nie polskiego to się okazało,że znikł a moja dzidzia cały czas rośnie i prawidłowo się rozwija! Jeszcze raz powtórze nie polecam tej osoby!!!

• 5

Polecam panią doktor, bardzo miła, sympatyczna, kompetentna,potrafi dbać o swoją pacjentkę zarówno w gabinecie prywatnym jaki i w szpitalu na Prostej. Przychodzi interesuje się, prowadziła moje dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona, chodziłam, chodzę i bedę chodzić do pani Dembowskiej. Gorąco polecam!!!

• 5

Jestem pacjentką od 2001 roku, Pani doktor prowadziła moje 2 ciąże. Jedną córkę rodziłam w Skarżysku 2003 drugą w Kielcach 2010. Chodziłam/chodzę zawsze prywatnie, fakt nieraz trzeba poczekać ale ogromnym plusem jest to że podczas wizyty nie czuje się że trzeba już wyjść bo czas się skończył. Dla mnie była ogromnym wsparciem i czułam ze nie jestem sama. Ja byłam bardzo zadowolona mimo Że mieszkam w Skarżysku wolałam jechać rodzić do Kielc jak Pani doktor się przeniosła do tamtego szpitala. Każdy ma inne potrzeby i upodobania dla mnie to jest idealny lekarz ginekolog. Monika.

• 5

Jest doskonałym lekarzem prowadziła moją ciąże którą w końcówce spędziłam w szpitalu groził mi przedwczesny poród 35 na 36 tydzień, z bardzo troskliwą opieką pani dr, była również podziwiana przez inne pacjentki bo dla pani dr nie ważne czy to jej pacjentka każda miała super opiekę. Jest naprawdę lekarzem godnym polecenia, a jeśli chodzi o kolejki przed wizytą to niestety prawda czeka się dłużej niż jest się umówionym ;)

• 1

A ja szczerze nie polecam Pani dr. Może i jest wspaniałym człowiekiem ale jej sprzęt nadaje się na złom. Prowadziła moją ciążę i nie widziała na USG że dziecko ma bardzo skomplikowaną wadę serca!!! Ale i tak wybór należy do Was.

• 5

Doktor Renata Dembowska jest jednym z najlepszych lekarzy jakich znam. Bardzo dobry fachowiec, a przede wszystkim wspaniały człowiek. Bardzo miła, kompetentna, wszystko wytłumaczy i pocieszy. Jest delikatna i zawsze ma czas . Gdy przebywałam w szpitalu, przychodziła do mnie i pytała się jak się czuję. Szczerze polecam Ją wszystkim!!!

• 5

Wspaniały człowiek,lekarz z powołania. Bardzo miły i wyrozumiały. Gdy przebywałam w szpitalu przychodził pytał jak sie czuje, kontrolował aby wszystko było w porządku. Pani Dr dziękuje za wszystko, za opiekę i za wyjaśnienie rzeczy które były dla mnie niezrozumiałe.

• 1

jeśli chodzi o prowadzenie ciazy uważam ,że jest dobrym specjalistą, natomiast jeśli chodzi o koszt wizyty to kosztowała ona 100 zł , ale Pani doktor umawia osoby co 15 min pomimo,że wizyta trwa pól godz i świetnie sobie zdaje z tego sprawe,ale chce nabić sobie kieszeń kasą.Jeśli jesteś umówiona na daną godz to i tak czekasz około 1,5 godz na przyjęcie.

• 5

Bardzo miła, kompetentna osoba. Polecam szczerze!!!

• 5

Rewelacyjny lekarz. Pani Dr prowadziła moją ciążę, jestem zachwycona.

• 5

Super fachowiec w swojej dziedzinie,zna się bardzo dobrze na tym co robi.Pani dr jest bardzo miła i uprzejma ma dobre podejście do pacjenta.U Pani dr leczę się już 4 lata,obecnie prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona.

• 5

Najcudowniejszy lekarz pod słońcem. Prowadziła moją dość problemową ciąże i wykazywała się ogromną opieką i zaangażowaniem. Podczas moich trzech pobytów w szpitalu była u mnie kilkakrotnie w odwiedzinach podczas dyżuru. Podczas ostatniego pobytu w szpitalu robiła wszytko, żebym urodziła jak najszybciej bez zbędnych prób. Gdy doszło do pierwszej ustawowej próby porodu nie pozwoliła mi się męczyć i dopomogła żebym jak najszybciej urodziła. Po porodzie przyszła kilkakrotnie na oddział położniczy w odwiedziny. Szczerze polecam!!!

• 5

POLECAM z czystym sumieniem. Najlepszy lek. ginekolog - a mialam ich kilku. W koncu udalo mi sie trafic na Pani dr. Jest wspanialym czlowiekiem, bardzo mi pomogla i nadal pomaga. Ma czas, jest mila i kompetentna, wszystko wytlumaczy, pocieszy, jest delikatna. Polecam ja wszystkim.

• 5

Gorąco polecam Panią Doktor, miła, kompetentna, delikatna. Wszystko wytłumaczyła w zrozumiały sposób, odpowiedziała na wszystkie dodatkowe pytania, poradziła. Lepszego lekarza wcześniej nie miałam, a byłam u wielu.

• 5

Doktor Renata Dembowska jest jednym z najlepszych lekarzy jakich znam.Gdy prowadziła moją ciążę,zawsze mogłam liczyć na Jej pomoc.Nie tylko podczas wizyt, ale też podczas rozmów telefonicznych poświęcała mi czas i odpowiadała na wszystkie moje pytania, nawet te najdziwniejsze:)Była przy mnie podczas porodu i odwiedzała mnie podczas mojego pobytu w ŚCMiN.Jest bardzo dobrym fachowcem i przede wszystkim świetnym człowiekiem.

• 1

nie polecam,gdyż pani doktor zależy na wyciągnięciu kasy

• 5

Bardzo polecam. Wspaniały lekarz, najlepszy, z jakim miałam do czynienia. Kompleksowa opieka w czasie ciąży, porodu i połogu. Bardzo uprzejma, a przede wszystkim kompetentna.

• 5

Wspaniały człowiek, a przede wszystkim bardzo dobry lekarz. Gorąco polecam. Szkoda, że tacy lekarze uciekają do pracy do Kielc.

• 5

Jestem bardzo zadowolona. Prowadzi moją drugą ciążę i za nic nie zmieniłabym jej na innego lekarza.

• 5

Jestem bardzo zadowolona! Pani doktor jest kompetentna i miła, opiekuje sie swoimi pacjentkami i ma dla nich czas!

• 5

Prowadzi moją ciążę..Lepszego lekarza nie mogłam sobie wymarzyć.. Gorąco polecam:-)

• 5

wzorowa opieka w czasie porodu, prowadziła dwie moje ciąże i jestem bardzo zadowolona

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat