Renata Popiołek

Chirurg dziecięcy

Opinii25

Kamil

10.03.2016

Miałem robiony zabieg wrastającego paznokcia u Pani Popiołek. U innych chirurgów po ściąganiu go, leczeniu dosłownie po tygodniu miałem to samo, gdyż nie przepisali mi lekarstw na stan zapalny. Wczoraj Pani Popiołek z pomocą anystyziologa w firmie CHIRMED przy ul. Krapkowickiej wykonała pięknie zabieg, ładnie się goi i nie boli. Wytłumaczyła wszystko dokładnie i podejście tej chirurg jest godne podziwu. Godna polecenia.

Mad

24.03.2014

Po przeżyciach mojej córki w kontakcie z innymi lekarzami w końcu trafiliśmy z moją 2.5 córką do P. Dr Popiołek. Wspaniałe podejście do dziecka, do rodziców i do swojej pracy. Diagnoza była trafna, zabieg pod narkozą wykonany fachowo i bez większego stresu dla dziecka. Córka nadal pewnie wchodzi do gabinetu pani dr i nie przeszkadza sobie kolorowania gdy ta bada jej gojąca się ranę pooperacyjną. Zabieg wykonany był w chirmed na nfz. Do p.dr chodziłem tez prywatnie do gabinetu. Bardzo się ciesze, że poznałem takiego lekarza/człowieka. POLECAM !!!

pacjent

21.03.2014

by dziecko mogło skorzystać z zabiegu finansowanego z NFZ najpierw trzeba odwiedzić tego lekarza prywatnie w celu ustalenia terminu, po zabiegu zaleca kontrole po 2-3 dniach również prywatnie, zdjęcie szwów również prywatnie. Z kontroli nie skorzystałem (z raną nic się nie działo), a szwy (sztuk 2) usunął chirurg w publicznym szpitalu (zajęło mu to 30 sekund). Wydaje się, że pani doktor naciąga na kasę, ale fachowiec dobry.

Joanna

13.09.2013

przeurocza, wspaniała pani doktor , miła , bardzo uprzejma , wytłumaczy wszystko , co potrzeba i o co pyta pacjent , po prostu extra , polecam z całego serca .

Anonim

16.01.2013

BARDZO DOBRY LEKARZ,POLECAM!SPRAWIA DZIWNE WRAZENIE ALE PO CHWILI ROZMOWY OKAZUJE SIE KOMPETENTNYM LEKARZEM.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Opole"?

Prywatny Gabinet Cirurgii Dziecięcej
Kościelna 4