Renata Popiołek

Chirurg dziecięcy

Zdecydowanie NIE POLECAM! Pani doktor podjęła się usunięcia dużego polipa u syna, oczywiście prywatnie. Po wykonanej rekroskopii stwierdzono, ze polipa nie ma. Musieliśmy zrobić termin do szpitala, gdzie w końcu polip został usunięty przez inna Panią doktor.

Z calego serca dziekuje Pani doktor za uratowanie życia mojej córeczce, która trafiła do szpitala z przepuklina przeponowa. Super fachowe podejscie do sprawy, dowwiadczenie i wielkie serce Pani doktor uratowalo moje dziecko. Wraz z żoną i córką Marysia będziemy Pani wdzieczni do końca życia.

ODRADZAM. TRAGEDIA. PANI DOKTOR PRZYJMUJE NIE W GABINECIE PRUWATNYM TYLKO W JAKIEJŚ NORZE. NIE MA GDZIE SIE OBRÓCIĆ BO W POCZEKALNI ŚCISK. W GABINECIE STARY SPRZĘT I MEBLE JAK Z JAKIEJŚ GRACIARNI. BADA DZIECKO BEZ RĘKAWICZEK. MÓJ SYN PÓŁROCZNY MIAŁ MIEĆ PODCIETE WEDZIDELKO ZAMIAST TEGO MIAŁ TYLKO DUŻO BÓLU BO PANI DOKTOR WEPCHALA MU PALUCHA POD JĘZYK I CHCIAŁA JE PRZECIĄĆ TĘPYMI NOŻYCZKAMI A W OGÓLE TO MAM WRAŻENIE ŻE BYŁA POD WPLYWRM BO SIĘ ZATACZALA, BEBLAŁA I WSZYSTKO JEJ Z RĄK LECIAŁO. DOSŁOWNIE WYBIEGLAM STAMTĄD RATUJĄC SYNA Z RĄK TEJ WIEDZMY. PANI DOKTOR DOBRZE WIEDZIALA ZE ZLE ZROBILA BO NAWET PIENIEDZY NIE CHCIALA. WARTO JESZCZR DODAC ZE UMAWIAJAC SIE NA KONKRETNA GODZINE WESZLAM DO NIBY GABINETU DOPIERO PO PONAD GODZINIE-MASAKRA !!! GORĄCO ODRADZAM I NIE POLECAM TEGO PSEUDO LEKARZA

Miałem robiony zabieg wrastającego paznokcia u Pani Popiołek. U innych chirurgów po ściąganiu go, leczeniu dosłownie po tygodniu miałem to samo, gdyż nie przepisali mi lekarstw na stan zapalny. Wczoraj Pani Popiołek z pomocą anystyziologa w firmie CHIRMED przy ul. Krapkowickiej wykonała pięknie zabieg, ładnie się goi i nie boli. Wytłumaczyła wszystko dokładnie i podejście tej chirurg jest godne podziwu. Godna polecenia.

Po przeżyciach mojej córki w kontakcie z innymi lekarzami w końcu trafiliśmy z moją 2.5 córką do P. Dr Popiołek. Wspaniałe podejście do dziecka, do rodziców i do swojej pracy. Diagnoza była trafna, zabieg pod narkozą wykonany fachowo i bez większego stresu dla dziecka. Córka nadal pewnie wchodzi do gabinetu pani dr i nie przeszkadza sobie kolorowania gdy ta bada jej gojąca się ranę pooperacyjną. Zabieg wykonany był w chirmed na nfz. Do p.dr chodziłem tez prywatnie do gabinetu. Bardzo się ciesze, że poznałem takiego lekarza/człowieka. POLECAM !!!

by dziecko mogło skorzystać z zabiegu finansowanego z NFZ najpierw trzeba odwiedzić tego lekarza prywatnie w celu ustalenia terminu, po zabiegu zaleca kontrole po 2-3 dniach również prywatnie, zdjęcie szwów również prywatnie. Z kontroli nie skorzystałem (z raną nic się nie działo), a szwy (sztuk 2) usunął chirurg w publicznym szpitalu (zajęło mu to 30 sekund). Wydaje się, że pani doktor naciąga na kasę, ale fachowiec dobry.

przeurocza, wspaniała pani doktor , miła , bardzo uprzejma , wytłumaczy wszystko , co potrzeba i o co pyta pacjent , po prostu extra , polecam z całego serca .

BARDZO DOBRY LEKARZ,POLECAM!SPRAWIA DZIWNE WRAZENIE ALE PO CHWILI ROZMOWY OKAZUJE SIE KOMPETENTNYM LEKARZEM.

Jestem mamą rocznego chłopca. Jak każda młoda mama bardzo ostrożnie podchodzę do wszystkiego co jest związane ze zdrowiem dziecka. Pani Doktor Popiołek otoczyła nas niezwykłą opieką i zainteresowaniem - a przede wszyskim bardzo fachowym i rzetelnym podejściem do małego pacjenta. Mój synek nie ma fobii na widok personelu medycznego a Pani Doktor wzbudza jego żywy uśmiech i entuzjazm. Gorąco polecam! To niezywkły lekarz - bo przede wszystkim dorosły, który ma serce do leczenia dzieci.

Pani doktor odsyła pacjentów z publicznego szpitala do prywatnej kliniki. Przyjmuje pacjentów bez rękawiczek. Nie wywarła pozytywnego wrażenia nie polecam.