Renata Popiołek

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
24 opinie

Po przeżyciach mojej córki w kontakcie z innymi lekarzami w końcu trafiliśmy z moją 2.5 córką do P. Dr Popiołek. Wspaniałe podejście do dziecka, do rodziców i do swojej pracy. Diagnoza była trafna, zabieg pod narkozą wykonany fachowo i bez większego stresu dla dziecka. Córka nadal pewnie wchodzi do gabinetu pani dr i nie przeszkadza sobie kolorowania gdy ta bada jej gojąca się ranę pooperacyjną. Zabieg wykonany był w chirmed na nfz. Do p.dr chodziłem tez prywatnie do gabinetu. Bardzo się ciesze, że poznałem takiego lekarza/człowieka. POLECAM !!!

by dziecko mogło skorzystać z zabiegu finansowanego z NFZ najpierw trzeba odwiedzić tego lekarza prywatnie w celu ustalenia terminu, po zabiegu zaleca kontrole po 2-3 dniach również prywatnie, zdjęcie szwów również prywatnie. Z kontroli nie skorzystałem (z raną nic się nie działo), a szwy (sztuk 2) usunął chirurg w publicznym szpitalu (zajęło mu to 30 sekund). Wydaje się, że pani doktor naciąga na kasę, ale fachowiec dobry.

przeurocza, wspaniała pani doktor , miła , bardzo uprzejma , wytłumaczy wszystko , co potrzeba i o co pyta pacjent , po prostu extra , polecam z całego serca .

BARDZO DOBRY LEKARZ,POLECAM!SPRAWIA DZIWNE WRAZENIE ALE PO CHWILI ROZMOWY OKAZUJE SIE KOMPETENTNYM LEKARZEM.

Jestem mamą rocznego chłopca. Jak każda młoda mama bardzo ostrożnie podchodzę do wszystkiego co jest związane ze zdrowiem dziecka. Pani Doktor Popiołek otoczyła nas niezwykłą opieką i zainteresowaniem - a przede wszyskim bardzo fachowym i rzetelnym podejściem do małego pacjenta. Mój synek nie ma fobii na widok personelu medycznego a Pani Doktor wzbudza jego żywy uśmiech i entuzjazm. Gorąco polecam! To niezywkły lekarz - bo przede wszystkim dorosły, który ma serce do leczenia dzieci.

Pani doktor odsyła pacjentów z publicznego szpitala do prywatnej kliniki. Przyjmuje pacjentów bez rękawiczek. Nie wywarła pozytywnego wrażenia nie polecam.

Pani Renata jest bardzo dobrym chirurgiem dziecięcym. Moje dziecko miało dwie operacje,pierwsza na przepuklinę pępkową a drugie to na spodziectwo i właśnie pani Renata przeprowadzała te operację i jest wszystko tak jak powinno być. Polecam tego lekarza...

jestem bardzo zadowolona :) polecam z całego serca

nadaje się tylko do odklejania napletka a jak są inne problemy to ich unika.dzięki niej straciliśmy tylko czas i pieniądze. nie polecam

Kompetentna, miła, bardzo szczegółowo omawia chorobę i skutecznie leczy. Lubi dzieci a dzieci ją jeszcze bardziej (nawet te nieśmiałe). Bardzo gorąco polecam.

dobry specjalista,rzeczowy, konkretny a przy tym bardzo miła i cierpliwa

Byłam na wizycie u Pani doktor z dwoma synami- w odstępie kilku lat i nadal twierdzę że jest świetnym fachowcem. rzetelnie odpowiada na wszelkie pytania, diagnozę stawia w " języku polskim"- czyli rodzic jest w pełni zorientowany co dziecku dolega i na czym polega leczenie. Przy tym szalenie miła- zarówno w przychodni jak i w gabinecie prywatnym. Polecam!!!!!!

polecam jako specjalistę dziecięcego. Miła kompetentna dobry fachowiec.Zna się na rzeczy i leczeniu dzieci. Polecam J.K.

Bardzo dobry lekarz,wie co robi!Dzięki pani doktor moja córka nie musi mieć operacji przepukliny pępkowej,ponieważ tak skutecznie i fachowo plastrowała pępek mojej córeczki.Ważne jest żeby rozpocząć leczenie jak najwcześniej,jak tylko się pojawi nawet najmniejsza przepuklina,a nasza nie była mała!!!!!!!Polecam!!!!!!!

wiedzma ygiyyyyyyyyyyyy7e4wastgggggggggggger4deeeeeeee677777777777777777ydsssssssssssssssssssssssss6

na pierwszej wizycie był pan,córka nie chciała iść,lecz po wejściu kiedy w gabinecie zobaczyła kobietę humor jej się poprawił,a po wizycie i ja,i córka byłyśmy bardzo zadowolone,pani doktor pozwoli do siebie dzwonić o każdej porze,jeśli coś nas niepokoi i zawsze coś poradzi!

Mojemu synowi pomogła w 100%. Wystarczyły trzy wizyty i jego problem został rozwiązany, a zapowiadało się dłuższe i bardziej skomplikowane leczenia. Bardzo ważne jest też to, że budzi zaufanie dzieci.

kompetentna miła, polecam każdemu, pacjenta i jego rodzinę traktuje poważnie , wyjaśnia swoje działania

Byłam z synkiemi jesteśmy bardzo zadowoleni. Miła,kompetetna,dostępnao dużej wiedzy

uśmiechnięta,ma podejście do dzieci,cierpliwa.dostępna nie tylko w godzinach przyjęć.Jasno tłumaczy istotę schorzenia,sposób leczenia

Byliśmy z synem u niej 2 razy chodziło o przepuklinę, błyskawicznie tj. w przeciągu ok. 2 tygodni załatwiła zrobienie zabiegu - usunięcia przepukliny w prywatnym gabinecie (zabieg finansowany przez NFZ). Jesteśmy bardzo zadowoleni- przeszkadza mi jedynie stanie w długich 2-3 godzinnych kolejkach ale cos za coś

Wystarczyły dwie wizyty, pomogła mojemu synkowi, a to najważniejsze. Bardzo dobry fachowiec.

Trafną diagnozą rozwiązała problem mojego dziecka ,a co najważniejsze zastosowała skuteczne leczenie.

Bardzo drogi lekarz jeżeli chodzi o wizyty i wydaję mi się że naciąga pacjentów a mojego dziecka i tak nie wyleczyła za każdą wizytę 100zł kontrole co 2 tygodnie i również 100 zł w sumie wydaliśmy 1500 zł za "leczenie". W końcu zrezygnowaliśmy bo ileż można. Może inni pacjenci mają inne zdanie ale nam niestety nie pomogła:(

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny