dr Renata Sienkiewicz-Kozłowska

Onkolog

Pani Doktor godna zaufania, mądra i kompetentna. Nie obciąża pacjenta medycznymi zwrotami, pomocna i życzliwa.

Świetny fachowiec, kompetentna, empatyczna, uśmiechnięta, życzliwa. Daje poczucie bezpieczeństwa i pewność, że jest się w dobrych rękach. Cieszę się, że mnie leczy.

Kompetentna, uprzejma godna polecenia możną o wszystko zapytać i udziela szczegółowych informacji. bardzo cierpliwa, dla pacjentów wchodzących do gabinetu "ja tylko chcę się zapytać". Usmiech na twarzy kiedy wchodzi się do gabinetu rekompensuje trudy choroby.

Bardzo kompetentna i rzetelna.Wykazuje bardzo dużo empatii.Jeśli chodzi o leczenie i badania kontrolne postępuje zgodnie z obowiązującymi standardami,więc dziwie się krytycznemu wpisowi,że nie dała skierowania na badanie-widocznie nie było wskazań bo niektórzy chcieli by robić różne badania na koszt NFZ bez sensu.

Chciałabym podziękować za półtora roku leczenia. Wiem,że było ciężko i trudno przewidzieć co będzie dalej, ale dzięki takim lekarzom jak Pani Renata Sienkiewicz człowiek może poczuć się bezpiecznie wiedząc,że jest w dobrych rękach. Serdecznie pozdrawiam. Małgorzata Ciosek.

Lekarka z prawdziwego zdarzenia,kompetentna,rzeczowa.Wybór metody leczenia opiera na standartach światowych i bierze też pod uwagę sprawy osobiste pacjentki.Tak było w moim przypadku i wielu innych.Przy tak dużej liczbie chorych podziwiam że starcza czasu na wytłumaczenie i poradę.Do gabinetu wchodza różne osoby,często inne chore-wiec trzeba mieć naprawdę anielską cierpliwość.

Bardzo empatyczna,zależy Jej żeby pomóc.Polecam,oby więcej takich lekarzy

Bardzo empatyczna,zależy Jej żeby pomóc.Polecam,oby więcej takich lekarzy

Kompetentna i doświadczona,dużo czasu poświęca chorym.Polecam. Grażyna D.

Kompetentna i doświadczona,dużo czasu poświęca chorym.Polecam.
Grażyna D.

Goraco polecam.Profesjonalistka,zalezy jej na pacjencie.Specjalistka do chemii w raku piersi

Jestem pacjentką od 10 lat.To ona prowadzi mnie przez w trudnej sytuacji zyciowej.Kompetetna,slowna,życzliwa,wysokiej kultury.Aga