lekarz Renata Surma-Włodarczyk

Onkolog

Wspaniała, miła , całkowicie oddana nie zawsze wdzięcznej pracy.

Wspaniała, miła , całkowicie oddana nie zawsze wdzięcznej pracy.

Jeżeli to ta Pani dr, w którą wiele lat wierzył mój dziadek i której ( chyba ) powierzył dużo ....., to niestety dziadek umarł choć latami się u niej leczył i ślepo wierzył jej, że będzie dobrze, a wystarczyło na czas wyciąć tę prostatę i by żył, ale po co skoro tabletkami można....na moje zapytanie dlaczego nie wycięła w czas powiedziała, że męskości nie będzie pozbawiać faceta..dodam faceta po 70 wtedy.... ale by żył, tak mocno wierzył, że przezwycięży chorobę......

jast miła i ma nieziemską cierpliwość

jast miła i ma nieziemską cierpliwość

lecze sie u pani doktor juz trzeci rok. Leczenie w publicznej przychodni ma ogromną wadę są ogromne kolejki i długo trzeba czekać na wizytę kilka miesięcy, bo to bardzo dobry lekarz. leczyłam się też prywatnie.Wszystkie wizyty miałam zawsze w arc medikalu w Pile.

Choć moja mama już nie żyje i nie udało się wyleczyć jej nowotworu uważam, że Pani doktor Włodarczyk to bardzo kompetentny, godny zaufania i nieziemsko cierpliwy lekarz. Pani DOKTOR ZROBIŁA WSZYSTKO by przedłużyć życie mojej Mamy, pomimo już mocno zaawansowanej choroby. A co najważniejsze ma bardzo bardzo ciepłe, uprzejme i delikatne podejście do pacjenta, co jest bardzo ważne z psychologicznego punktu widzenia. Mama ufała lekarzowi, co jest istotne w procesie leczenia. Polecam i dziękuję pani Doktor. Ilona Kondeja

Mój tato chorował na raka trzustki...leczył się u tej pani.Nie chciał do niej chodzić, niestety owego czasu była to jedyna doktor, która była również d chemii.By było mu raźniej chodziłam z nim na wizyty a nawet poszłam raz sama z wynikami.Po tych spotkaniach z tą panią wiedziałam już dlaczego niechętnie do niej chodzi.Byłą zdawkowa, zimna, chwilami nieprzyjemna.Wiemy,że rak trzustki to choroba niewyleczalna ale każdemu należy się szacunek i choć udawane zainteresowanie.

Jestem pacjentką Pani doktor od 2002 roku. Chodzę do Niej i na NFZ i prywatnie - małe limity powodują, iż trzeba iść prywatnie. Ale mnie to nie przeszkadza.Pani doktor jest tak samo miła i kompetentna. Ma zawsze tyle czasu dla mnie ile od Niej oczekuję.U Niej czuję się jak człowiek,a nie kolejny xx w kolejce do gabinetu. Chciałabym aby wszyscy lekarze tak podchodzili do pacjenta.

Lekarz wzór. Gdy zachorowałem na chłoniaka (jeszcze przed zdiagnozowaniem), wszyscy lekarze bagatelizowali mój stan (wyniki itp.)dopiero pani doktor gdy trafiłem do niej po jakimś czasie zleciła kompleksowe badania łącznie z wycięciem węzła. Gdy przez cały ten czas miałem straszne napady bólów brzucha, wszyscy lekarzy twierdzili że to z powodu stresu wywołanego chorobą nowotworową, i znów pani doktor zleciła odpowiednie badania (Angio KT jamy brzusznej) które wykazało krytyczną niedrożność tętnicy krezkowej. Wiadomo lekarz nie jest Bogiem i nie każdemu uda się mu pomóc,jednak pani dr. na pewno zrobi wszystko aby pomóc ...

Wiadomo lekarz nie jest Bogiem i nie każdemu uda się mu pomóc,jednak pani dr. na pewno zrobi wszystko aby pomóc pacjentowi. Przez wiele lat mogłem i mogę obserwować jak poświęca się dla pacjentów.

Czytając powyższe komentarze mam wrażenie, że mówimy o dwóch różnych lekarkach.Zimna,sucha,nie potrafiąca rozmawiać z chorym, mało cierpliwa, mało zaangażowana z taką panią doktor mam do czynienia

Wspaniała osoba, oddana całkowicie temu co robi

Wspaniała osoba, oddana całkowicie temu co robi