Renata Szajkowska

2,6
2,2
2,1

Bardzo przykra wizyta. Nikomu nie polecam. Chaotyczne zachowanie, nic nie wnoszące komentarze. Jednym słowem TRAGEDIA!

Okropny pediatra, obraża ,rzuca książeczkami dziecka , pani Szabłowska wg nie powinna w tym zawodzie pracować

Pani dr. Jest dość oschłą osobą więc dzieci za nią nie przepadają ale to nie byłoby problemem gdyby nadrabiała kompetencją i wiedzą a tak nie jest. Na dzień dobry potrafi człowieka zbić z tropu swoimi głupimi uwagami na temat kultury osobistej a sama dzwoniąc z teleporadą nie potrafi się przedstawić.Odniosłam wrażenie jakby pani dr.byla w przychodni za karę albo w ramach wolontariatu bo traktuje ludzi obcesowo.Parę lat wstecz odwiedziliśmy p.dr kilka razy prywatnie i wtedy zdarzało jej się nawet wysilić i pojawił się nawet grymas na twarzy który przypominał uśmiech☺️

Dr. Szajkowska to największa żenada jaką widziałam w swoim życiu. Opryskliwa, irytuje się jak zadaję się jej pytsnia na które nie zna odpowiedzi. Uważa się za kogoś lepszego co zjadła wszystkie rozumy. Dla mojego dziecka wizyta to traumatyczne przeżycie. Oficjalnie złożyłam skargę do NFZ na tego pseudo lekarza

Tragedia, bardzo dziwne że tacy ludzie jak Pani Renata posiadają prawo wykonywania zawodu. Ta kobieta ma Zero wiedzy i kulturę osobistą na tym samym poziomie. Szanowni rodzice, przestrzegam. Unikać jak Ognia!!!

Szanowni rodzice, przestrzegam.
Unikać jak Ognia!!!

Ta kobieta traktuje dziecko jakby to była jakaś paczka kurierska,zero życia i pewności siebie,Pani nawet nie ma swojego stanowiska jeżeli zadaje trudne pytanie,jedyne co mowi to ze TO TRZEBA TAMTO TRZEBA a dlaczego? to nie potrafi odpowiedziec. 1 i ostatni raz :) ....

1 i ostatni raz :) ....

stanowczo odradzam wizyte brak fachowej wiedzy popierana tylko anonimowo kometaze negatywne zaras sa usuwane nie znosi krytyki

Pani doktor żenująco odpowiadała na bezsensowne argumenty profesora w wywiadzie płakała udawała Alfę i Omegę nie mając żadnej wiedzy ani się logicznych argumentów takich lekarzy jest aż nadto w Polsce buńczucznych nie dokształcących pewnych siebie mający w poważaniu małego pacjenta. W przypadku powikłań ręce umywa i powie że koincydencja

Wiedza tej pani odnośnie szczepień - tragedia. Zero argumentów. Według mojej opinii ogólny brak wiedzy tej Pani. Moja opinia dotyczy dyskusji z Dr Jaśkowskim.

Pani doktor można zażucać wiele jak każdemu człowiekowi na pewno nie można zarzucić braku kompetencji