dr n. med. Renata Szwankowska

2,4
2,2

Ola

18.01.2016

Nikomu nie życzę spotkania się z tą Panią osobiście. Kobieta jest nieuprzejma (nawet słowo dzień dobry wymówiła z arogancją w głosie ), nie dopuszcza pacjenta prawie w ogóle do zdania. Cokolwiek człowiek nie powie Pani ta skomentuje to w taki sposób,że wszystkiego się odechciewa. Po zwróceniu uwagi,by rozmawiała ze mną grzeczniejszym tonem oburzenie sięgnęło zenitu. Zgadzam się z poprzednikami i nie polecam nikomu tego "LEKARZA" !

inez

10.02.2016

brak słów, wizyta to stres i tylko stres... zero kompetencji. przemądrzała i zadufana w sobie osoba... raz stwierdza astme pozniej astmy nie ma...a jak wiadomo astma jest nieuleczalna....

Pacjentka

01.07.2015

Bardzo dobre podejście do pacjenta i co najważniejsze skuteczośc leczenia. Dla mnie to ważniejsze niż udawana uprzejmosc innych. Polecam!

Paweł

06.05.2015

Zgadzam się z poprzednikami, po spotkaniu z Panią doktor trauma pozostanie na całe życie....lepiej wybrać się do kogoś innego.

Aga

10.04.2015

Profesjonalizm to jedna z dwóch cech dobrego lekarza. Druga? Być dobrym człowiekiem. Jeśli ktoś nie ma empatii, nie ma zrozumienia dla chorego, to powinien zmienić zawód. Nie polecam nikomu tej pani.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Poznań"?

lek. med.
Janusz Doktór