dr n. med.Renata Szwankowska

Alergolog, Pediatra

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.7512345
21 opinii

• 1

po przyjściu na umówioną wizytę stwierdziła że nikt do niej nie dzwonił, nawet nie wyszła za biurka swojego gabinetu aby spojrzeć na pacjenta, odesłała z kwitkiem i tyle... BRAK SZACUNKU dla drugiego CZŁOWIEKA !!!!

• 5

Z uwagą przeczytałam komentarze na temat Pani doktor.Mam do czynienia z lekarzami różnych specjalizacji, uwierzcie mi Pani doktor to człowiek mocno stąpający po ziemi z ogromną wiedzą i doświadczaniem.Najważniejsze to to,że nie ma problemu zaordynować leczenia. Nie boi się jak inni lekarze. Jestem pod wrażeniem cudowności i człowieczeństwa jakim Pani dr się odznacza. Uwielbia to co robi, widać to na każdym kroku. Opiekuje się przychodnią specjalistyczną oraz przychodnią pierwszego kontaktu, to jej całe życie! Jak widujecie się z Panią Szwankowską raz na rok, to nie macie prawa tak o niej pisać. Jest bardzo dobrym lekarzem może się powtarzam, POLECAM. Pacjentka :)Kasia

• 5

Ludzie co Wy opowiadacie??? Moze i jest bezposrednia ale przynajmniej wie co robi. Tak kompetentnej lekarki jeszcze nie spotkalam.

• 5

Witam wszystkich serdecznie. Właśnie dzisiaj byłam z moim synkiem u Pani doktor i chciałabym tylko podzielić się moimi spostrzeżeniami jeśli ktoś ma czelność pisać takie bzdury jak powyżej na temat Tej cudownej kobiety to ja bardzo proszę zaprzestać. Pani doktor jest najmilszą osobą na świecie podejście do pacjenta rewelacyjne wywiad wyczerpujący trwający godzinę. Moje dziecko przebadane od stup po sam czubek głowy. Więc ludzie kochanie nie opowiadajcie bzdur!!!!!!!!!

• 1

leczyłam u tej pani moje dorosłe już dzieci -wtedy była pediatrą irobiła specjalizację alergologa.ciarki mi przechodzą po ciele podczas czytania aktualnych opini ,ponieważ ta osoba wcale się nie zmieniła.To nie lekarz .liczyły się tylko pieniądze.U Wszystkich widziała tylko alergię narzucała zrobienie trzylatkowi płatnych testów aler i na tym kończyła leczenie-samo wymądrzanie.Błędne diagnozy i złe leczenie pozostawiło trwały ślad.absolutnie nie polecam.Doświadczona matka.

• 1

gbura sobie cos pod nosem, ma strasznie skrzekliwy glos, uwaza sie za najwiekszego medrca wszechswiata. nie polecam i radze omijac szerokim lukiem to babsko.

• 5

Pani doktor ma dość specyficzne podejście oraz rodzaj bycia. Przez co osoby które jej nie znają mogą czuć się nie zadowolone lub urażone. Ja chodzę od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Zawsze byłam pod dobra opieką, gdy bywały okresy, że zapominałam lub porostu już mi się nie chciało, wracałam, owszem zawsze delikatny, przepraszam za słownictwo „opieprz” , ale w gruncie rzeczy motywujący i uświadamiający, że Pani doktor zależy na pacjencie i nie jestem jej obojętna. Nigdy nie spotkałam się z jakąś odmową. Co najciekawsze również dobre rady dotyczące zupełnie innych przypadłości zdrowotnych jeśli takowe mi się przydarzyły. Nie wspomnę już o radach gdzie mam zakupić i gdzie aktualnie są tańsze lekarstwa. Polecam ją każdemu jako bardzo dobrego alergologa.

• 1

nie polecam, fatalne podejscie do pacjenta, nigdy nie poszlabym drugi raz na wizyte do tej pani

• 1

kiepskie podejście do pacjenta, nie polecam zero kompetencji

• 5

polecam dla dzieci i dorosłych dużo jej zawdzięczam wreszcie ktoś nam pomógł

• 4

Jestem super zadowolona z p.doktor.Uważam że to wyjątkowo kompetentny alergolog a negatywne opinie są dla niej krzywdzące. Leczę u niej 2 synów alergików i uważam że lepiej nie mogłam trafić.

• 1

Też mieliśmy przepisany singular-za wszelką cenę pani doktor chciała,żebyśmy podawali go naszemu dziecku.Dlaczego tak chamska osoba decyduje się leczyć dzieci?????????????????????????????????????????????????????????????????????

• 1

arogancka, bezczelna, wmawia mi, ze jestem zla matka i nie umiem dzieci wychowywac. przypisuje im jakies choroby ktorych nie maja. NIE WARTO MARNOWAC SWOJEGO CZASU!!!!!!!!!!

• 1

Pani Doktor u mojego synka również zdiagnozowała krzywicę i anemię na pierwszy rzut oka. potem było już tylko gorzej. Dowiedziałam się, że na skutek podawanych dotychczas leków będę mieć głupie dziecko, a wszystkie przypadłości powstały na skutek mojego zaniedbania.Pani doktor bardzo arogancka i bezczelna, co zadziwiające u lekarza, który u wszystkich dzieci diagnozuje anemię, krzywicę a na pozostałe choroby zapisuje wszystkim Singular - pewnie producent funduje wakacje :-)

• 1

Witam.Jesteśmy po wizycie.Pani dr prowadziła monolog zadając raz po raz pytania podsumowując-niech pani powie jak pani robiła do tej pory a ja udowodnię,że robiła to pani źle-autentycznie!Źle podaję antybiotyki,mioje dziecko ma krzywicę,cukrzycę,anemię-blade uszka,zyrtec obciąża serce,ale niech jeszcze pani go podaje....ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 2

Faktycznie wiekszość dodanych tu negatywnych komentarzy ma odzwierciedlenie w faktycznym podejściu tej Pani do pacjenta i rodzica w przypadku dzieci. Daleko do uprzejmości i dla rodzica i dla dziecka a szkoda bo dzieci szybko sie zrażają do takich ludzi. Diagnoza mam wrażenie taka sama jak u innych czyli astma i złe podejście do dziecka rodziców, Rownież o krzywicy usłyszałam choć okazało sie to kompletną bzdurą. Nie polecam.

• 1

Niezwykle chamska osoba, która wogóle nie powinna być lekarzem (nawet dla zwierząt!) Teksty typu: "a jak Pani podaje dziecku antybiotyk, bo na pewno też źle" powinna sobie darować. Wogóle nie ma podejścia do chorego. U mojej 1,5 rocznej córki wykryła anemię (po bladych uszach), krzywicę (oczywiście z mojej winy, bo nie wystawiałam dziecka na słońce co jest kompletną bzdurą, bo moje dziecko biega po dworze codziennie przez kilka godzin) i jeszcze kilka innych , wyssanych z palca chorób... Oznajmiła mi, że źle karmiłam moje dziecko (pierś i mleko sztuczne),a po 1,5 godzinnej rozmowie miałam wrażenie, że moja córka żyje tylko i wyłącznie dzięki jakiemuś cudowi, bo ja jestem kompletnie do niczego. Uważam, że jest to osoba pozbawiona ludzkich odruchów. Nie polecam, chyba, że ktoś nie chce spać spokojnie.

• 1

Pani doktor znalazła astme u mojego 3 letniego syna gdzie nigdy nie chorowal,nie miał żadnych objawów,który by mogły niepokoic poszłam zrobic tylko testy a pani doktor znalazła min.takie choroby jak cukrzyca grzybica skóry,silna astma!przez kolejny dni gdzie czekałam na powtórne wyniki badań przeżyłam trałme.Zdecydowanie polecam omijanie tej pani doktor!!!!

• 2

chamska i arogancka. wydaje jej się że wszyscy muszą się znać na opisach medycznych. może i jest dobra i kiedyś się przekonam, ale na razie jest u mnie na spalonej pozycji. gabe

• 1

Wystawiam pani doktor opinię bardzo negatywną, ku przestrodze jej kolejnych pacjentów. Osoba nieuprzejma, niesympatyczna, łasa na pieniądze. Brak profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do pacjenta

• 5

Leczyła moje dzieci i wnuka ,jestem z niej bardzo zadowolona i spelnia wszystkie wymagane warunki lekarza! Mogę polecic P. Doktor innym. Znam ja od 36 lat!!! MARIA

Gdzie przyjmuję

place 11

os. Powstań Narodowych 28
    Poznań
    52,389413116,95544660 61 879 14 86

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat