lekarz Renata Waszczuk

Polecam! Przez 16 lat chodziłam do niewłaściwych ginekologów, żałuję że tak późno trafiłam do Pani doktor. Ale lepiej późno niż wcale. Uratowała moje zdrowie. Na oddziale czułam się zaopiekowana jak przez własną mamę. Wspaniały i kompetentny lekarz! Jestem wierna od prawie dwóch lat!

Polecam i zgadzam się , że to najlepsza ginekolog na Podkarpaciu. Ma ponadprzecietną wiedzę i doświadczenie- patrzy kompleksowo, u mnie zdiagnozowała choroby współistniejące i dzięki lekom uzyskałam nową jakość życia. Bardzo mi pomogła raz w 2000 roku , drugi w 2018 . Uważam ją za najlepszego specjalistę spośród ogromu ginekologów, których przez lata odwiedziłam.

Odradzam to babsko !!! Powinna krowa w oborach porody przyjmowac jak nie wie co to rodzic po ludzku . Zarozumiala bladi .

Prowadziła Pani Doktor 3 moje ciąże, wszytskie przez CC, wczesniej mialam innych lekarzy, ten spełnił moje oczekiwania pod kazdym wzgledem. Kobieta bardzo kompetentna, konkretna, nie bawi sie w piekne slowka, wspanialy specjalista, bardzo polecam, dba o swoje pacjentki. Dziekuje za trojke moich dzieci

Zdecydowanie polecam. Jest to kompetentny lekarz, tłumaczy problemy i sposób leczenia. Nie uważam, że jest opryskliwa, raczej mogę sobie o wszystkim porozmawiac.Prywatna wizyta jest droga, ale warto.

zdecydowanie odradzam.opryskliwa i mało profesjonalna.pierwszy i ostatni raz.

zdecydowanie odradzam.opryskliwa i mało profesjonalna.pierwszy i ostatni raz.

Rewalacyjny lekarz! Goraco Polecam jestem u tej Pani pare dobrych lat w chwilach lepszych i gorszych.Najlepszy lekarz na Podkarpaciu.

Najlepszy ginekolog-położnik na Podkarpaciu

Najlepszy ginekolog-położnik na Podkarpaciu

słabo! odradzam! Pan doktor Waszczuk w trakcie badania poswiecila mi bardzo malo czasu, a chyba placac te nie male pieniadze moglam oczekiwac lepszego, bardziej profesjonalnego podejscia. Rozczarowana. Prosze polecie mi jakiegos dobrego ginekologa w tej okolicy.

Polecam! dzięki niej mam 3 zdrowych dzieci!

Polecam! dzięki niej mam 3 zdrowych dzieci!