lekarz Renata Wodzisławska-Trzcińska

Pediatra

15.03.2013

superowa babka ,,zna sie natym co robi ,chodze z dwujka dzieci i do zadnego innego llekarza bym nieposzła..wielki pozytyw i szacunek

08.10.2012

Godna polecenia!!! zdrowie dziecka na pierwszym miejscu, bez faszerowania odrazu antybiotykami.

29.03.2012

nie faszeruje antybiotykami, potrafi wzmocnić naturalną odporność organizmu dziecka, pierwszy raz spotkałem się z leczeniem poprzez treningi oddechowe. no i oczywiście homeopatia:) polecam

01.07.2011

Jestem osobą dorosłą. W dzieciństwie w latach 70-tych na każde przeziąbienie stosowano u mnie antybiotyki. Wskutek tego miałam częste infekcje górnych dróg oddechowych i grzybice. Terapia u Pani Doktor wzmocniła mój układ odpornościowy i teraz nie choruję każdej wiosny i jesieni. Moje dzieci leczyłam u doktor Wodzisławskiej. ,,Chłopy jak Dęby", a ja nie nie chodzę na L4!

17.05.2011

Bardzo dobre podejście do rodziców, wyjaśnienie metody leczenia i wbrew oczekiwaniom podanie antybiotyku w ostateczności. Rzetelnie bada swoich pacjentów. Największy plus dla Pani doktor że można się z nią kontaktować w trakcie leczenia i wątpliwości telefonicznie. Minus: niekiedy długi czas oczekiwania na wizytę w poczekalni(w kolejce). Wiele dzieci uchroniła przed astmą i wyprowadziła z alergii.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Lębork"?

Przychodnia
ulica Węgrzynowicza 13