Renata Wodzisławska-Trzcińska

Lębork
54,53966617,7317890 59 862 62 20

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
8 opinii

superowa babka ,,zna sie natym co robi ,chodze z dwujka dzieci i do zadnego innego llekarza bym nieposzła..wielki pozytyw i szacunek

Godna polecenia!!! zdrowie dziecka na pierwszym miejscu, bez faszerowania odrazu antybiotykami.

nie faszeruje antybiotykami, potrafi wzmocnić naturalną odporność organizmu dziecka, pierwszy raz spotkałem się z leczeniem poprzez treningi oddechowe. no i oczywiście homeopatia:) polecam

Jestem osobą dorosłą. W dzieciństwie w latach 70-tych na każde przeziąbienie stosowano u mnie antybiotyki. Wskutek tego miałam częste infekcje górnych dróg oddechowych i grzybice. Terapia u Pani Doktor wzmocniła mój układ odpornościowy i teraz nie choruję każdej wiosny i jesieni. Moje dzieci leczyłam u doktor Wodzisławskiej. ,,Chłopy jak Dęby", a ja nie nie chodzę na L4!

Bardzo dobre podejście do rodziców, wyjaśnienie metody leczenia i wbrew oczekiwaniom podanie antybiotyku w ostateczności. Rzetelnie bada swoich pacjentów. Największy plus dla Pani doktor że można się z nią kontaktować w trakcie leczenia i wątpliwości telefonicznie. Minus: niekiedy długi czas oczekiwania na wizytę w poczekalni(w kolejce). Wiele dzieci uchroniła przed astmą i wyprowadziła z alergii.

Pani Doktor jest godna polecenia,bardzo pomogła mojej córeczce,raz uratowała ją od szpitala a raz od zastrzyków,antybiotyk podaje w ostateczności,jak coś się dzieje z moimi dziećmi nie idę do swojej doktor na książeczkę wole dać pare groszy więcej ale wiem że jest to z korzyścią dla moich dzieci bo nie truję ich antybiotykami

Godna zaufania, kompetentna, dyspozycyjna i zawsze służąca radą i pomocą. Prawdziwy lekarz z powołania znający swoich pacjentów od podszewki i przejmujący się ich zdrowiem. Gorąco polecam.

nie polecam zero profesjoalizmu w stosunku do swoich pacjentów.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny