lekarz Renata Wójcik

2,7
2,9
2,4

Jest to moja pierwsza ciąża i była to też pierwsza wizyta u ginekologa po potwierdzonym teście Beta HCG. Chciałam wejść z mężem na wizytę bo jest to dla nas obojga wyjątkowy moment w życiu. Wszystkie obawy lub problemy zdrowotne chciałam omówić przy nim, bo czasami może coś po prostu umknąć - dodatkowo mąż rownież miał pytania do specjalisty. Niestety usłyszeliśmy ze jest covid i na wizycie może być jedna osoba. Jest to kompletny absurd ponieważ covid jest wpisany jako jednostka chorobowa, nie obowiązują testy, kwarantanna bądź inne obostrzenia . Idę ...

- dodatkowo mąż rownież miał pytania do specjalisty.
Niestety usłyszeliśmy ze jest covid i na wizycie może być jedna osoba. Jest to kompletny absurd ponieważ covid jest wpisany jako jednostka chorobowa, nie obowiązują testy, kwarantanna bądź inne obostrzenia . Idę do ginekologa, a nie do internisty ! Idę zdrowa i ojciec mojego dziecka przebywa ze mna 24/7 także ochrona w postaci pozostania jego na korytarzu kiedy to siedział przy mnie cały ten czas jest niedorzeczna. Zdecydowałyśmy aby doktor Wójcik wystawiła w takim razie l4 i umówimy się do innego specjalisty, doktor ponownie kazała opuścić pomieszczenie gabinetu mężowi na co oczywiście nie przystaliśmy. Wizyta odbyła się wliczając wywiad (choć był mocno chaotyczny - Pani Wójcik potrafiła kilkukrotnie zapytać o to samo pomimo iż juz zostało coś powiedziane wcześniej -odniosłam wrażenie że nie słuchała mnie uważnie) USG nie zostało wykonane ponieważ był to ponoć za wczesny etap. Poinformowałam Doktor o wycieku płynu surowiczo - krwistego z prawego sutka i nie wykonała usg ani nawet nie obejrzała piersi. Pani doktor która tak przysłaniała się covidem sama nie miała ubranej poprawnie maski i podczas wizyty cały czas się po niej dotykała odciągając ją.
Co ważne jestem osoba wyższego ryzyka krzepliwości i musiałam zostać zaopatrzona iniekcjami w brzuch już od dnia wizyty, a lekarz odmawiał przeprowadzenia wizyty przy obecności osoby bliskiej gdzie przypominam każdej z kobiet w ciąży według prawa; kobieta w ciąży ma prawo do Obecności wybraniem przez siebie osoby bliskiej podczas udzielania świadczeń medycznych. Nie pójdę nigdy więcej do tego specjalisty. Magia która towarzyszy takim chwila została całkowicie wyrwana Beta HCG 678 zostało nazwane „to nic, No ale jest pozytywny” było to bardzo bolesne ponieważ tylko kobieta w ciąży pragnąca i starająca się o dziecko wie jaka drogę musiała przejść aby pojawiło sie to „nic” obraz tej wizyty zostanie ze mna już do końca mojego życia. Czasami warto zweryfikować ponownie swoją dziedzinę i może się przebranżowić

Bardzo kompetentny lekarz, z dużym doświadczeniem klinicznym. Mam do niej pełne zaufanie. Zdarzyły mi się konsultacje u innych lekarzy i nikt nigdy nie powiedział mi niczego nowego, poza tym, co słyszałam od P. Doktor. Jednocześnie kiedy ma jakiekolwiek wątpliwości, kieruje do innych specjalistów. Jestem bardzo zadowolona.

Doskonały specjalista! Pani doktor jest fachowa, posiada ogromną wiedzę i cierpliwość do pacjentów!

Lekarz z rodzaju tych, co to sympatię i chęć wysłuchania przejawiają jedynie w prywatnym gabinecie przy płatnych wizytach. W Medicover bardzo niesympatyczna i arogancka, badanie ginekologiczne - jedno z najbardziej bolesnych jakie przeżyłam a było ich trochę. Radzę omijać ową Panią szerokim łukiem.

Witam, U pani Dr. leczę sie od kilku lat i pomimo złych opinii na jej temat ja byłam zadowolona, do czasu, kiedy po 3 miesiącach prób zajścia w drugą ciąże wpisała mi w kartę MEDICOVER - niepłodność kobieca i odesłała do kliniki niepłodności oczywiscie MEGA drogiej, ale rekomendowanej przez nią...Tam lekarz dał mi szereg badań do wykonania m.in. cytologia, posiew, wymaz. Mając abonament w MEDICOVER postanowiłam to tam wykonać aby nie ponosić dodatkowych kosztów. NO i sie zaczęło.... Pani doktor mimo wieloletniej współpracy - dobrej - nie przepisała mi tych badań na Medicover twierdząc, że nie ma wskazań a poza tym to jest niepłodność a tym sie nie zajmuje MEDICOVER. Dodam, że mam juz jedno dziecko. Zrobiłam więc afere i w końcu mi je przepisała. To niestety jednak sprawiło, że zawiodłam sie na Pani Doktor. O niepłodności można mówić dopiero po roku czasu starania sie a nie po 3 miesiącach!!! Ponadto prawdą jest, że wizyty u niej trwają 5 min.

Ogólnie chyba średni lekarz, ani bardzo zły, ani bardzo dobry, ale z trzech powodów straciła w moich oczach zaufanie i już nigdy do niej nie pójdę: 1) raz postawiła złą diagnozę, 2) potem próbowała mi wmówić, że mówiła coś, czego z pewnością nie powiedziała - notuję wskazania lekarzy, 3) kilka razy wyśmiała moje pytania.

Miałam dzisiaj USG w 30 tyg ciąży (dostałam do tej pani doktor skierowanie z Medicoveru). Spóźniła się na wizytę mimo, że nie przyjmowała wtedy żadnej pacjentki. Samo badanie trwało 3 minuty, bez żadnego komentarza - sama wypytywałam o szczegóły badania. Absolutnie nie polecam tej lekarki nikomu, zero podejścia do pacjenta, wymuszona uprzejmość. Po badaniu zapytałam o płeć dziecka - odpowiedź "Nie zwróciłam uwagi, a pani podczas badania nie zapytała..." Szkoda słów...

Szkoda słów...

Też nie polecam, byłam raz i więcej nie pójdę. Niesympatyczna, na pytania odpowiadała jakby musiała, bez zaangażowania, badała niechętnie - "po co Pani przyszła jak nie ma Pani niepokojących objawów".

Dokładna, miła a przede wszystkim godna polecenia.

Dokładna, miła a przede wszystkim godna polecenia.

Pani doktor prowadziła moją ciążę( trafiłam do niej przypadkiem) nie polecam. Wizyta trwa 5 min, bada niechętnie, nic nie mówi co i jak jest.Jest sztucznie miła. Przez 3 m-ce nie zlecała żadnych badań ( a po to idę do lekarza,żeby mi powiedział jakie badania mam zrobić - od tego jest). Teraz juz chodze do innej Pani doktor i jestem zadowolona - odradzam