Robert Chowański

Konin
52,223033418,2510729

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.05
4 opinie

Świetny ginekolog potrafi rozmawiać rozśmiesza jest delikatny podczas badań. Polecam wszystkim paniom nawet młodym.

Dla Pana Roberta najwazniejsza jest kasa. Bierze pieniadze nawet gdy przyjmuje w czasie swoich dyzurow w szpitalu a przeciez sprzet w szpitalu nie jest jego.. Zaluje ze go nie nagralam telefonem, przy nastepnej okazji na pewno tak zrobie.

Byłam prywatnie więc tym bardziej jest zniesmaczona. Lekarz podszedł do mnie okropnie. Nie zainteresował się moimi przebytymi chorobami, śmiał się bezczelnie z moich pytań. Nie jestem lekarzem więc skoro nie wiem to się boję o swoje zdrowie. Jak przyszłam do lekarza to komu innemu mam w gabinecie zadawać pytania? Przyjmuje prywatnie tylko 15 minut. Gdy przekroczyłam limit czasu natychmiast urwał temat i stwierdził, że już wszystko co trzeba mi powiedział i do widzenia. Jednak najgorsze był kompletny brak umiejętności z punktu widzenia psychologicznego. Poinformował mnie o o nieuleczalnej chorobie tak perfidnie wprost. Ja rozumiem, że nie należy owijać w bawełnę ale powiedziane to tak obojętnie i jeszcze z pretensjami, że pojawiły mi się łzy w oczach. Taki człowiek nie powinien być lekarzem zwłaszcza ginekologiem!!!

Miły i sympatyczny,ale nie odpowiada na konkretne pytania.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny