lekarz Robert Chowański

2,8
2,5

Joanna

20.09.2014

Świetny ginekolog potrafi rozmawiać rozśmiesza jest delikatny podczas badań. Polecam wszystkim paniom nawet młodym.

Karolina

05.09.2013

Dla Pana Roberta najwazniejsza jest kasa. Bierze pieniadze nawet gdy przyjmuje w czasie swoich dyzurow w szpitalu a przeciez sprzet w szpitalu nie jest jego.. Zaluje ze go nie nagralam telefonem, przy nastepnej okazji na pewno tak zrobie.

Anonim

10.03.2012

Byłam prywatnie więc tym bardziej jest zniesmaczona. Lekarz podszedł do mnie okropnie. Nie zainteresował się moimi przebytymi chorobami, śmiał się bezczelnie z moich pytań. Nie jestem lekarzem więc skoro nie wiem to się boję o swoje zdrowie. Jak przyszłam do lekarza to komu innemu mam w gabinecie zadawać pytania? Przyjmuje prywatnie tylko 15 minut. Gdy przekroczyłam limit czasu natychmiast urwał temat i stwierdził, że już wszystko co trzeba mi powiedział i do widzenia. Jednak najgorsze był kompletny brak umiejętności z punktu widzenia psychologicznego. Poinformował mnie o o nieuleczalnej chorobie tak perfidnie wprost. Ja rozumiem, że nie należy owijać w bawełnę ale powiedziane to tak obojętnie i jeszcze z pretensjami, że pojawiły mi się łzy w oczach. Taki człowiek nie powinien być lekarzem zwłaszcza ginekologiem!!!

Anonim

10.09.2011

Miły i sympatyczny,ale nie odpowiada na konkretne pytania.

Miły i sympatyczny,ale nie odpowiada na konkretne pytania.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Konin"?

Jarosław Matynia

Spółdzielców 46 lok. 9p