dr n. med. Robert Chrzanowski

Neurochirurg, Ortopeda, Traumatolog

Opinii10

Karol

13.08.2014

Jakiś roku temu podczas jazdy rowerem, a uprawiam ekstremalną jazdę po lasach itp doznałem wypadku. W wyniku tego wypadku doznałem poważnego złamania nogi z przemieszczeniem... Niezbędna była operacja. Trafiłem do Szpitala w Jędrzejowie gdzie operował mnie P. dr Chrzanowski. Bardzo balem się o nogę. P. dr opanowanym i spokojnym głosem wyjaśnił mi przebieg operacji dzięki czemu czułem, że jestem w dobrych rękach. Operacja przebiegła ok, noga zrosła się prawidłowo. Z pełnym przekonaniem polecam tego lekarza!

02.10.2012

Dwa Lata temu dr Chrzanowski zoperował mi oponiaka na kręgosłupie. Operacja bardzo skomplikowana, przebiegła prawidłowo i sprawnie dzięki umiejętnościom Dra i całej jego ekipy.Dr Chrzanowskiego cechuje nie tylko perfekcja w tym co robi ale kultura, szacunek i konkretne podejście do pacjenta.

11.04.2013

Wspaniały lekarz, leczy z pełnym oddaniem, bez cienia wątpliwości wie co mówi i robi. Kompetentny, mnie pomógł przed rokiem w sytuacji beznadziejnej gdzie inni odmawiali ponownej operacji. Dzisiaj jestem bez dolegliwości

09.04.2013

OBIEKTYWNIE - MOJE OCZEKIWANIA CZYTAJĄC WCZEŚNIEJ OPINIE INTERNETOWE BYŁY WIĘKSZE. DWA LATA LECZENIA I NIC.

24.01.2013

WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, podejścia do pacjenta i życzliwości. Stworzył wspaniały zespół lekarzy i fantastycznie nim kieruje. Składam wyrazy ogromnej wdzięczności Panu Doktorowi

WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Kraków"?

Prywatne gabinety w Nowej Hucie

Ul. Rydlówka 44 Kraków

None
ul. Karola Szymanowskiego 4/8
Kraków
5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie
ul. Wrocławska 1-3
Medicina Przychodnia i Specjalistyczna Diagnostyka