dr n. med. Robert Chrzanowski

Traumatolog, Ortopeda, Neurochirurg

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Gdy nikt nie dawał mi szansy on jedyny dokładnie przeanalizował moją dokumentację lekarską i w wlał w moje serce nadzieję, że jeszcze będę chodziła . Wszystko odbyło się tak jak mówił .Chodzę i czuję się dobrze. Życzę p. doktorowi dużo zdrowia. Dziękuję za wszystko.

Miałam mnóstwo szczęścia, że rękę do mnie przyłożył właśnie dr Chrzanowski. Skomplikowana operacja sprawiła, że natychmiast odzyskałam władzę nad bezwładnymi kończynami. Także organizacja prowadzonego przez niego oddziału budzi najwyższy podziw!

Dr.R.Chrzanowski to sympatyczny i pelen kultury osobistej,empatyczny stosunek do pacjenta i bolu..Czlowiek obdarzony darem-zespolona funkcja: wiedza +plus rece ,wszystkie specjalnosci jakie posiada ma wyuczone ,nadane i z ich zastosowaniem w praktyce pracuje na plus dla pacjenta i jego dobrostanu zdrowia!!!Pracowity!Oceniam ze bede szczesliwa emwrytka z powodu leczenoa mnie przez Doktora R.Chrzanowskiego.Niech Doktorczyje w zdrowiu i niech wdzieczni pacjenci Pana tuylko Kochaja, tak jak ja wdzieczna pacjentka!♥️🍀😄

uczono mnie duzo pracowac i malo mowic, uczono mnie takze, ze sana tym swiecie ludzie, ktorych Oan Bog stawia nam na naszej drodze; Dziekuje Panie doktorze❤️

Jakiś roku temu podczas jazdy rowerem, a uprawiam ekstremalną jazdę po lasach itp doznałem wypadku. W wyniku tego wypadku doznałem poważnego złamania nogi z przemieszczeniem... Niezbędna była operacja. Trafiłem do Szpitala w Jędrzejowie gdzie operował mnie P. dr Chrzanowski. Bardzo balem się o nogę. P. dr opanowanym i spokojnym głosem wyjaśnił mi przebieg operacji dzięki czemu czułem, że jestem w dobrych rękach. Operacja przebiegła ok, noga zrosła się prawidłowo. Z pełnym przekonaniem polecam tego lekarza!

Wspaniały lekarz, leczy z pełnym oddaniem, bez cienia wątpliwości wie co mówi i robi. Kompetentny, mnie pomógł przed rokiem w sytuacji beznadziejnej gdzie inni odmawiali ponownej operacji. Dzisiaj jestem bez dolegliwości

OBIEKTYWNIE - MOJE OCZEKIWANIA CZYTAJĄC WCZEŚNIEJ OPINIE INTERNETOWE BYŁY WIĘKSZE. DWA LATA LECZENIA I NIC.

WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, podejścia do pacjenta i życzliwości. Stworzył wspaniały zespół lekarzy i fantastycznie nim kieruje. Składam wyrazy ogromnej wdzięczności Panu Doktorowi

WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK

Dwa Lata temu dr Chrzanowski zoperował mi oponiaka na kręgosłupie. Operacja bardzo skomplikowana, przebiegła prawidłowo i sprawnie dzięki umiejętnościom Dra i całej jego ekipy.Dr Chrzanowskiego cechuje nie tylko perfekcja w tym co robi ale kultura, szacunek i konkretne podejście do pacjenta.

najlepszy, super, nie ma lepszego neurochirurga kręgosłupa

najlepszy, super, nie ma lepszego neurochirurga kręgosłupa