lek. dent. Robert Czekaj

Jestem pacjentką doktora od wielu lat w przychodni Dom Lekarski w Szczecinie. Polecam, dzięki temu lekarzowi przestałam bać się wizyt u dentysty. Z usług tego lekarza korzysta cała moja rodzina . Super podejście do dzieci . Dodatkowy atut przychodnia ma umowę z NFZ .

Jakiś czas temu doktor wyrywał mi górną ósemkę. Wszystko przebiegło szybko i bez większych problemów. W gabinecie panuje miła atmosfera, a doktor cechuje się kulturą. Polecam.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Dobry specjalista. W gabinecie u Doktora jest bardzo przyjemna atmosfera, a i sam Pan Doktor jest bardzo miłym i kulturalnym człowiekiem. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do przebiegu całej wizyty

Bardzo profesjonalnie, sympatyczna atmosfera w gabinecie, a co najważniejsze wszystko jest robione bardzo porządnie i dokładnie przez Doktora. Trafiłam zupełnie przypadkowo, panicznie boję się dentysty, ale do Pana Doktora zdecydowanie jeszcze wrócę!

Jestem bardzo niezadowolona, zęba leczy kilka razy kasując po 150 zeta za każdym razem.Na pytanie kiedy wstawi pląbe odpowiada że za kilka wizyt, dla mnie to podejście nieprofesjonalne liczy się jak najwięcej wyciągnięcie kasy od pacjenta bo przecież Pan doktor codziennie dojeżdza ze Szczecina i musi na paliwo mieć