lekarz Robert Domański

Byłem u dr Domańskiego na prywatnej wizycie kilka miesięcy temu. Opisałem objawy. Doktor wykonał dwa badania (ciśnienia w oczach oraz badanie wady wzroku). Cierpię na krótkowzroczność. Doktor powiedział, że wszystko w porządku i nie ma się czym martwić. Dziś (tj. kilka miesięcy po wizycie) okazało się, że mam jaskrę. Objawy takie same jak na wizycie u dr Domańskiego. Jestem też w grupie podwyższonego ryzyka co lekarz powinien wiedzieć. Nie mogę dać innej oceny niż ta ze względu na pokaz takiego braku kompetencji doktora. Dodam, że jaskra nie rozwija się w tydzień. Mniej nasilone objawy miałem już od kilku lat.
Na koniec dodam że podczas wizyty odniosłem wrażenie że doktor chce mi wcisnąć preparat do przemywania oczu. Nie miałem z tym żadnego problemu, a doktor zalecił używanie preparatu dla którego miał wydrukowane ulotki (to nie była żadna recepta).
Czekałem z opinia do teraz żeby być pewnym swojej oceny.

Dr R. Domański to świetny specjalista w swojej dziedzinie. Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się spotkać (poznać) tak miłego i wielce życzliwego doktora. Dzięki jego fachowości i profesjonalizmowi moje prawe oko, które miało zaćmę podwiniętą wikłającą, po zoperowaniu powróciło do normalnego funkcjonowania, choć rokowania wstępne, były bardzo złe. Dzięki dr Domańskiemu mogę znowu powrócić do codziennych zajęć. Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się trafić do tak dobrego specjalisty. Polecam każdemu kto ma problemy z oczami pana dr Roberta Domańskiego. Jest on nie tylko bardzo dobrym fachowcem w dziedzinie okulistyki, ale i miłym i rozważnym lekarzem. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie Doktorze za uratowanie mojego oka.

Profesora Domańskiego polecam wszystkim. Naprawdę lekarz wzbudza zaufanie jak żadne inny, jest uprzejmy, potrafi wszystko wytłumaczyć, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Doradził mi za każdym razem jak potrzebowałam porady specjalistycznej. U innych okulistów nie dostałam tak precyzyjnych informacji jak u Doktora Domańskiego.To nie prawda, ze jeżeli idzie osoba publicznie to Doktor jest nie uprzejmy i nie ma czasu. Sama chodzę publicznie ponieważ jak to studenci w dzisiejszych czasach, nie mają kasy. Doktor rewelacyjny. Nie wyobrażam sobie, żebym mogła zmienić swojego okulistę. Nawet gdyby przestał przyjmować u mnie w mieście to bym dojeżdżała gdzie indziej. POLECAM!!!!!!!!!!!

SUPER LEKARZ!!!!!POLECAM Pacjentka Bytom

SUPER LEKARZ!!!!!POLECAM Pacjentka Bytom

Pan doktor przeprowadził u mnie operacyjne leczenie odklejenia siatkówki z bardzo dobrym efektem.

Mnie do lekarza również sprowadziło zapalenie spojówek. Doktor nie komentował faktu, że zgłosiłem się trzy dni po pojawieniu się objawów; za krople zapłaciłem 17,56. Przy doborze okularów nie czułem się jak w rozmowie z "akwizytorem" zakładu optycznego lecz jak u lekarza. Bardzo polecam!

Jestem pacjentka Pana Domanskiego juz od ok 3 lat. Operowal mnie kilkakrotnie, teraz jestem pod jego stala opieka lekarska. Jest osoba bardzo kompetentna, uprzejma, profesionalnie podchodzaca do pacjenta i jego problemu, godnym polecenia,a przede wszystkim zaufania lekarzem. Obecnie lecze sie u Pana Domanskiego prywatnie, aczkolwiek leczenie na poczatku odbywalo sie w placowce publicznej. Uwazam ze podejscie Pana Doktora nie jest zalezne od faktu wymiaru leczenia-prywatnego badz publicznego. Z czystym sumieniem moge polecic tego lekarza, bo gdyby nie Pan Domanski prawdopodobnie bylabym dzisiaj osoba niewidoma, co w opinii kilku innych innych lekarzy okulistow bylo wrecz pewne.

Byłam u tego pana na ostrym dyżurze z ropiejącymi oczami, pewne zapalenie spojówek wg.mnie zresztą lekarza też.Ale to nic to,że pan lekarz od samego początku wyskakuje z pytaniem dlaczego nie przyszłam w dniu pojawienia się objawów,a objawy wystąpiły wieczorem poprzedniego dnia.Zresztą jakie to ma znaczenie.Chciałam grzecznie zapytac jeszcze o jedną kwestię dotyczącą okulistyki, to pan lekarz odpowiedział ładnie,że nie jest to przychodnia ani poradnia.Jakby wypowiedzenie jednego zdania kosztowało go co najmniej zachód.Chyba powinnam panu pofytrac jakimś pieniążkiem przed nosem to może by łaskawie mi odpowiedział na pytanie, bo na fundusz to zapomnij.
I jeszcze jedno zapisał na zapalenie spojówek krople ,które kosztują ok 100 zł.Nie wykupiłam ich bo mnie po prostu na nie nie stac.Konowały i jeszcze raz konowały, niech reformują tę służbę zdroweia bo tylko bomba im się należy.

wizyta na kasę chorych trwała DOSŁOWNIE 3 minuty; pan doktor po prostu mnie spławił.. byłam z zalecenia ginekologa upewnić się czy moja wada nie jest przeciwwskazaniem do porodu naturalnego; z łaską mnie zbadał, ewidentnie mu przeszkadzałam, był obrażony że w ogóle przyszłam; nie polecam wizyt na kasę chorych - nawet kultura pozostawiała wiele do życzenia :((

Raczej boję się okulistów. Ale zdecydowanie polecam tego lekarza.Wszystko tłumaczy, nie ponagla i jest upszejmy.Wyszłam z poczuciem, iż wiem co się dzieje z moim okiem i jak będzie leczone. Ewa z Gliwic