lekarz Robert Gołąb

Dermatolog

2,9
2,7
2,9

TRAGEDIA = Beznadziejny poziom obsługi!!! Przychodzę punktualnie. Pukam grzecznie. Słyszę krótkie: "Proszę czekać". Za chwilę gabinet opuszcza poprzednia pacjentka. Cisza. Mija 5 minut cisza. Pan Gołąb dzwoni sobie w prywatnych sprawach i okazuje totalny brak szacunku do pacjenta, który słyszy całą rozmowę. Grzecznie czekam w korytarzu. Po 20 minutach od momentu gdy przybyłem Pan wyszedł z gabinetu i zamyka drzwi. Na moje pytanie o to, czy zamierza mnie przyjąć stwierdził, że za seans w kinie, który się odbył nikt mi nie zwraca, a on skończył pracę. Od razu zgłosiłem sprawę ...

TRAGEDIA = Beznadziejny poziom obsługi!!!

Przychodzę punktualnie.
Pukam grzecznie.
Słyszę krótkie: "Proszę czekać".

Za chwilę gabinet opuszcza poprzednia pacjentka. Cisza.

Mija 5 minut cisza.

Grzecznie czekam w korytarzu.

Po 20 minutach od momentu gdy przybyłem Pan wyszedł z gabinetu i zamyka drzwi.

Od razu zgłosiłem sprawę do kierownika jednostki. Nie ma mojej zgody na takie traktowanie.

Co do diagnozy sprzed miesiąca?
Nie pomogło ani trochę.

Pan nie pozwoli powiedzieć nawet dokładnie co się dzieje. Wystawił receptę na leki i tyle. Na pytania dodatkowe odpowiedzi zdawkowe.

Szkoda za takie coś płacić abonamentu luxmed. Lepiej się do Wałbrzycha przejechać, tam doświadczyłem zupełnie innego podejścia.

Bardzo słaby lekarz! Jak można zaufać komuś, kto nie da nawet powiedzieć o co chodzi, tylko od razu stawia diagnozę i narzuca terminy. Zero rozeznania, że ktoś może pracuje i nie może w czasie narzuconym przez wielkiego pana doktora. A idźcie wy z takim specjalistą!

Pomyliłam się co do wstępnej oceny lekarza, po dzisiejszej konsultacji bardzo bardzo dokładnie dowiedziałam się jak najlepiej działać z moim problemem, mimo wszystko po diagnozie i niekompetentny leczeniu innego lekarza rozwiał moje wątpliwości i zaproponował bym przychodziła na konsultacje sprawdzać postępy obecnego leczenia. Dusza człowiek Ewa

Dr umawia się z pacjentem na godzinę co innego pisze na karcie do rejestracji a potem z pretensjami do pacjenta ze dzisiaj już za późno i proszę przyjść za tydzień, brak szacunku dla drugiej osoby

Zrozumiały o rozdmuchanym ego. Krytykował innego lekarza przy mnie. Nie polecam, wg niego wszystko to łuszczyca. Na szczęście inny lekarz szybko rozpoznał chorobę.

Zrozumiały o rozdmuchanym ego. Krytykował innego lekarza przy mnie.

Mnie wyleczył z mojej dolegliwości z którą inni dermatolodzy nie radzili sobie przez 4 lata. Polecam.

Dr Gołąb jest lekarzem nie zasługującym na pozytywną opienie. Owszem sympatyczny, uśmiechnięty, jednak do problemu podchodzi na zasadzie "proszę zastosować TO, może zadziała". Nie rozpoznał w moim przypadku łuszczycy, której objawy na skórze (grudki łuszczycowe) zalecił "zdrapać paznokciem"..

kompetentny, rzeczowy i uprzejmy. w 100% polecam

kompetentny, rzeczowy i uprzejmy.
w 100% polecam

trafna i szybka diagnoza, godny polecenia lekarz

trafna i szybka diagnoza, godny polecenia lekarz

bardzo ciepliwy, dużo czasy poświęca pacjetowi, nie opiera się tylko na tym, co widać gołym okiem na skórze, ale stara się dojść przyczyny zjawiska skórnego