Robert Golański

Częstochowa
50,807508119,11360620605-406-847

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.55
14 opinii

Pan Doktor nie jest ani uprzejmy, ani kompetentny. Pacjentów traktuje obcesowo, protekcjonalnie. Również kilka moich koleżanek miało z nim styczność i potwierdzają moją opinię. Robi się nieco milszy podczas wizyt prywatnych, jednak i tak trzeba się prosić o każde badanie, bo czasem Panu Doktorowi się po prostu nie chce. Nie polecam.

Brak wiedzy ,zero umiejętności odczytu usg,ciąża prowadzona niedbale,córka ma zespół wad mnogich NIE POLECAM!!!!!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pana doktora. Bardzo uprzejmy, sympatyczny i posiada dobre podejście do pacjentów. Szczerze polecam!

cały czas nagabywał na wizytę prywatna w jego prywatnym gabinecie. Nie zrobił mi nawet usg a usg ma w gabinecie w przychodni! W ogóle nieprofesjonalne podejście. Więcej tam nie pójdę.

Tego lekarza polecilabym moim znajomym,ktore wlasnie spodziewaja sie dziecka.Ten lekarz jest poprostu super:)

Znakomity specjalista, rzeczowy, uprzejmy, z anielską cierpliwością odpowiada na każde pytanie, a do tego jest przystojny i wzbudza zaufanie:) Polecam.

Przystojny i do tego zna się na tym co robi. Pacjentów traktuje uprzejmo i dla każdego ma czas

Lekarz prowadził moją ciąże i byłam zadowolona z jego porad i podejścia do sprawy. Chodziłam do przychodni i nigdy nie nagabywał mnie na wizytę prywatną. Robił również mi badanie zwane histeroskopią. Zdecydowanie polecam..:-)

Jestem młodą dziewczyną i bardzo bałam się pierwszej wizyty u ginekologa. Pan doktor był bardzo miły, mówił mi co mam robić, podczas badania cały czas ze mną rozmawiał i nawet się nie zorientowałam, kiedy było już po. Zaproponował zrobienie cytologii i usg. Bardzo serdecznie polecam :)

Pobieżny wywiad zakończony wnioskami i zaleceniami do których nie mam przekonania i ich nie stosuję

zdecydowanie odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!każdy inny bedzie lepszy

Fatalny lekarz, zdecydowanie nie polecam.

W 100 % polecam:) Bałam się iść do mężczyzny ginekologa, ale rozwiał moje wszelkie wątpliwości. Wykonał wszystkie komplksowe badania, doradził, przeprowadziła dokładny wywiad.

Odbierał mój pierwszy poród 4,250-syn, bardzo mi pomógł,pełen profesjonalizm, został ze mną po swoim dyżurze.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny