lekarz Robert Golański

3,4
3,5

Izabela

17.03.2015

O panu doktorze mam jak najlepsze zdanie. Jest osobą bardzo uprzejmą i kompetentną. Zawsze rozwiewał moje wątpliwości. Korzystałam z wizyt na NFZ jak i prywatnych i nigdy nie zauważyłam różnicy w zachowaniu. Lekarza polecałam i nadal polecam znajomym i z tego co wiem również są zadowolone.

19.09.2012

Pan Doktor nie jest ani uprzejmy, ani kompetentny. Pacjentów traktuje obcesowo, protekcjonalnie. Również kilka moich koleżanek miało z nim styczność i potwierdzają moją opinię. Robi się nieco milszy podczas wizyt prywatnych, jednak i tak trzeba się prosić o każde badanie, bo czasem Panu Doktorowi się po prostu nie chce. Nie polecam.

14.08.2012

Brak wiedzy ,zero umiejętności odczytu usg,ciąża prowadzona niedbale,córka ma zespół wad mnogich NIE POLECAM!!!!!!

03.06.2012

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pana doktora. Bardzo uprzejmy, sympatyczny i posiada dobre podejście do pacjentów. Szczerze polecam!

09.11.2011

cały czas nagabywał na wizytę prywatna w jego prywatnym gabinecie. Nie zrobił mi nawet usg a usg ma w gabinecie w przychodni! W ogóle nieprofesjonalne podejście. Więcej tam nie pójdę.

W ogóle nieprofesjonalne podejście. Więcej tam nie pójdę.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Częstochowa"?

Rafał Szyller

None
ul. Andersa 9F
Częstochowa
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
NZOZ Specjalistzcyna Pryzchodnia Stomatologicyna