lekarz Robert Grabowski

2,6
2,7

Może i doktor zazwyczaj niewiele mówi, ale leczy bardzo dobrze i jestem zadowolona, że jest moim lekarzem rodzinnym. Konkretny profesjonalista.

PIĄTKA Z PLUSEM dla tego Pana ! Owszem, bywa opryskliwy, arogancki i ordynarny, ale nie jest tam po to, by się uśmiechać ! Posiada ogromną wiedzę i potrafi ją wykorzystać. Interesuje się losem pacjenta i pomaga mu. POLECAM GO i cieszę się, że jest u nas, a nie w Dębnie ;)

PIĄTKA Z PLUSEM dla tego Pana !
POLECAM GO i cieszę się, że jest u nas, a nie w Dębnie ;)

Swietny specjalicta godny poleceni. Operowal mnie osobiscie i wykonal wspaniala prace. Szybko wrocilam do zdrowia bez zadnych komplikacji.

Bardzo mi przykro,ale ten Pan jest chyba przypadkowo lekarzem.

Bardzo mi przykro,ale ten Pan jest chyba przypadkowo lekarzem.

Jak żyję nie spotkałam tak gburowatego lekarza. Największemu wrogowi nie życzę kontaktu z taką osobą. Ten pan chyba sam siebie nie lubi, a pacjentów nie lubi na 100%. Tacy ludzie nie powinni wybierać zawodu lekarz. Chyba ma kompleks prowincji....

Największemu wrogowi nie życzę kontaktu z takim lekarzem. Ten człowiek chyba nie lubi siebie, a pacjentów to na pewno nie lubi. Ktoś taki nie powinien być lekarzem.

Byłem na pogotowiu,gdyż skręciłem nogę no i trafiłem na tego niby lekarza.Oczywiście nawet nie obejrzał mojej nogi a następnie powiedział że z taką pierdołą nie przychodzi się na pogotowie i odesłał do domu. Noga jest opuchnięta ale co tam chyba na pogotowie się powinno trafiać w stanie krytycznym to może by się zajął.

byłam pacjentką szpitala i jestem bardzo zadowolona! lekarz zaglądał kilka razy dziennie, oglądał rany, tłumaczył co od cvzego i do czego. NAPRAWDĘ GODNY ZAUFANIA.

wypełnił kartę i pozostałe dokumenty.nawet nie obejrzał chorego miejsca.zanim pielęgniarka zdjęła opatrunek opuścił gabinet. pielęgniarka oceniła że rana jest ok. po założeniu opatrunku stwierdziła że ona wszystko zrobiła . nie chciała komentować nieobecności lekarza ale powiedziała że można przyjść do lekarza w inny dzień. tylko po żeby lekarz znów się zwinął? było to na koniec przyjęć w tym dniu. godziny przyjęć 11-14, a lekarz opuścił przychodnie około 12.50 zanim pielęgniarka zdjęła opatrunek. no cóż. takich mamy lekarzy.życzę spokoju potencjalnym pacjentom pana doktora.

no cóż. takich mamy lekarzy.życzę spokoju potencjalnym pacjentom pana doktora.

Ma ogromną wiedzę i świetne umiejętności. Pomógł, gdy inni nie byli w stanie. Szkoda, że nie ma go w dębnowskim szpitalu.