Robert Jeliński

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.45
21 opinii

Swietny fachowiec,bylam operowana przez dr.Jelinskiego,polecam,malomowny,ale swietny operator i fachowiec

witam serdecznie! byłam u tego lekarza pierwszy i ostatni raz .. zero empatii , zerknięcie w wyniki i olanie zupełne bo jak się nie umiera to chyba dla pana doktora nic takiego. więc błagam wszystkich lekarzy a pana Jelińskiego w szczególności o więcej zrozumienia i empatii to nie czyni człowieka gorszym a godnym!! odradzam to moja opinia

Mam miec operacje kregosłupa u dr,Jelinskiego wizyta byla krutka nie wzbudzil mojego zaufania ,nie powiedzial za duzo mi w zasadzie to co juz wiedzialam na temat kregosłupa,pani ktora siedzi obok (sekretarka)tylko głupie miny trzaskala jak o cos pytalem,na temat operacji np.czy da rade ominąc ja jakos to sie z byka patrzala a dr.Jelinski krutko ze nie.Nie było widac zadnego zaangarzowania do sprawy z ktora byłem.Srednio oceniam wizyte.Ciekawe czy te dobre opinie to opinie jego znajomych a nie pacjetow?Bym sie zastanawial?

Chciałam podziękować dr Robertowi Jelińskiemu za operację kręgosłupa odcinka L4/L5/S1(usunięcie dysku + przepuklina jądra miażdżystego…)- czuje się doskonale. Po wyjściu ze szpitala wzięłam może 4 tabletki przeciwbólowe,a wcześniej tabletki i zastrzyki były „chlebem powszednim w moim menu" Dr za dużo nie mówi ,bo i po co nie znam się na tym, na zabieg poszłam pewna ,że skończą się dolegliwości bólowe-co też ma miejsce. Pięknie dziękuję Panie Doktorze ,życząc sukcesów w pracy zawodowej, oraz nie zrzędliwych pacjentów. Doktor godny polecenia!!! Wdzięczna pacjentka !!!

Podczas wizyty lekarz oglądając TK radośnie rozmawiał z pielęgniarką. Nie wiem czy dostatecznie skupił się nad moim problemem. Chyba nie za bardzo się starał. Wizyta okazała się stratą czasu.

02-01-13 operował doktor mi l4,l5,s1 usuniecie dysków i zastąpienie implantami.Na drugi dzień po operacji bóle z nogi i posladków odeszły.Teraz jestem miesiąc po operacji i bym jeszcze raz sie zdecydował na zabieg.Doktor nie jest za bardzo rozmowny ,ale zna sie na swojej robocie. Polecam

Podczas wizyty bardziej zainteresowany był ekranem laptopa niż moim problemem.Zdjęcia rtg obejrzał, ale w świetle żarówki,chyba 40V.Grzeczny,owszem,ale średnio zaangażowany.Wchodząc do gabinetu tego lekarza wiedziałem tyle samo ile wychodząc.Absolutnie nie wzbudził mojego zaufania i na pewno nie polecę tego lekarza nikomu.

P. dr R. Jeliński ma olbrzymią wiedzę, świetną rękę i długoletnie doświadczenie. 15 lat temu miałam przepuklinę kręgosłupa i właśnie jego mi polecili mi moi przyjaciele lekarze. Był miły, kompetentny i uczciwy. Powiedział że prawdopodobnie wyrehabilituje tę zmianę i tak też się stało. Z trzema wysunietymi "dyskami", gimnastykuję się często, uprawiam sporty (narty, rolki , rower, pływanie) i jestem w pełni sprawna. Wiem, że jeśli mój stan się pogorszy to skorzystam z jego pomocy.

Moja żona była operowana przaz pana doktora 21.11.11.(usunięcie guza metoda laminektomii) została dokładnie poinformowana na czym zabieg biędzie polegał i czego może się spodziewac po zabiegu.

U Pana Roberta leczyłem się 1.5 tygodnia temu. Tzn w poniedziałek 21.08 odbyła się operacja kręgosłupa odcinek L5-s1 przepuklina jądra miażdżystego. Dzisiaj mam tytanowy implant w plecach. Po wyjściu ze szpitala 3 razy brałem ketanol, od tygodnia nie biorę, właśnie wyjęto mi szwy. Rana goi się poprawnie.Odnośnie oceny 4 za tłumaczenie, wynika ona z tego że nie mam żadnej wiedzy medycznej. Pewnie powinno być pięć, ale potrafię ustosunkować się do terminów medycznych. Bawią mnie co niektóre opinie krytykujące. Każdy lekarz studiuje 6 lat potem praktyka po 10 latach nauki ocena wiedzy medycznej przez głąba bez szkoły to kpina. Czy polecam gdyby nie tacy jak On to pewnie niedługo robił bym w portki, bo ta dolegliwość potrafi doprowadzić do puszczenia zwieraczy obu i miałbym niedowład lewej nogi. A i jest tani. Dla mnie to nie argument ale jest. Niedługo wybieram się do niego z kwiatkami, chociaż lepiej z kawą. Pozdrawiam Dyr. Marcin Puciato

NIe mówi się do puszystej pani: Jest pani ....gruba!!!

dosc dlugo czeka sie na wizyte i przed gabinetem na przyjecie ogulnie bardzo symaptyczny czlowiek ma podejscie do chorych

Super lekarz,podchodzi do sprawy poważnie,widać,że się stara,miły dokładnie omawia przebieg operacji[choroby]

mnie operował i jestem zadowolona a mija 7 lat po operacji.Niech każdy pamięta że to od pacjenta zależy czy po operacji będzie funkcjonował-trzeba dostosować się do zaleceń lekarza i w miarę możliwości nie obciążać już tego kręgosłupa, odpowiednio podnosić ciężary i się schylać.

Szczerze nie polecam tego Pana, chyba nie za bardzo zna się na tym co robi, ehh szkoda,że tylu jest takich "lekarzy" jak Pan Jeliński

Konował i tyle!! Szczerze nie polecam tego Pana, bo nie można go nazwać lekarzem...

nic mi nie wytłumaczył,raczej zdziwiony moimi pytaniami.

doskonalu lekarz w wieku 18 lat mialem wypadek uszkodzone l4l5 l5s1 doskonale mnie nastawil przed operacja rozmawial tlumaczyl operacja bez problemow pomogl w zalatwieniu miejsca w szpitalu rechabilitacyjnym jestem w tej chwili 8 lat po operacji skakalem z bundzi skacze na spadochronie jezdze na motorze czuje sie swietnie i goroca polecam pana roberta

Z dwóch dostarczonych badań zainteresował się jednym i tym, które nie ma wpływu na skutki choroby. A tak wygląda ten temat: http://moje-zdrowie.to.pl/ Szok

wizyta w poradni AM :czeka mnie operacja kręgosłupa. Chciałabym, by lekarze właśnie tak traktowali pacjenta - profesjonalnie i z troską.

kilka lat temu operowal moj kregoslup, mialem duze klopoty z wypadajacym dyskiem, praktycznie brak mozliwosci normalnego funkcjonowania, po zabiegu jestem w 100% sprawnym czlowiekiem ( narty, lyzwy, rolki, silownia, basen ). Dobry czlowiek i swietny lekarz.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny