lekarz Robert Jeliński

Neurochirurg

Swietny lekarz! Mialem chory dysk i nie moglem chodzic. Dr Jelinski bardzo szybko postawil mnie na nogi,dzieki czemu moglem szybko wrocic do pracy. Polecam wszystkim!

Najlepszy lekarz. Dzięki zabiegowi termolezji..mogę znowu normalnie funkcjonować. bardzo bardzo dziękuje dr.Jelińskiemu, jak dla mnie najlepszy nie ma lepszego! Serdecznie dziękuje.

bardzo bardzo dziękuje dr.Jelińskiemu, jak dla mnie najlepszy nie ma lepszego!
Serdecznie dziękuje.

Witam czytajac te opinie musze zgodzic sie ze dr Jelinski moze niejest super rozmowny ale za to wie co robi .Super specjalista operowal mnie i czuje sie po operacji kregoslupa ledzwiowego poprostu rewelka a mam stabilizacje l4 l5 s1 .Takze polecam doktora . Serdecznie dziekuje

Serdecznie dziekuje

Bez dyskusyjnie super specjalista i konkretny człowiek. Tego oczekiwałem jako pacjęt, szczerze polecam.

Nie wierzę że można tak się zmieniać w stosunku do różnych pacjętów.Po tym jak mnie potraktował wnioskuję że sam pisał pozytywne opinie

panie jelinski, nie chcialby pan zostac potraktowany tak, jak my zostalismy przez pana. jezeli chodzi o podejscie do pacjenta i jego rodziny- zerowe. nikt pana nie nauczyl? widocznie musialby pan przezyc jakas tragedie rodzinna- moze wtedy wyciagnalby pan wnioski. moge sie domyslac skad tu kilka pozytywnych opinii - 'wspanialy czlowiek'?! nie zycze nikomu

Troche mało mówny ale zna sie na rzeczy jestem 3 lata po operacji i sobie chwalę żadnych nawrotow choroby

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek. Gorąco polecam !!! Wielki szacunek dla Pana doktora!!! Dziękuję w imieniu swoim i w imieniu mojej mamy.

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek. Gorąco polecam !!!

Jeśli chodzi o kompetencje, to daję 3/5 bo kompletnie nie mam zdania ale wierzę w umiejętności doktora. Reszta to porażka.. Już samo "dzień dobry" sprawiło lekarzowi ból i widać było od samego początku że wcale nie ma ochoty na przyjmowanie pacjentów, choć udzielanie porad należy do jego obowiązków.. a te wymowne wymiany spojrzeń z panią pielęgniarką, strzelanie min i wywracanie oczami.. mało profesjonalny lekarz, nie polecam.

Bardzo dobry lekarz duże zainteresowanie pacjentem. Myślałam że takich nie ma. Ze to tylko w filmach