Robert Kamiński

50,034643922,0127517+48 518 80 55 80
psychiatraseksuolog@psychiatraseksuolog.pl

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
12 opinii

Pełne wyrazy współczucia dla rodziny. Wspaniały lekarz a przede wszystkim człowiek. Miałem u niego kilka wizyt, niesamowicie zaraził mnie optymizmem i dał wiarę. dzięki Robert.

"Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą" - Żegnaj Kamyku

Zawsze pozostanie w naszych myślach i sercach.

Dzisiaj dowiedzieliśmy się o tej tragedii.Wciąż nie możemy się otrząsnąć.Leczył mnie i siostrę.Ja już miałem kończyć leczenie.Ostatni raz byłem u Niego 19lipca. Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych. Proszę o informacje kiedy odbędzie się pogrzeb i gdzie. Ja,siostra i cała rodzina jesteśmy w szoku.Był to WYBITNY specjalista.Niech odpoczywa w pokoju.

Pomógł mojej siostrze wyjść z depresji. Bardzo żałuję, że takiego lekarza już nie będzie. Współczuję żonie i dzieciom. To był naprawdę wspaniały człowiek.

Nie mogę w to uwierzyć że doktor nie żyje;(wyciągnął mnie z silnej nerwicy po śmierci mojego męża.Był wspaniały.Najlepszy;(składam kondolencje rodzinie i łączę się w bólu;(;(

Witam serdecznie wszystkich. Z wizyt i leczenia byłam zadowolona i to bardzo a teraz :( Nasz lekarz zmarł, coś okropnego. Doktorze spoczywaj w spokoju. Smutek zostawiłeś po sobie :(((((

Ble, ble, ble i na tym kończy sie leczenie.

Jestem w szoku.Ale widzę że jestem trzecia, która nie może się z doktorem skontaktować. W końcu już myślałam, że nie chce mnie leczyć czy jak. No ale coś widocznie jest na rzeczy.?!

Co się stało z Panem Doktorem,czy ktoś wie?leczyłam się u niego rok i teraz zero kontaktu;(

Leczę się u Pana doktora od prawie 3 lat i jestem bardzo usatysfakcionowany z rezultatów jego leczenia : obecnie mam problem zkontaktem. poniważ na uL. Naruszewicza w Rzeszowie nie funkcjonuje jego prywatna praktyka a nr tel. ogólnie podawany( rownież na jego stronie internetowej ) nie odpowiada.

lekarz z prawdziwego zdarzenia,ktory chce pomóc.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny