Robert Klimkowski

Protetyk, Stomatolog

nie wiem co myśleć. wypełnienie ok 10min z wierceniem i plombą, za każdą wizytą kolejny ubytek znajduje, fakt miła atmoswera. zgadzacie sie?

Leczę się u Pana Roberta Klimkowskiego od ponad 5 lat. Jest on bardzo kompetentnym stomatologiem, który swoją pracę wykonuję z pasją. Wszyscy z moich bliskich, którzy chodzą do Pana doktora uważają, że wobec każdego pacjenta jest niezwykle uprzejmy i darzy wszystkim szacunkiem. Trudno o drugiego takiego specjalistę w naszej okolicy! Przyjmuje nawet, wtedy gdy nie byłam wcześniej zarejestrowana. Niezwykły profesjonalista i wspaniały człowiek. Bardzo polecam!

Bardzo dobry lekarz. polecam każdemu :)

Bardzo dobry lekarz. polecam każdemu :)

Kiedys Pan Robert byl dobrym stomatologiem. W chwili obecnej robi wszystko na pol gwizdka i efekty widac po paru latach. Mialem kilka przypadkow w rodzinie nie usunietych srebrnych plomb, niedokladnych borowan oraz leczen kanalowych. Nie polecam. Zla inwestycja w przyszlosc. Osiadl Pan na laurach Panie Robercie.

wspaniały bez stresowy lekarz-takiego szukać ze świecą -polecam-umie podtrzymać na duchu "panikarkę"taka jaką byłam u Pana Dok.JA-dziekuję

Najgorszy dentysta z którym miałam do czynienia. W tej chwili zapisuję na jedną godzinę 4 osoby, co powoduje czekanie niekiedy do 2 godzin. Spieszy się, nie Zakłada za dużo wypełnienia niż powinien, co powoduję usunięcie zęba. Jednym słowem nie warto do niego iść.!!! Szkoda czasu i pieniędzy.

Zakłada za dużo wypełnienia niż powinien, co powoduję usunięcie zęba.

Jednym słowem nie warto do niego iść.!!! Szkoda czasu i pieniędzy.

po prostu rewelacja. Tylko tylko pan Robert.

po prostu rewelacja. Tylko tylko pan Robert.

Lekarz Anioł. Wizyty u Pana Roberta w ogóle nie bolą, chyba że nie weźmie się znieczulenia, kiedy mówi, że będzie boleć. Zawsze uśmiechnięty, spokojny. Czasem mam wrażenie, że ten facet w ogóle w życiu się nie denerwuje i nie podnosi głosu. :) Zawsze, przy większych kosztach, pyta czy ratujemy ząbka, czy rwiemy. I zawsze podaje realną cenę leczenia. Atmosfera w gabinecie jest przemiła, pozwala nawet zachowywać wyrwanego zęba, jeśli się poprosi. :) Ideał. W okolicy można znaleźć tańszych stomatologów, ale mija to się z celem. Lepiej iść raz a porządnie, ...

Lekarz Anioł.

Ideał. W okolicy można znaleźć tańszych stomatologów, ale mija to się z celem. Lepiej iść raz a porządnie, bo potem i tak pójdzie się do Pana Roberta bo... "coś poprzedni dentysta schrzanił".

Lekarz Godny Polecenia. Uprzejmy,miły,porozmawia z pacjenetm i co najważniejsze nie trzeba czekać do niego tygodniami:) przyjmie o każdej porze,bez żadnego problemu:)

Bardzo dobry stomatolog ;) Z bólem od razu przyjmie ;) - nie trzeba czekać dniami ;)

Bardzo dobry stomatolog ;)
Z bólem od razu przyjmie ;) - nie trzeba czekać dniami ;)