lekarz Robert Koper

Neurochirurg

2,9
2,7
2,4

Zupełna porażka TYLKO, ŻEBY WYCIĄGNĄ Ć OD PACJENTA PRYWATNIE, ILE SIĘ DA!!!! Nawet w naprawdę poważnym stanie chorobowym nie uzyskasz tu szybkiej i konkretnej pomocy Najpierw musisz swoje zostawić włącznie z wykonaniem badań specjalistycznych typu rezonans /do operacji /za własne pieniądze, po zwolnienie do lekarza rodzinnego bo ten lekarz nie wystawia L4 i nie obchodzi go, że pracujesz, a twój stan czyni cię nie zdolnym do pracy!!!! PÓŹNIEJ z łaski idź się zapisz do szpitala na operację do niego Wykonanie jak się okazuje pozostawia wiele do życzenia opieka również bo ...

Zupełna porażka TYLKO, ŻEBY WYCIĄGNĄ Ć OD PACJENTA PRYWATNIE, ILE SIĘ DA!!!!
Nawet w naprawdę poważnym stanie chorobowym nie uzyskasz tu szybkiej i konkretnej pomocy Najpierw musisz swoje zostawić włącznie z wykonaniem badań specjalistycznych typu rezonans /do operacji /za własne pieniądze, po zwolnienie do lekarza rodzinnego bo ten lekarz nie wystawia L4 i nie obchodzi go, że pracujesz, a twój stan czyni cię nie zdolnym do pracy!!!! PÓŹNIEJ z łaski idź się zapisz do szpitala na operację do niego Wykonanie jak się okazuje pozostawia wiele do życzenia opieka również bo dalej oczekuje na kasę!!!! Stanowczo odradzam uciekajcie do innych specjalistów Tu żadna pomoc lekarska Tylko biznes i to bez gwarancji "dobrej roboty" Zrozpaczony pacjent pozostawiony samemu sobie po operacji wymagającej reoperacji jak się okazało się na wizycie/już u innego specjalisty/

Ten Pan zapomniał że ma tytuł doktora, cham i gbur! Nie stosujący zasad etyki zawodowej! Taki człowiek nie powinien zajmować stanowiska lekarza, a na pewno stanowiska Kierownika oddziału neurochirurgicznego w szpitalu na Parkitce. Nie dostanie kasy... nie leczy. Pacjenci! Omijajcie szerokim łukiem i nie pozwólcie leczyć się na tym oddziale jeśli chcecie żyć!

Nie polecam!!! Podczas wizyty dr nawet mnie nie zbadal. Diagnozę postawił "na oko" . Stwierdził że to nie problem neurochirurgiczny. Pomimo okropnego bólu nie dostałam nawet leków przeciwbólowych. Natomiast gdy trafiłam do innego neurochirurga zlecił od razu badania i co sie okazało? Mam trzy przepukliny! Doktorze gratuluję tak lekceważącego podejścia do pacjenta!

Doktorze gratuluję tak lekceważącego podejścia do pacjenta!

Nie rozumiem skąd tyle agresji. Czyżby nożyce się odezwały ? Dla nas pacjentów to bardzo cenne komentarze. Jestem byłym pacjentem i mam mieszane uczucia co do pana doktora Kopra. Krzywdy klientowi nie zrobi, jest dobrym lekarzem i pomaga ale widzę znaczny przerost formy nad treścią. Do pacjentów odnosi się różnie w zależności od humorów a te miewa często. Zauważyłem ,że dla personelu też jest nie w porządku a to wiele mówi o człowieku. Lepiej poszukać kogoś kto jak wyjdziemy z gabinetu nie obrobi nam tyłka a w trakcie wizyty nie będzie obrabiał go swoim kolegom.

Pan doktor Koper widzę ma duże poparcie w Naczelnej Izbie Lekarskiej. (patrz 2 wpisy niżej) To bardzo przykre jest, że taki neurochirurg prosi koleżanki o dobre opinie. Brawo! - Solidarność, Izby lekarskie i Związki Zawodowe górą! Twórzcie sobie pozytywny wizerunek! Bo pacjent jest głupi.

Doktor Koper przyjmował mnie swego czasu i prywatnie i publicznie. Publicznie - jakieś muchy w nosie i lekka sugestia złożenia wizyty prywatnej. Prywatnie - kompleksowe i fachowe podejście. Cóż, rzeczywistość, ale fachowości i wiedzy nie można mu odmówić dlatego mimo wszystko polecam. Aha, mój problem to zespół cieśni nadgarstka.

z mojej strony mogę dać panu doktorowi same plusy. Uwazam ze do problemu podszedl kompleksowo, wytlumaczyl mi metode leczenia, na czym polegal bedzie zabieg etc., podczas pozniejszych wizyt kontrolnych zawsze odpowiadal nawet na najbardziej podstawowe pytania. Czulam sie dobrze 'obsłużona' a te wszystkie negatywne komentarze.., cóż sama byłam swiadkiem skad sie biora niezadowoleni pacjenci tego typu. Jak nie napisze pan doktor tego leku albo tych badan ktorych oczekuje pacjent,(bo oczywiscie w naszym kraju czesto pacjenci przychodza z samodiagnoza i calym pomyslem na leczenie, nawet do neurochirurga), to pacjent taki obsmaruje ...

z mojej strony mogę dać panu doktorowi same plusy.
Czulam sie dobrze 'obsłużona'
Jak nie napisze pan doktor tego leku albo tych badan ktorych oczekuje pacjent,(bo oczywiscie w naszym kraju czesto pacjenci przychodza z samodiagnoza i calym pomyslem na leczenie, nawet do neurochirurga), to pacjent taki obsmaruje go na forum, oczywiscie anonimowo. a juz obwinianie doktora o to ze ktos zmarl na pooperacyjnej... prosze panstwa badzmy powazni. operacje neuro to nie wyciecie pieprzyka albo wstawienie sylikonow, ryzyko oscyluje tu prawie zawsze w granichach 50% jak nie wyzej, niezaleznie od tego co mowia lekarze.
Wiecej pokory zycze takim osobom.
Ja do doktora Kopra dalej bede przyjezdzac. mimo dzielacych mnie 300km, bo warto.
pozdrawiam
Katarzyna Strzłkowska

rewelacyjny specjalista !!! operował mnie dwukrotnie, jestem pod opieką dr Kopera od 7 lat i nie zmieniłabym swojej decyzji, polecam z głębi serca

Kompetentny, otwarty, życzliwy - relacje z pacjentem b.dobre.

Kompetentny, otwarty, życzliwy - relacje z pacjentem b.dobre.

anonimowość w internecie niestety sprawia że można napisać wszystko. Wypowiedź poniżej to chyba jakaś prywata a nie opinia pacjenta. Ja mam jak najlepsze wrażenia i uważam pana doktora za fachowca.