lekarz Robert Korc

1,6
1,6
1,9
1,4

Zostałam zarejestrowana do dr Korca na teleporadę, gdyż mój lekarz jest nieobecny. Po 12.00 miał dzwonić. Czekałam cały dzień na telefon. Gdy zadzwoniłam do przychodni okazało sie, że w mojej karcie jest następujący wpis: "podjęto próbę kontaktu, odebrał mężczyzna i nie dał wyjaśnić celu rozmowy". Wierutne kłamstwo, gdyż jestem kobietą i sprawdzano mój nr telefonu. Oczywiście, PAN DR ma rację i kobieta z rejestracji miała w głębokim poważaniu moje słowa, gdyż "nie była obecna przy rozmowie". Innym razem (też w zastępstwie) zadzwonił i zapytał: czego pani ode mnie chce? Radzę omijać szerokim łukiem

Lekarz przyjmuje w zastępstwie naszego rodzinnego. Proszę o wypisanie leku dla męża. Lek jest refundowany a jaśnie dr.wypisuje na 100% twierdząc że tak pierwszy raz wypisał rodzinny.Czy to powód aby powielać rodzinnego a może była tylko pomyłka ze strony tego pierwszego Nadmieniam że lek na 100% kosztuje prawie 50 zł. DR opiera swoją tezę że wynik po braniu leku jest prawidłowy i nie widzi potrzeby kontynuacji .No tak przerwijmy zażywać lek i sytuacja się powtórzy parametry już nie będą prawidłowe.Doktorze niech się Pan zastanowi czy tedy droga.Obym nie musiała już ...

Lekarz przyjmuje w zastępstwie naszego rodzinnego.
Proszę o wypisanie leku dla męża.
DR opiera swoją tezę że wynik po braniu leku jest prawidłowy i nie widzi potrzeby kontynuacji .No tak przerwijmy zażywać lek i sytuacja się powtórzy parametry już nie będą prawidłowe.Doktorze niech się Pan zastanowi czy tedy droga.Obym nie musiała już korzystać z Pana usług.

Dostałam anginy ropnej. Lekarz wypisuje mi receptę, a ja mówię że karmię piersią, na to on, to "musi Pani odstawić, to jest choroba zakaźna", tłumaczę, że dziecko butli w ogóle nie chce, a on że nic na to nie poradzi. Poszłam tam bo już miejsca nie było u kogoś innego, ale to był błąd, bo i tak musiałam iść do innego lekarza i nagle mogę karmić piersią. Omijajcie go szerokim łukiem

Najgorszy lekarz z jakim miałam wątpliwa przyjemność rozmawiać. Nie dość, ze teleporada pan siedział w jakiejś „studni”, gdzie nie było go kompletnie słychać, to jeszcze po usłyszeniu symptomów tekst „ czego Pani ode mnie oczekuje” , bo przecież dramat. Jak mi się zwróciło uwagę za ton i ze człowiek dzwoni po pomoc to nic nie był w stanie z siebie dukać jedynie obrażać przez telefon. Dramat nie lekarz. Z takim podejściem to nie nadaje się by pomagać ludziom, bo ewidentnie pracuje za karę

Nie polecam! zgadzam się z opiniami poniżej. Po przedstawieniu objawów jedyne co powiedział "i czego pan ode mnie oczekuje?" wypisał skierowanie na Covid i sie rozłączył.. zero tłumaczenia co dalej, jak nic...

To jest jakaś kipna, że ten "pan lekarz" bierze pieniądze za to co robi. Facet o tłustych włosach doradził mojej żonie żeby nie przychodziła do przychodzi jeśli jest chora, ponadto był niemiły i w niczym nie pomógł, doradził żeby umówić się na teleporade, sęk w tym, że żona straciła głos i ledwo co szepcze.

Lekarz porażka, typowy sprzedawca recept. Omijać z daleka. Jak widać po ocenach nie jestem wyjątkiem co do opinii na jego temat.

Najgorszy lekarz do jakiego miałem okazje trafić! To przykre, że utrzymujemy lekarzy którzy nie chcą pomagać pacjentom

Jeszcze nie spotkałam tak chamowatego lekarza jak dr Korc . Ten człowiek ma ewidentnie problem sam ze sobą. Ignorancja totalna,na dodatek wyłączanie się w trakcie rozmowy- teleporady. Odradzam stanowczo wizyte u doktora.

Bezczelny człowiek. Zero empatii. Mam nadzieję, że doktorek czyta komentarze i jednak zastanowi się nad swoim powołaniem, bo widać że moja negatywna opinia nie odbiega od pozostałych. Teleporada z dnia 14.04. Kontakt z 73-letnią pacjentką (moja mama). Zgłosiła (za pośrednictwem taty) podwyższoną temperaturę i ból gardła. W odpowiedzi usłyszeli, że doktor kieruje ją na badanie covid. Na próżno rodzice chcieli wytłumaczyć fakt, że już są po 2 dawkach szczepionki i może warto byłoby rozszerzyć "wywiad".... Nie zdążyli takiego wyjaśnienia złożyć "lekarz" (cudzysłów nieprzypadkowy) rzucił słuchawką. Człowieku zastanów się nad swoim ...

Teleporada z dnia 14.04.
Człowieku zastanów się nad swoim zachowaniem - nie jesteś Panem tego świata !!!!