lekarz Robert Krzesiński

Wyjątkowy lekarz, dobry operator. Operował mnie kilka razy z okazji różnych urazów zawsze bez zarzutu. Miły, uśmiechnięty i przede wszystkim kompetentny, również w nieotropedycznych urazach - uratował mi rękę przed zakażeniem po fatalnej interwencji oddziału ratunkowego.

Lekarz godny polecenia. Uprzejmy, szczegółowo wyjaśnia rodzaj schorzenia. Diagnoza trafna. Leczenie skuteczne. Bardzo długo cierpiałam na bóle w kolanie. Żaden inny ortopeda ( byłam u trzech ) mi nie pomógł, tylko podawali kosztowne zastrzyki, a poprawy nie było. Doktor jest najlepszym specjalistą w naszym regionie.

Wspaniały i kompetentny lekarz , serdeczny i cierpliwy wobec pacjentów , operował mnie dwukrotnie po złamaniu podudzia ,cieszę się ,że moje kości trafiły w tak dobre ręce . Polecam.

polecam serdecznie wszystkim mającym problemy z chorobami ortopedycznymi - lekarz serce ,wspaniała opieka ,bardzo dobry i dokładny w swoim fachu , miałem zabieg artroskopi kolana leżałem 5 dni i jest wszystko ok.życzyłbym wszystkim tak dobrze wykonanego zabiegu

zainteresował się przypadkiem mojego dziecka, pomimo,że byłam u innego lekarza. tamten chciał wyłudzić pieniądze a doktor Robert Krzesiński uratował je.Dziękuję za rzetelność i zrozumienie

nie będę się rozpisywał......WSPANIAŁY LEKARZ

nie będę się rozpisywał......WSPANIAŁY LEKARZ

Opanowany , miły , rzetelny , po prostu FACHOWIEC bardzo polecam Pana doktora wszystkim którzy potrzebują pomocy na pewno nie odmówi .

Ciepły, opanowany lekarz z ludzkim obliczem.Dostępny na telefon nawet po godzinach pracy.

spokojny , opanowany i tłumaczy. To ciepły i cierpliwy specjalista , który mówi prawdę - polecam!!!