lekarz Robert Małeklekarz Robert Małek - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lekarz Robert Małek

Chirurg plastyczny

Urodziłem się 08. 06. 1959 r. w Dębicy. W okresie szkoły podstawowej i średniej moje zainteresowania były skierowane na przedmioty ścisłe; matematyka, chemia, fizyka i zaowocowało to licznymi olimpiadami w tych dziedzinach. Premią za te zainteresowania było wstęp do liceum bez egzaminów wstępnych oraz ułatwienia w czasie egzaminu na studia wyższe. Maturę zdałem w 1974 r. Przy egzaminie na Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Krakowie otrzymałem dodatkowe punkty za wysokie oceny. Od trzeciego roku studiów uczestniczyłem w zajęciach Kółka Chirurgicznego przy III Klinice Chirurgii Ogólnej w Krakowie, gdzie zetknąłem się z interdyscyplinarną chirurgią w tym również chirurgią plastyczną. Podczas studiów byłem współzałożycielem Akademickiej Spółdzielni Pracy 'Zdrowie”' Studia medyczne ukończyłem dyplomem w 1985 r.

Po studiach rozpocząłem pracę w Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojewódzkiego w Tarnowie, potem przemianowany na Oddział Chirurgii Ogólnej i Naczyń. Specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej zrobiłem pod kierunkiem doktora Zdzisława Cibora w 1989 r. a specjalizację II stopnia – w 1995 roku. W tym czasie poszerzałem swoje umiejętności lekarskie o dziedziny: ultrasonografia, endoskopia, flebologia. W 2000 r. ponownie zainteresowałem się chirurgią plastyczną. Zdobyłem miejsce akredytacyjne i od 2002 r. rozpocząłem pracę w dziedzinie chirurgii plastycznej. Od 2003 r. pracuję nieprzerwanie na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Szpitala im. Rydygiera w Krakowie. W roku 2008 zdobyłem kolejną specjalizację w tej dziedzinie. Oprócz chirurgii estetycznej, zajmuję się również chirurgią rekonstrukcyjną wad wrodzonych, onkologią i następstwami pourazowymi oraz leczeniem oparzeń. Moja praca daje mi dużo satysfakcji z szerokiego wachlarza możliwości pomagania osobom cierpiącym jak również pozbycia się kompleksów wynikających z niezadowolenia z wyglądu swojego ciała.

Nigdy w życiu nie spotkałam takiego lekarza. Zero empatii. Beznadziejny w kontakcie z pacjentem. Pacjentka czuła się jak nic. Jak zero. Jest to osoba bez ogłady, raniąca uczucia pacjentów, kompletnie nie zwraca uwagi na dolegliwości pacjenta, jestem przekonana ze jest uprzedzony do kobiet. Nawet nie wysłuchał co pacjentka ma do powiedzenia. I ten ironiczny uśmiech nie schodzący z twarzy. Nigdy nikomu nie polecę tego doktora. Wręcz przeciwnie, zawsze będę mówić …. Do wszystkich tylko nie do tego pana !!!!! Moja wizyta trwała 6 minut. Zgroza …..

Moja wizyta trwała 6 minut.
Zgroza …..

Jest to osoba bez ogłady, raniąca uczucia pacjentów, kompletnie nie zwraca uwagi na dolegliwości pacjenta, jestem przekonana jest jest uprzedzony do kobiet.

Po zapłaceniu 150 zł za wizytę Pani w recepcji. Wszedłem do ciemnego pokoju czy też gabinetu (?) w którym mieściła się kanapa narożna oraz stojący przy niej stolik. Usiadłem. Naprzeciw siebie miałem lustro. Po prawej stronie siedział za dużym biurkiem nie kto inny jak Pan Robert, w odległości około trzech, czterech metrów. Spod wąsa, nie spoglądając nawet na mnie, energicznie coś zapisując, zapytał: - Z czym Pan do mnie przychodzi Panie Piotrze? Odpowiedziałem: - Ze skrzywieniem nosa w lewą stronę. Pan Robert na to - Tak, da się wyprostować, umówić ...

- Z czym Pan do mnie przychodzi Panie Piotrze?
Odpowiedziałem:
- Ze skrzywieniem nosa w lewą stronę.
Pan Robert na to - Tak, da się wyprostować, umówić Pana na zabieg? - wtedy na chwile podnosząc wzrok na mnie.
Chwila ciszy.
Zdezorientowany brakiem powagi całej tej sytuacji postanowiłem zadać ważne pytanie - Jakie jest ryzyko, co może się wydarzyć po zabiegu? Proszę opowiedzieć coś więcej od siebie o tego typu zabiegach i czy skutecznie je Pan wykonuje?
Odpowiedź Pana Małka mnie całkowicie zaorała, cytuję - Wie Pan różnie jest, ludzie czasami po zabiegu śpią na tych nosach, przesuwają się, różnie jest.

Ja nie wytrzymałem, trochę śmiesznie, trochę strasznie przecież miało być inaczej. Facet zeskanował wszystkie swoje dokumenty i chwali się nimi na swojej stronie internetowej, dumny z tego że jest lekarzem nie krzywdzącym ludzi...

Zapytałem z szelmowskim uśmiechem
- Jak może Pan widzieć zza biurka, patrząc na mój prawy profil, z takiej odległości, w pomieszczeniu z przygaszonym światłem co mi dokładnie dolega i klasyfikować mój przypadek jako operacyjny?
Dopiero Pana mianującego się doktorem olśniło! Że musi wstać i że wypada podejść do pacjenta! Co zrobił z wielką niechęcią na wydechu... Zakończyłem ten cyrk jak znalazł się przy lustrze, wtedy ja byłem już przy drzwiach. Jak stał, tak został.

Wizyta trwała może 90 sekund.

Na deser, Pani która pobrała ode mnie kwotę za wizytę (i podejrzewająca jej powodzenie!), próbowała zaserwować mi ulotkę gdzie można zdobyć chwilówkę na 15000 złotych :P

Robert Małek jest typowym niedokształcającym się na bieżąco, znieczulonym na ludzką krzywdę miejskim lekarzem. Dorabiającym w prywatnych krakowskich klinikach chirurgicznych po godzinach pracy. Do tego coś mu się chyba miesza z przemęczenia - prywatnych pacjentów którzy płacą za swój czas spędzony w gabinecie, traktuje jak pacjentów, którzy uprzykrzają mu życie w szpitalu publicznym czyli z pogardą i wyższością.

Polecam zrobić rekonesans o bohaterze tego wpisu w sieci, bo ja się troszeczkę pospieszyłem z wizytą. Zastanawia mnie kiedy czytam niektóre opinie, jak Pan Małek może sobie spokojnie spać i mieć świadomość że swoim brakiem umiejętności zniszczył komuś radość z życia.

Składam na ręce Pana doktorat Roberta Małek gorące i szczere podziękowania za profesjonalne podejście do pacjenta, empatię i zakończoną sukcesem operację, która daje mi możliwość powrotu do zdrowia i szansę na życie bez bólu. Dziękuję również serdecznie oddziałowej, pani Małgorzacie Żarskiej - cudowny człowiek oraz całemu personelowi za świetną opiekę i dbanie o dobro pacjenta !!! Maria z . Wielkopolski

Maria z . Wielkopolski

Maria z . Wielkopolski

Na operacji u Doktora byłam ponad 10 lat temu, zdecydowałam się dopiero o tym napisać w momencie podjęcia decyzji o powtórnej operacji nosa. Zdałam sobie sprawę, ze teraz mogę komuś pomoc i uchronić go przed zła decyzją. Miałam wielki garbaty nos, z dużymi dziurkami, krzywa przegroda i nierównymi skrzydełkami. Doktor Malek wykonał u mnie: korektę garbu nosa , plastyke korekcyjna skrzydełek nosa, septoplastyke oraz osteotomia poczwórna. Niestety nadal ciężko jest mi oddychać, jedna dziurka jest tylko drożna bo przegroda jest teraz jeszcze bardziej przesunięta, wielkość nosa i dziurek również jest ...

Niestety nadal ciężko jest mi oddychać, jedna dziurka jest tylko drożna bo przegroda jest teraz jeszcze bardziej przesunięta, wielkość nosa i dziurek również jest porażająca. Po ostatniej konsultacji do której zbierałam się latami, zrażona doświadczeniami dowiedziałam się,ze z nosem praktycznie nic nie zrobiono poza ścięciem garba,a i tak nie dokładnie, dodatkowo moje cięcia wzdłuż skrzydełek wyglądają jakby dziecko przecinalo skóre nieudolnie, nie jest to precyzyjne natomiast jest bardzo widoczne i szpecące. Odradzam doktora z całego serca, teraz jest tyle możliwości odczytania opinii, zróbcie to proszę przed podjęciem tak istotnej decyzji.

Nie polecam !!!! Wrecz przestrzegam !!! Doktor R. MALEK wykonał u mnie korekcję nosa. Niestety, w jej wyniku nos jest brzydki i wciaz garbaty co prawda z jednej strony (pod jednym malym kontem) wyglada prosto, ale z drugiej widac dwa garbki I jest dziwnie gruby, nierownomierny z dziwna dziurka w chszastce na srodku. Mam wielkie dziury, jak trujkaty..., a prosilem o ich skorygowanie, co w efekcie wyglada gorzej, ogulnie nic tam wiele nie robil (jesli chodzi o dolna czesc nosa). Kiedy zapytalem Dr dlaczego nie jest idealnie prosty, tak jak ...

wciaz garbaty co prawda z jednej strony (pod jednym malym kontem) wyglada prosto, ale z drugiej widac dwa garbki I jest dziwnie gruby, nierownomierny z dziwna dziurka w chszastce na srodku. Mam wielkie dziury, jak trujkaty..., a prosilem o ich skorygowanie, co w efekcie wyglada gorzej, ogulnie nic tam wiele nie robil (jesli chodzi o dolna czesc nosa). Kiedy zapytalem Dr dlaczego nie jest idealnie prosty, tak jak chcialem I jak wspominalem na wizytach, powiedzial mi ze trzeba rok czasu, po roku czasu nic sie nie zmienilo...
Mimo wszystko chcialabym podziekowac Pania z personelu, mila zyczliwa I przyjazna atmosfera.
Zedydowalem ze chcialbym zrobic korrekte, skontaktowalem sie z Dr i dosyc szybko ustalilismy termin. Zabieg odbyl sie bez narkozy, ze znieczuleniem miejscowym, bylo to jedno z najstraszniejszych przezyc w moim zyciu poczucie tego co tam robi I jak stara sie zeskrobac garby, ktore zostaly z poprzedniego zabiegu bylo niewyobrazalnie niekonfortowe I bolesne (wyobraz sobie, ze ktos wbija ci igle (znieczulenie) 3 razy, prosto w nos a puzniej rozcina, grzebie I skrobie metalowym pilnikiem twoja kosc, a ty jestes przytomny I to CZUJESZ, czasem mniej, a czasem WIECEJ ) wydawalo mi sie to jak scena z horroru. Caly czas balem sie ze, Dr przebije mi skore na gornej zewnetrznej czesci nosa, naszczescie do tego nie doszlo. Normalnie horrorrr !!!!!! Doktor twierdzil ze w taki sposob sie to odbywa I z narkoza trwa wszystko dluzej I nie ma takiej potrzeby, poniewarz jest to malo inwazyjna korekta ..... Niewyobrazalne.... Druga korekta nie przyniosla prawie zadnych efektow, tylko bol I traume - został delikatnie zmniejszony, ale zachował swój stary kształt.
Podsumowując, mam ogromny żal do Doktora Roberta Malka. Pomijając koszty, ktore byly nie male i traume Doktor usiłował wmówić mi, że mój nos nie będzie prosty, I ze kosci z czasem odrastaja I jesli zeszlifujemy je bardziej, benda bardziej odrastac, co uwazam za jakas rzalosna prube obrony swojej niekompetencji I braku profesjonalisnu. Dlugo myslalem ze moj nos jest w sumie ok, wyglada troszke lepiej niz bylo, ze moze wymyslam, ale po szczerej opini przyjaciol I rodziny i swojej obserwacji innych operacji lekarzy I przede wszystkim rezultatow, widze ze moze byc tak jak jak naprawde chce, a nie troche tego co sobie wymarzylem. Po 3 latach Zedydowalem sie na ponowna operacje, co prawda jest troche drorzsza. Klinika znajduje sie w Turcji, tym razem wiele czytalem, sprawdzalem i rozmawialem. Moim zdaniem najlepsi chirurdzy plastyczni znajduja sie w Turcji I Brazyli. W Polsce niestety nie zaufam juz nikomu, jesli chodzi o Chirurgie plastyczna. Poziom profesjonalismu I komunikacji, oraz wiele wieleee efektow pracy, ktore sa dostepne na wyciagniecie reki, oraz komputerowa wizualizacja wygladu nosa po zabiegu jest naprawde obiecujaca.

Witam, Kilka lat temu poddałam się całkowitej korekcie nosa. Na operację zbierałam kilka lat!!! Po sprawdzeniu kilkudziesięciu klinik chirurgii plastycznej zdecydowałam się umówić na konsultację u tego właśnie lekarza. Konsultacja polegała na dotknięciu nosa i oględzinach zza biurka. Oczywiście '' w razie gdybym się zdecydowała'' miałam wykonać kilka badań. Na swoje nieszczęście zachęcona opiniami w necie zdecydowałam się na zabieg. Po kilku tygodniach miałam wrócić na wyjęcie zdjęcie opatrunku. Nos był obolały i spuchnięty,ale lekarz stwierdził, że wygląda ok i mam poczekać aż wszystko się wygoi a efekty zobaczę po ...

Witam,
Kilka lat temu poddałam się całkowitej korekcie nosa. Na operację zbierałam kilka lat!!! Po sprawdzeniu kilkudziesięciu klinik chirurgii plastycznej zdecydowałam się umówić na konsultację u tego właśnie lekarza. Konsultacja polegała na dotknięciu nosa i oględzinach zza biurka. Oczywiście '' w razie gdybym się zdecydowała'' miałam wykonać kilka badań. Na swoje nieszczęście zachęcona opiniami w necie zdecydowałam się na zabieg. Po kilku tygodniach miałam wrócić na wyjęcie zdjęcie opatrunku. Nos był obolały i spuchnięty,ale lekarz stwierdził, że wygląda ok i mam poczekać aż wszystko się wygoi a efekty zobaczę po roku (efekt ostateczny). Nos niestety wyglądał z tygodnia na tydzień gorzej. Kilkukrotne próby kontaktu niestety nie powiodły się. W końcu zadzwoniłam z zastrzeżonego nr i usłyszałam, że czasem tak się dzieje i nos wychodzi nie tak jak chciałby pacjent. Na maile też nie otrzymałam odpowiedzi. W rezultacie efekt końcowy jest straszny. Nos przed operacją nie był piękny ale ''po'' jest tragicznie brzydki. Krzywy, kość wręcz sterczy, jest asymetryczny i długi. Do tego okropne migreny co kilka dni. To co mnie spotkało i jak ta ''korekta'' mnie oszpeciła jest jednym wielkim dramatem!!!

Strasznie bałam się mojego zabiegu.. 'korekty' właściwie. Niby nic skomplikowanego. Miało być szybko i łatwo ale i tak stres był ogromny. Całe szczęście ze tyle tu komentarzy! Zobaczyłam ze nie tylko ja się tak strasznie bałam. Od mojego zabiegu minęło już sporo czasu i nie wyobrażałam sobie aż takich efektów! Polecam pana Doktora! to świetny specjalista który widać ze wie co robi.

Witam jestem po operacji piersi polecam w 100 procentach dr malka najlepszy lekarz najlepsza klinika dziekuje serdecznie panu dr malkowi i calej zalodze ania